Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 окт. 2007, 23:54 ч.

шивач в Бургас

• 2 822
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте на всички  Hug много ще се радвам, ако някой успее да ми даде съвет!

Моля да ми препоръчате някакъв шивач в Бургас! Зимата ми предстоят няколко сватби и искам да си ушия нещо красиво, а магазините са пълни с грозни и скъпи рокли.
Освен това, ще съм благодарна и за напътствия за магазин с хубави платове....  Embarassed Blush

# 1
  • Бургас
Много хубави платове има на ул. Ал. Велики - като подминеш Карамел в дясно.
А за шивач мога да ти препоръчам Боряна - 0889529140. Работи все още в къщи, но това е първата шивачка от която съм доволна и не ми иде да я убия когато си взема нещата.

# 2
radinna, много ти благодаря за отговора  Hug
Още утре ще се обадя на тази шивачка.
Тя само по готови кройки и шаблони ли работи или мога да й занеса снимка на роклята, която искам и тя да ми ушие подобна?
И още един въпрос за инфо, как са долу горе цените при нея?

# 3
  • Бургас
Тя работи с кройки от Бурда основно, но ако и занесеш снимка мисля че няма проблем да ти я направи такава. Цените са много прилични, но най добре и се обади за да ти каже точно.

# 4
На спирката на Операта, в старото шивашко ателие съм си шила някои неща при Таня/дано не бъркам името/, много добре шие и изпипва нещата, но не съм си шила официална рокля при нея. Щях , но се отложи шиенето.

# 5
Момичета, искам да споделя с вас, колко съм въодушевена. Ходих в магазина за платове до Карамела-не съм си и представяла, че може да има толкъв голям набор от красиви платове.
За съжаление ми се наложи неочаквано да замина за седмица извън България, но като се върна веднага се свързвам с шивачката и си давам поръчката.
Когато ми ушият роклята, ще сложа снимка тук, ако успея да намеря тогава темата  Mr. Green.
Сърдечни благодарности за помощта.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт