Последно Анелия и Миро от Каризма гаджета ли са??

  • 9 692
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 431
Ааааа. Ясно. Аз си помислих дали не е от някой биг брадър или нещо такова.  Peace

# 31
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Анелия не беше ли семейна newsm78
Имаше май и дъщеричка...

# 32
Анелия не беше ли семейна newsm78
Имаше май и дъщеричка...

Женена е за Коко Динев, още не са разведени май, но не живеят заедно... има дъщеря  от него, да... Peace

# 33
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Анелия не беше ли семейна newsm78
Имаше май и дъщеричка...

Женена е за Коко Динев, още не са разведени май, но не живеят заедно... има дъщеря  от него, да... Peace
10 х   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 673
ооох МНОоооооГО ми харесва как се облича тая мацка бе  Hug Има страхотен стайлинг\каквото и да значи това, де Mr. Green\ А и е доста отслабналаааа Shocked
само дето като двойка ...нещо ...не са ми ..не ги приемам, не са един тип, според мен ако има нещо бързо ще прегори

# 35
  • Мнения: 2 161
Единствената певица от фолкиндустрията,която харесвам визуално.Хубава двойка са с Миро.Аз съм я виждала със съпруга й.От тогава все се чудя какво е намерила в него.

# 36
От тогава все се чудя какво е намерила в него.

Любовта е сляпа  Money Money Money

# 37
  • Мнения: 3 153
Извинете, ама и с очите си да видя Миро с жена, пак няма да повярвам, че тооолкоовааа сериозен гей като него, е решил да стане straight (хетеро)!!! Това е поредният рекламен трик-готини, харесвани, комбинация от стилове и т.н.  А и Коко Д. не би си дал толкова бързичко женичката, особено след като не са разведени още!!!

# 38
  • Мнения: 1 434
Хубава  двойка на мен  ми харесват  ...   Много  романтично   на пейка в парка  гушнати  Flutter

# 39
  • Варна
  • Мнения: 138
Извинете, ама и с очите си да видя Миро с жена, пак няма да повярвам, че тооолкоовааа сериозен гей като него, е решил да стане straight (хетеро)!!! Това е поредният рекламен трик-готини, харесвани, комбинация от стилове и т.н.  А и Коко Д. не би си дал толкова бързичко женичката, особено след като не са разведени още!!!
Не знам за Коко Д, но с Миро сме съученици - вярно, че винаги е бил "малко по-нежен", но със сигурност не е откровен гей, в най-лошия случай е двупопсочен.
Дори доста често като ученик бе влюбен безнадеждно в някоя девойка.

# 40
  • Мнения: 3 423
Е, да ме прощавате, ама на тия снимки,
дето сте ги линквали, няма и следа от
някаква заварка между двамата. Това са
си чисто дружески отношения. Ако сте се
занимавали с изкуство някога, ще знаете,
че не сте били гаджета с всеки, дето си е
пъхал ръката си тук или там по вас, както
и ако сте задремвали тук или там заедно.
Определено не са гаджета!

# 41
  • Мнения: 7 474
Готина двойка са  Laughing

# 42
  • Мнения: 677
Готина двойка приятелки са, да.

# 43
# 44
  • Мнения: 6 417
Не са гаджета, той ходи с Деси Тенекеджиева
А стига бе! Това беше преди година  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт