В кого е грешката?

  • 4 718
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
  Здравейте ,сестрички!..... Laughing  Хайде сега тук всяка една да напише чия е вината за раздялата с любимия(или не до там).Ама нека сме откровени.Да не станат някои като Outta Joint... Пинокио!Нали знаете приказката или да ви я разказвам?... Та мисълта ми е: допринесохте ли с нещо за да се случат нещата,или както винаги сте невиннички?...Чакам да видя колко сте смели и дали ще наберете смелост да си кажете!Ако трябва и аз ще разкажа моята история.Представете си че сте в изповедалнята и тук е мястото да се изповядате.Ако сте праведни,не се плашете и споделете!

Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 23:40 от Freddie

# 1
  • Мнения: 2 274
1. В КОГО - се пише
2. Не с този тон.
3. Звучиш злобно в обобщението си.
А по въпроса винаги съм считала, че когато има двама вина има от двете страни- с много малко изключения. Аз самата отчитам своята вина, но тя определено е много  по-малко, ако това изобщо има някакво значение.
И тук не сме събрали да плюем по бившите, а да си даваме кураж как да се справим с живота в бъдеще сами. (поне аз затова съм тук)

# 2
  • София
  • Мнения: 6 999
Freddie, грешката винаги е и у двамата...

Идеята на форума обаче е друга - акцентира се върху проблемите на това да отглеждаш детето/децата/ си сам, а не на това кой крив, кой прав...

Каквато и грешка да е направила всяка от нас или дори да са един куп грешки - това не дава право на бившия й мъж да забрави, че има дете /деца/.

С моя бивш мъж се концентрираме върху детето си, не се обвиняваме един друг за грешките си. Сигурно за това сме приятели и той не пише злобни постинги тук. Съвтвам те и ти това да сториш.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 425
@Фреди 2 прости въпроса:
Твоя приятел направи ли бебе на гаджето си?
След това заряза ли я бременна?

# 4
  • София
  • Мнения: 6 999
Freddie - дефинирай плюене по бившия?  newsm78

Ако някой каже, че БНД, не се сеща за детето си - това плюене ли е? Ако сподели, че я е изоставил /изневерил й е/ докато тя е била бремена - това сигурно пак е плюене...

# 5
  • София
  • Мнения: 6 999
Panther, остави го това - питай:

Вижда ли си детето?
Купува ли му нещо?
Помага ли ИЗОБЩО по КАКЪВТО и да било начин за отглеждането му?

Щото айде - сгрешил човекът - всеки греши... Ама да видим към детето си как се отнася? Защото всеки, който не се грижи за детето си е боклук и това може да го включиш в графата 'плюене'.  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 246
Аз чета и едно не разбирам - каква е връзката между вината за раздялата и поемането на отговорност при отглеждането на общото дете? Хората се срещат и разделят ежедневно, не можеш да накараш някой насила да те обича и да стои при теб, както и не можеш да го накараш насила да се грижи за детето си - момичетата тук негодуват срещу второто, не срещу първото, но който разбрал, разбрал.
 Thinking В крайна сметка мисля, че този форум е и един вид отдушник, нормално е когато се почувстваш изоставен, пренебрегнат и страшно сам да излееш някъде цялата тая горчивина в състояние на афект, който понякога може да продължи дори с месеци. Нормално е да искаш просто да бъдеш изслушан / прочетен. Така че тейк ит изи. Изкажи се и ти - поне малко ще ти олекне със сигурност, виждам че доста негативизъм си събрал, ама недей така с лошо Crossing Arms

# 7
Никой не може да твърди, че съм изневерил, едва ли някой ми спи под леглото!!!!
Грешките са изцяло в нея, тя си ги знае много добре, но ако ме предизвикате ще ги кажа, няма какво да крия!!!!!
Тя ми е забранила да виждам детето, не желае аз да помагам и не иска да ме вижда повече!!!!
Това е нейното поведение, може за Вас да е нормално, но за мен не е!!
И само ще Ви питам - нормално ли е за 2 години Вие да не прегърнете и целунете любимия????? При мен това  се случи, явно това не се случва преди третата година  Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 6 999
Да повтарям ли,че се осланяте на нейните думи а не сте наясно как стоят нещата в действителност?... Може би да....

А?  newsm78

Божееееееее, тук за бившия на Ирра ли става дума и за нейната история ли? Изобщо не говоря за това, младежо...  ooooh!

Това ли ти е болката? Аз в темата на Ирра дори не съм писала.  Naughty Бившият й се чувства публично оскърбен и сега идва да си измие срама от челото. Нека заповяда - от мен има едно - НЕВИНЕН. Хайде бягайте да си играете...упс... сваляте спокойно сега.  Party


# 9
Е, само тогава ли ще ни прегръщате??????? Само, когато имате някаква изгода от нас  ще се правите на мили и добри? А през останалото време сте яхнали метлата и усмивката Ви е няма??? А думичките благодаря, мерси, моля, извинявай на повечето жени са непознати!!!!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 999
Момчето се оплака, че не го били прегръщали и целували - затова така просташки обяснявам.

Не беееееееееее - той си призна, че ТОЙ нея не е прегръщал и целувал...  Naughty
Нищо не разбирате вие.  ooooh!

За това и сега той не се грижи за детето си, защото.... Извинявам се лиготията ме завзе. Но няма и как иначе с тези две петлета.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 999
Е, само тогава ли ще ни прегръщате??????? Само, когато имате някаква изгода от нас  ще се правите на мили и добри? ...

От думите ти разбирам, че си много добър в ....да го наречем 'екшъна' - щом е такава изгода човек да си прави бебе с теб...

Интересно тогва защо приятелката е 'яхала метлата' иначе?  newsm78 Баба ми казва: " Оп....на булка - метен двор."
Замисли се - в теб ще да е грешката, че вместо да се мете, метлата се 'яха'.  Thinking

Дали ще ми изтрият модовете този пост? Няма да се разсърдя ако стане така... Peace

# 12
Аз постоянно съм правил всичко за нея, но тя си остана ice lady!!!!!! каквито са повечето жени   Sunglasses
Тя не е правила нищо, не аз!!!!!!!!!!!!

# 13
с 2 ника?????? на толкова глупав ли Ви изглеждам????? Благодаря Ви Simple Smile
Isa, само ще спомена, че почти всички гаджета са искали и са си мечтаели да се омъжат за мен, включително и Ира, така че сами си правете изводите  Laughing

# 14
  • Мнения: 623
Freddie, явно не си разбрал... не можеш да докажеш, колко добър баща си тук във форума, опитай се да го направиш в реалния живот... всичко друго са празни приказки.
От друга страна, ако имаш желание, да покажеш, че девойката не е права, не е това начина, давай го по-кротко...

Общи условия

Активация на акаунт