Душът

  • 10 997
  • 236
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 164
Сутрин. Не излизам без да съм се изкъпала. Не мога да стана и да си нахлузя чистите дрехи, не знам защо. Денем не се потя, освен лятото, но тогава си взимам и вечер, а в някои дни и до 4 на ден.

# 76
  • Мнения: 2 407
Сутрин и вечер.

# 77
  • Мнения: 3 314
сутрин,ве4ер,обед,по всяко време  Peace но задължително сутрин и ве4ер - не излизам без да съм си взела ду6   newsm37 newsm10 newsm68

# 78
  • Мнения: 537
Вечер, сутрин нямам време.

# 79
  • Мнения: 730
Вечер и сутрин

# 80
  • Варна
  • Мнения: 428
лятото - няколко на ден, зимата - вечер.

# 81
  • Мнения: 1 427
Вечер.
А това за къпането в неделя-беше класика през комунизмът. Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 27 524
А това за къпането в неделя-беше класика през комунизмът. Rolling Eyes

Вярно  Laughing  Sad, бяхме на бойлер и го затопляхме в неделя и всички се къпехме пестеливо и набързо, за да стигне за 5-ма  Crazy

# 83
  • Мнения: 4 784
Вечер, но поради липса на възможност сутрин. Малкия става заедно с мен и няма как да успея да се изкъпя на спокойствие, ад си изпълня всички процедури, след това докато си изсуша косата, пък да я изправя .... ми то отиде повече от един час, а бебо е на 8 месеца - абсурд да ми даде толкова лично време, ако е в будно състояние. Иначе преди той да се появи на белия свят душ вземах вечер, а цялостно къпане сутрин /косата си я мия всеки ден/!

# 84
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Предимно вечер,а лятото колкото пъти имам възможност,не понасям гадните жеги Wink.

# 85
  • Мнения: 4 170
Сутрин.

# 86
  • Мнения: 386
добре, че прочетох тази тема, защото този въпрос никога не е седял пред мен и честно, не съм си представяла, че има друг вариант освен душ сутрин И вечер - или за мен е така от пубертета насам. трябват ми 10 минути, ако се лигавя може да са и 20, ако бързам са 5.
душът сутринта е за да започна деня на чисто, за да се изкъпя от изпотяване и тн през нощта (абе ако правите секс през нощта не се ли измивате на сутринта??) и вечер, за да измия изминалия ден.
а аз винаги съм се чудила, защо плащаме най-много топла вода във входа!
 #Crazy

# 87
  • Мнения: 3 611
Вечер.
Лятото и сутрин.

Косата я мия вечер, (сутрин само душ) щото ми трябват после 20 мин. да я суша сьс сешоара.
Не се оплаквам, свиква се.  Flutter

# 88
  • Мнения: 5 618
Душ вземам основно вечер. Като влезя вкъщи, хвърлям дрехите и влизам в банята. Така сякаш отмивам цялото напрежение, натрупано през деня. Ако излизам, после пак си вземам.
Сутрин бързам и по-скоро душа ми е изключение. Но ако съм се потила през нощта, се къпя, за да тръгна свежа на работа.

# 89
  • варна
  • Мнения: 1 830
Душ си вземам вечер, а лятото и сутрин и вечер.Веднъж седмично Shocked

Общи условия

Активация на акаунт