АГ - клиника Селена гр. Пловдив - 2 част.

  • 69 673
  • 568
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 45
Момичета бихте ли ми казали епидуралната упойка влиза ли в цената тоест в тези 600 лева?

# 241
  • Мнения: 55
Момичета бихте ли ми казали епидуралната упойка влиза ли в цената тоест в тези 600 лева?
Да

# 242
  • Варна
  • Мнения: 187
мога да ви кажа най-прясната информация от срещата с моя лекар на 14.01. - цената на нормално раждане в Селена е 800 лв. ,без допълнителни пари, вътре ви влиза - храна от ресторант, памперси и дрешки за бебето, превръзки и нощници за мамата, епидуралната упойка , от вас се иска да си носите лични принадлежности и четка за зъби , и да се надяваме да е всичко нормално при раждането, че лекаря ми каза - ясно е едно раждане как започва но не е ясно как ще завърши .

# 243
  • Мнения: 1 251
мога да ви кажа най-прясната информация от срещата с моя лекар на 14.01. - цената на нормално раждане в Селена е 800 лв. ,без допълнителни пари, вътре ви влиза - храна от ресторант, памперси и дрешки за бебето, превръзки и нощници за мамата, епидуралната упойка , от вас се иска да си носите лични принадлежности и четка за зъби , и да се надяваме да е всичко нормално при раждането, че лекаря ми каза - ясно е едно раждане как започва но не е ясно как ще завърши .

Леле, те пък направо се уляха! Секциото сигурно е вече 1 000 лева! А кой е твоя лекар?

# 244
  • Варна
  • Мнения: 187
мога да ви кажа най-прясната информация от срещата с моя лекар на 14.01. - цената на нормално раждане в Селена е 800 лв. ,без допълнителни пари, вътре ви влиза - храна от ресторант, памперси и дрешки за бебето, превръзки и нощници за мамата, епидуралната упойка , от вас се иска да си носите лични принадлежности и четка за зъби , и да се надяваме да е всичко нормално при раждането, че лекаря ми каза - ясно е едно раждане как започва но не е ясно как ще завърши .

Леле, те пък направо се уляха! Секциото сигурно е вече 1 000 лева! А кой е твоя лекар?

ходя редовно при д-р Кунчев и с него вече сме направили уговорката и това го зная от него, но мисля че наистина е по-добре да си платим за тези условия и внимание които ни предоставят, но все пак пари се печелят ,а здравето на бебока ми е най- важно, може би съм писала преди че дъщеря ми е родена в Карловското отделение, на което съм много ядосана , но това е друга история и не бих родила и този бебок в някъкво си АГ отделение

# 245
  • Мнения: 1 251
Определено и аз съм за раждане там, даже и в СЕЛЕНА родих, но за 5-6 месеца 320 лева отгоре са си доста пари за същите условия на раждане, явно първата година е била за събиране на клиенти и реклама с по-ниските цени от Торакс.

# 246
  • Мнения: 417
Стига,бе! ooooh!
Секциото колко ли ще е станало.Май няма да мога да родя там. Sad

# 247
  • Мнения: 521
Да наистина 800 лв не са малко пари но все пак според мен си заспужава когато аз раждах там и по скъпо да беше пак не бих се замислила и бих платила колкото струва , mamit  е правя пари се печелат здравето е безценно особено на бебето ти Simple Smile
Но разбира се парите са си пари

# 248
  • Мнения: 519
Хммм...Аз пък имам различна информация. Thinking На 14.01.08 (т.е. този понеделник) бях на преглед в Селена и попитах долу на рецепцията кой да питам за цените. Момичето ми отговори, че цените може да ми ги каже и тя. Това, което ми каза се различава доста от това, което чета по-горе. #Crazy Цените, които разбрах от нея са съответно: нормално раждане = 580 лв. и секцио = 850 лв. За присъствие на бащата се заплаща допълнително - 100 лв. при нормално раждане и 150 лв. при секцио. Казаха ми да си нося само чехли и тоалетни принадлежности. Peace

# 249
  • Мнения: 417
Много ви се разминава информацията. Thinking
Аз утре ще се обадя по телефона в Селена и ще питам и ще пиша после какво са ми казали.Може би mamit не разбрала или ми се иска да е така,но ще видим утре.

# 250
  • Мнения: 158
да и на мен ми стана интересно с тази противоречива информация,ще чакам новини отново

# 251
  • Варна
  • Мнения: 187
не съм в грешка лекарят ми каза - 800 лв. , и аз останах учудена защото бях чела за  580 + за лекаря който си си избрал, и за това си мисля да не би за клиниката 600 +200 за лекаря , но той ми каза че се плаща в клинаката на место

# 252
  • Мнения: 519
Много ви се разминава информацията. Thinking
Аз утре ще се обадя по телефона в Селена и ще питам и ще пиша после какво са ми казали.Може би mamit не разбрала или ми се иска да е така,но ще видим утре.

Ще чакам да напишеш каква информация си получила по телефона, че доста объркано стана. Аз пък за лекаря бях разбрала (от форума тук), че искали по 100 лв..... Thinking Дано да грешиш mamit, но и са такива цените, пак там ще раждам, няма какво да се прави. ooooh!

# 253
  • Мнения: 82
    И аз знам,че няма промяна в цените след Нова Година,миналата седмица бях при Минев newsm78днес приятелката ми влиза в 9-тия и има час след обед да се уговорят за раждането,та като се прибере довечера ще имам актуална информация.

# 254
  • Мнения: 417
Обадих се и ми казаха,че секциото е 860 лева,а нормалното 550лева(или 580 не разбрах точно) не бяха особено любезни,но както и да е важното е че нямат увеличение засега.
mamit,как се казва лекаря при който ходиш?Възможно ли е да си слага някой лев отгоре за себе си?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт