моля препоръчайте постановка в Куклен театър за най малките

  • 15 366
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хубаво е добре да прецениш реакциите на детето, да поразпиташ по-подробно за обстановката на постановката... Казвам ти го, защото имах неблагоразумието да заведа сина си на 2 години и два месеца на постановката "Какво е чудо станало" в театър Ариел - ами като загасиха лампите и като закрещяха на висок глас, ......

Същото ни се случи преди 2 седмици на Гурко - със страхотно желание заведохме дъщеря ни за първи път на театър, постановката беше Любопитното слонче. Всичко беше прекрасно, докато не загасиха лампите, стана абсолютна тъмница за около минута - твърде дълго. След това негри с поли от лико заподскачаха по сцената. Детето страхотно се изплаши. Веднага си тръгнахме.

Четох, че в неделя сутрин има куклен театър в Гранд хотел София. Някой ходил ли е вече?


От това Любопитно слонче и Йоан е ревал ... ходили с баба му да го гледат .....  ..явно тя му е казала, че само 10 минути са стояли, а той вкъщи се похвали, че издържал цели 10 минути

И сега не иска да гходи повече

# 31
  • Мнения: 799
Разгледах програмата на Соф. куклен театър, но всички представления са за минимум 3 годишни...
Мисля да пробвам Маги на "Трите прасенца", тя е на година и 10 месеца, дали ще схване нещо? И колко продължава представлението?

# 32
  • София
  • Мнения: 2 530
Вчера бях в театър "Възраждане", малката сцена е много подходяща за малки деца.

# 33
  • Мнения: 1 883
Мисля да пробвам Маги на "Трите прасенца",

Къще ще са прасенцата днес?

# 34
  • Мнения: 799
На 20.10. ще има постановка "Трите прасенца"

# 35
  • Мнения: 3 479
Доколкото си спомням Трите прасенца беше ок. 45 мин. Дори Мати го гледа само с големият ми син, аз чаках с бебето отвън. Беше на навършени 3 години и много го хареса. Две седмици по-късно обаче въобще не хареса Любопитното слонче и си излязохме даже преди средата, то и на мен не ми хареса всъщност.
Днес ходихме на Маугли. В програмата пише, че е за над 5г. Мати (3г10м) много го хареса, обаче не разбра доста неща. Според мен е добре направено и по-големите деца ще го харесат.

# 36
  • Мнения: 1 883
На 20.10. ще има постановка "Трите прасенца"
Къде?

# 37
  • Мнения: 5 877
"Любопитното слонче".

# 38
  • Мнения: 799
На 20.10. ще има постановка "Трите прасенца"
Къде?
В кукления театър на ул. Гурко, някой беше дал линк по-горе.
Постановките са от 10 и 12:30 ч. (ако не се лъжа), виж линка.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 576
Ето го линка:www.sofiapuppet.com

# 40
  • София
  • Мнения: 203
запис Grinning

# 41
# 42
  • Мнения: 1 883
Момичета знаете ли утре какво ще има във Възраждане?

# 43
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 330
Кой има магарешки уши - в Кукления театър на Гурко - страхотна пиеска за малките - хубави цветове, песни .... Hands Clap

# 44
  • Мнения: 1 327
 хайде на Мечо пух в неделя в Младежкия театър!

Голяма зала
Мечо Пух
28 октомври 2007 (нд) 11:00
Младежки театър Николай Бинев
София
бул. Дондуков 8

Общи условия

Активация на акаунт