Ето,че НOЕМВРИ наближава скоро малко бебче ще се гушка в мама

  • 10 206
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 74
 Добър ден и от мен  Grinning
бях поизчезнала , но нямам нет в къщи - много неприятно и скучно.
Надявам се всички в "отбора" да са добре.
И аз обсъждах въпроса с повиването с майка ми - тя е правила това и с мен и с брат ми , но само в първите седмици и без да стяга , защото се получавали локсаций на тазобедрените стави от изпъването на крачетата. Аз все още незнам как ще постъпя ,но ще му мисля на момента.
 С друго обаче незнам как бих се справила , а именно с бабите ,да подчертая и двете - македонки , и техните действия и постоянни съвети от които лъха по-скоро заповеднически тон. Вярно , че ще ми е нужна помощ в началото ,но ... Според вас колко време е нормално да прекарат с нас след раждането?

# 31
  • Мнения: 827
Здравейте майчета Grinning
Загубих се малко ама с тоя вирус две седмици не мога да се оправя SickМного ми беше гадно като пиех антибиотиците ooooh! И аз почнах да се оплаквам BlushПри мен нищо интересно освен че не мога да ви изчета, ама нова тема ново четене Mr. Green
Разбрах от по старата тема че си имаме първото бебче: Пумпалче, честито първородно синче, да сте живи и здрави и само хубави моменти Heart Eyes
Видях че е пуснала линк със снимка ама не мога да го отворя че сме с рутер и висока защита на фаерлола.Ако може някой да ми я прати по някакъв начин, много искам да го видя.
Иначе честит девети месец на всички влезли в него  bouquet
Ако нещо изпускам ще ме извините ама доста рядко влизах тези дни.От сега се надявам да съм една от най- приказливите.

# 32
  • Мнения: 160
Вярно , че ще ми е нужна помощ в началото ,но ... Според вас колко време е нормално да прекарат с нас след раждането?

Аз лично не ги искам повече от 3-4 дена,но за съжаление свеки ще е постоянно при мен,защото живеем заедно.Та се моля да не се скараме,защото ако съм изнервена след това,едва ли ще успявам да поддържам дипломатичният тон,както сега...Честно казано много ме е страх от това,но каквото дойде!Ако те са добри и аз ще бъда такава Grinning

# 33
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Ехооо, здравейте и от мен в този хубав дъждовен ден! И аз не пиша много, но то май няма и какво! newsm78 Иначе чета и гледам яко пазарувате, а аз НИЩО не съм купила! Нито багажа за родилното съм приготвила, нито съм купила нещо за малкия! Вчера ходихме до Пикадили и се загледахме в детския отдел, но.... Иначе съм принтирала списъка и съм го дала на мъжо и свеки да имат готовност като вляза в болницата. Свеки всеки ден ми звъни и ме пита да вземе ли това - онова, ама аз категорично съм забранила!

Имаме си бебе вече!!! ЧЕСТИТО, ПУМПАЛЧЕ! ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ИВАН И МНОГО ДА ВИ СЛУША И ДА ПАПКА!   bouquet

Колкото до стягането при повиването - майка ми също ни е стягала със сестра ми, но аз съм твърдо против. Да, вярно, че краката ми са прави, но сега си имам сериозни проблеми със ставите и установена дискова херния(на 28 години!). Може и да не е от това, но знае ли човек!

За времето, което ще прекарат бабите при мен - свеки ще дойде за десетина дни и после ще гледам да се оправям сама. Дано всичко е ОК, все пак ще раждам секцио, а това си е операция, но силно се надявам за десет дни да съм във форма.

Айде, че много се разприказвах. Хубав ден и много усмивки!

# 34
  • Мнения: 3 416
при нас пък грее едно слънце и даже е топло Whistling

# 35
  • Мнения: 148
Здравейте, само се разписвам и пак в леглото, от няколко дена съм с температура и страшни болки в бъбреците, надупчиха ми задника, а на всичкото отгоре ги получих през нощта, та едната инжекция сама си я бих. В понеделник изследвания и искат да ме вкарат в болница хич не искам. Секциото в Тина Киркова е вдигнато на 1100лв., но сигурно пак там ще раждам, то и в частните пак е цифра.......... Оплаках се и си лягам, че съм с болки ниско долу, пазете се да не настивате, че е един кошмар, да не говорим, че корема ми е камък и акушерката каза, че това били контракций, нямам думи #Crazy

# 36
  • Мнения: 560
Здравейте,бандата дебелани.
Аз,нали съм стара и дебела,та не помня вече какво съм написала и какво не,та ще ме простите ако се повтарям,но да кажа,че приключих с бебешкото пазаруване. smile3501
Купихме леглото,спално бельо и разни там дребнички работи,които се обадиха на една голяма цифра  Weary.
Малеее,колко е скъпа всичко за бебета.
Направо не знам как ще се отблагодаря на моята приятелка и колежка Весела и на семейната ни приятелка Весето Топалова,че ми дадоха толкова много неща за бебата-ако трябваше всичко да купувам,нямаше да смогнем сигурно  newsm45.
Качила съм снимки в албума-някои са стари и сте ги виждали,но реших да ги бутна където си му е реда.
Искам да споделя мнението си за леглата тип George/Trend-тези,които след време се поразглабят и стават за по-голямо детенце.Нашето го купихме от магазин в Люлин за 320 лева-това е Джордж.Тренд са 300 и повивачницата е от дясната страна.
За тези,които са решили да си купуват-леглото на мен много ми харесва.Обаче.....
-продават го разглобено-идете с голяма кола,че плоскостите са тежки
-никак не е лесно за сглабяне-Василчо пръхтя от 10 сутринта до 4 следобяд.
-в нашия комплект липсваха някакви болтове и се наложи да ходим да си ги купуваме
-дясното чекмадже не се отваря и затваря както трябва-някъде нещо запира
-люлящия елемент е страхотен
-решетката отпред не се вдига
-продават го с дунапренен матрак-той също не може да се сложи на по-висока позиция
Обаче на мен страшно ми харесва.Мога да вържа едно коланче на решетките и нощем да си люшкам бебата без да ставам. newsm48
Айде,от мен весела неделя.Следобяд съм на гости на една приятелка-тя също ме кани да ми раздава армагани,та ако има нещо интересно,като се прибера ще пусна снимки пак.

# 37
  • Мнения: 37
Хей "пепеляшки" аз си закупих скрин за повиване на дебелан4ото, мн як и супер комфортен и удобен, ( с дълбоки плъзгащи рафтове и отгоре с ръб за да се постави повивалника) -> 240 лв. ///не е от бебешки магазин или модел от мебели за бебета, съвсем случайно е пропаднала една поръчка на такъв скрин и на мен ми влезе в перфектна употреба, сега чакам татко и мъж ми да отидат да го вземат, че нямахме превоз.Simple Smile
Аз се върнах на фронта да ви споделя Simple Smile, ама то като 4е ли бомба е паднала. Освен да загрея във DVD някой филм, друго не се сещам, няма с кой думи4ка да обелим.Гледам сте писали нещо за опаковане с 4аршаф4е одеалцето на бебето, аз мисля да не опаковам, то ще стане много топло + чаршаф, не е ли така.????Ще видим най-накрая какво ще стане.от4етете се какво правите за да мине по-бързо деня.

# 38
  • Мнения: 1 546
Опааа ето ме и мен Wink

Тоооолкова ми е мързеливо днес, добре, че беше свеки да ни нахрани Embarassed Но за вечеря ще трябва да направя нещо  Thinking

Честити покупки на Катето и Galaxy! Hug Много са сладки тия плетените нещица за бебетата...моята мама плете страхотно ама не съм я виждала с куките да прави нещо за беба...дано бабчето ми да е оплела нещичко. Heart Eyes

patricia, хайде пази леглото и бързо оздравяване! Simple Smile

Сега и аз малко ще се хоризонтирам. До скоро!  bouquet
 

# 39
  • Мнения: 160
Катеринке,trend може да се сложи и от двете страни и има 2 нива,ние мислехме да купуваме такова,но след като видяхме това http://dizainbaby.com/bg/adelina.php си променихме решението.Днес най-накрая взехме окончателно решение да си го купим,но ще трябва да изчакаме да пристигне заявката.И този въпрос отпадна,а сега продължавам да се чудя за количката каква да е.А за сглобяването сигурно ще е голям зор #Crazy

# 40
  • Мнения: 1 546
mergi,  между кои модели колички се колебаеш?

# 41
# 42
  • Мнения: 157
Да ви кажа нашата количка която е от сестра ми е Маг Енгланд Принцес и тя каза че е невероятно удобна и лесно се управлява както е със широк кош за бебето.Все пак ще я снимам и ще кача снимки да е видите но това ще стане най вероятно утре.

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 238
Леглото е невероятно,направо се влюбих,каква му е цената ако не е тайна.Направо ме хвана яд че вече сме поръчали нашето.
Мами как се справяте с гадните киселини,че незнам дали е добре да пробвам със сода и доколко е вредна(никога не съм се сблъсквала с такова нещо преди и не ми се е налагало дори да опитвам).

# 44
  • Мнения: 1 546
mergi, аз като видя Чико и забравям за друго Wink Тази количка беше единия ми вариант, но отпадна, защото исках да може бебето да гледа към мен, а по-късно реших, че искам и зимен кош и така. Това Чико го гледах в нашия Хиполенд, хареса ми. Peace

Общи условия

Активация на акаунт