Торта!

  • 12 474
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
Здравейте, скоро ще направим 2 годинки и се чудя от къде да вземем торта на малкия. Иска ми се да е нещо хубаво, но и същевременно вкусно ако някои има някаква информация ще съм му благодарна.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 125
Аз взимам от Росита/дето ги раздават в "кой е по-по-най".Там са страхотни!!!Или от сладкарница "Гаврош" в Красна поляна.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 125
И на двете места ги правят във всякакви форми/оформят ги със захарно тесто/ и са много вкусни!!! "Росита се намира в Драгалевци,но я има на Хладилника.Разгледай им каталозите!!!

# 3
  • Мнения: 998
Аз взимам за всички семейни празници, включително и за пьрвия ни рожден ден, а другата седмица сме порьчали и за втория страхотни торти от СЕТКО така се казват, зареждат много сладкарници, но директно от цеха им е много евтино адреса им е Овча Купел бл 417 точно зад Рамстор бившия Далас! телефона им е 9560116  По вкусни торти не сьм яла, а когато искаш си порьчай за вкьщи пасти Сетко нямат  равни!   cook  nbirthday  smile3510

# 4
  • София
  • Мнения: 39 761
последната торта на Дияна за РДто в градината беше от "Неделя". Била страхотна Simple Smile МИналата година взехме от 2те фукли, но на мен ми дойде възсладка

# 5
  • Мнения: 4 358
Нашата торта беше поръчана в "100 грама сладки".
Ето снимка. Беше много вкусна и естествено съвсем прясна  Grinning

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
ако се водиш по нашите мнения, ще ти е много труден избора, защото всички ще се различават малко или много.
ето аз например за дъщеря ми взимам торти само от "Лагуна" не ул. "Хр.Белчев", защото ми е най-близо, и защото са като произведение на изкуството и същевременно вкусни.И цената ме задоволява.

# 7
  • Мнения: 1 187
Аз бих ти препоръчала от сладкарница Гаврош, много са вкусни и имат много голям избор.Тези детските, които са някакви животинчета, анимационни герои и т.н. се водят луксозни и се заплащат на парче , което струва 1.80лв. Адреса на сладкарницата е :
бул."Възкресение"бл.38 - тел.920 17 09,
цех: жк.Овча Купел 2, след блок 11 - тел.956 0065.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Досега съм поръчвала на Денис от 100 грама сладки. Първата година беше страхотна. Но миналата беше ужасно грозна и аз бях разочарована меко казано. Нямаше нищо общо с тази на картинката която си харесах - с Мики и Мини Маус гушнати. Бяха ги направили като двойка пенсионери, а тя по пеньоар Imp
Тази година съм харесала страшно много тортите на Лъки в ЦУМ. Тази седмица ще поръчам две торти - едната за градината, дргата за нашето тържество. Ако съм доволна ще поръчам и за Ерик след две седмици. Ще видите снимки. Wink

П.П. Някой има ли отзиви за техните торти всъщност?

# 9
  • София
  • Мнения: 13 206
Сладкишница "Гаврош" Цеха им е в Овча купел, иначе имат Сладкишница на кръстовището при прелеза Лепоев.
Ето нашата торта, прясна прясна от вчера Grinning

http://community.webshots.com/photo/312850644/312856912NWirKd

Поръчахме 15 парчета. Гостите бяха около 13-14 възрастни и 6-7 деца. От тортата остана доста. И за първи път всички си изядоха парчетата.. Grinning А пък пълнежите им са разкошни! Всичко видове торти на Гаврош са мммммммм  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 15 219
"Гаврош". Тортата за ЧРД на Иво беше поръчана в "Романс" в Симеоново, но не бях очарована Sad  От тук до края на света смятам да взимам торти само от "Гаврош".

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
От Романс съм меко казано разочарована.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Liorena
От Романс съм меко казано разочарована.

защо така? там нали всичко си правят и е пресно и вкусно. Поне като сме ходили в сладкрницата и пръстите съм си облзвала..

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Liorena
От Романс съм меко казано разочарована.

защо така? там нали всичко си правят и е пресно и вкусно. Поне като сме ходили в сладкрницата и пръстите съм си облзвала..


мдааа, в минало време, обаче.
наистина имаше и такъв период.
но към днешна дата, нещата са доста променени.....бях поръчала торта за РД на мъжа ми оттам, точно защото си знаех, че всичко се прави на момента  и т.н.
Тортата беше ужасно стара, твърда, безвкусна - изобщо неща нетипични за името "Романс" . Жалко за тях, явно са си надвили на масрафа и те.

# 14
  • София
  • Мнения: 15 219
Абе нашата торта от "Романс" беше прясна и вкусна, обаче не ми хареса оформлението. Трябваше отгоре да е изпринтена една картинка, която им дадохме на диск, но беше станала доста размита и бледа. Отстрани си бяха позволили волността да нацвъкат едни розички с шприц-крайно неподходящи за картинката. А при положение, че тортата се взема час-два преди тържеството (нали уж да е прясна), няма много-много време за рекламации. Та от външния вид не бях доволна аз, не от вкуса.
Хайде, да кажем, че на 1г. на Иво му беше все тая как точно му изглежда тортата... Обаче нали колкото повече расте, толкова повече ще се кефи, ако във вида на тортата има някаква идея, закачка.... В това отношение в "Гаврош" са доста по-изобретателни и изпипват нещата. Пу-пу-пу-дано да не се размързелят и те.

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: tedi_b
Нашата торта беше поръчана в "100 грама сладки".
Ето снимка. Беше много вкусна и естествено съвсем прясна  Grinning

Теди. тортата ви е разкошна, знам ги тези торти от "Кой е по - по - най" обаче има нещо, което ме притеснява.
Значи дават я Силвето от това предаване ще реше торта агънце. Хвана тя един голям нож и направо го закла, в следващото предаване момченце футболист -  е това за мен си беше убийство...
Иначе са много красиви тези торти, но не мога Confused

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Сватбената ни торта преди 3 год беше от Гаврош.
Ами какво да кажа....избрахме торта с хубави материали и прочие, от Downtown ни ги препоръчаха, работят с тях и т.н., ами ....изобщо не ми хареса, нищо особено.
Сега 3 год по-късно може да са по-добри, не знам......а това, че се помещават в трафопоста в Овча купел ми беше много смешно. Още ли са там? Имат големи каталози, вярно, ама от сватбата ми насам съм предубедена.

Изобщо според мен -  #Milti тортата на Mamma #Milti  е номер 1, който има време да я направи. Изобщо тези готови торти са като произведение на изкуството, ама на вкус.....рядко ми се харесват. Спестяват хубави материали и т.н.
Тези последните 2 торти от Лагуна горе-долу ми харесаха, добре бяха на вкус, ама пак не мога да кажа, като за тортата на Mamma, че тя просто няма друга като нея.

Ама да не говоря за торти, че трета седмица съм на строга диета (не, че ми прави някакво много силно впечатление вече), но все пак... #Silly

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Lio, то да ти кажа има значение и разликата във вкусовете. Затова сега ние пишем, бришем, ама може на майката дето е попитала хич да не й харесат в Гаврош тортите на вкус. Аз имам приятелка, дето е вманиачена на тема торти и ходи в много прехвалената сладкарница в Симеоново, и каза, че не са нищо особено тортите като вкус. Аз например тортите на Неделя нещо не ги харесвам, много са ми тежки и с едни адски блатове. На "Двете фукли", на "100 гр. сладки" и на "Гаврош" са сходни като че ли като вкус. По-леки кремове, по-нестандартни. Може би това също трябва да го казваме, щото има хора, които харесват по-сладки и тежки торти.
 Grinning Примерно на братята ми тортите за сватбите бяха от Маркрит и страшно ми харесаха. После съм яла пак в Маркрит, но нямаха нищо общо. Не знам...

# 18
  • Мнения: 698
Цитат на: tedi_b
Ето снимка. Беше много вкусна и естествено съвсем прясна  Grinning


Ауу, страхотна е!!!  #Milti
Тортата на Борис за 1вия РД беше от "Неделя" на "Плиска" - много прясна, вкусна и красива...  Grinning

# 19
  • Мнения: 6 472
Ето я наща торта от Росита Grinning Беше много вкусна:)

# 20
  • Мнения: 411
Цитат на: Adelle
Цитат на: tedi_b
Ето снимка. Беше много вкусна и естествено съвсем прясна  Grinning


Тортата ви наистина е красива.
 Аз още се чудя къде да отидата да поръчам "удоволствието". Все пак имам още близо 3 седмици.
Разпитвам, защото за първата годинка на Алекс взехме торта от един нашкомшия които има сладкарски цех но ..., какво да кажа много-много не ми хареса . Затова за втория рожден ден искам нещо по-така.
Преди няколко дена минах по бул."Мадрид", там след М-тел има една сладкарница  мисля че се казваше мистър Бибмо или нещо такова , та на витрината бяха изложени разкошни торти подобни на изложените тук. Направо очите ми останаха, бяха като малки градчета с хора и т.н. , но незнам защо не влязох да ги огледам по-добре и да попитам за цена. Но има време така че ще ги проверя и тях.

Разгледах страниците на някои от следкарниците  - има интересни торти , но не открих никъде ориентировъчни цени, така че ако можете да ми споделите  за ориентация и цена която сте дали за торта ще съм ви благодарна.

# 21
Ние миналата седмица взехме торта от сладкарница Лъки в ЦУМ.Останахме много доволни. Взимали сме и от 100гр. сладки 2 пъти.Първия път торта беше много красива и вкусна, но втория път нямаше нищо общо с избраната от нас торта. И повече от там не бих поръчала.

# 22
В "Лъки" беше 3 лв. на парче, като тортата трябва да бъде най-малко от 8 парчета.

# 23
  • Мнения: 411
Какво значи че се паща на парче - тортата нарязана ли е или просто така определят големината и . На нас ще ни трябват приблизително 16 парчета и да ви кажа ако парчето е 3 лв. това значи че аз трябва да дам  минимум 50лв. само за торта.  Crossing Arms Та сватбената ми торта струваше  горе -долу толкова а пък беше на 3 етажа

# 24
Разбира се, че не нарязана. Казвам ти цената в "Лъки", защото от там я взехме миналата седмица. По-нататък ти си преценяваш.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: Anonymous
Разбира се, че не нарязана. Казвам ти цената в "Лъки", защото от там я взехме миналата седмица. По-нататък ти си преценяваш.


Току що идвам от Лъки. Поръчах торта за събота. Много красива изглежда на картинката - една буца кашкавал и едни мишоци пъплят по нея Laughing
Дано я направят така както е на снимката !

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: Anonymous
Разбира се, че не нарязана. Казвам ти цената в "Лъки", защото от там я взехме миналата седмица. По-нататък ти си преценяваш.


Току що идвам от Лъки. Поръчах торта за събота. Много красива изглежда на картинката - една буца кашкавал и едни мишоци пъплят по нея Laughing
Дано я направят така както е на снимката !


Ей, Додо, такива с кашкавал на дупки и мишки имаше и в Гаврош. Наистина са много красиви. Аз много ги харесах, ама на моята щерка още няма да й направи впечатление...
Аз за друго го написах това - те като по калъп май ги правят тия торти. И тигърчето от 100 гр. сладки го имаше в Гаврош  Confused

Хайде, да ви е вкусна тортата в събота!  Grinning

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: Vache
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: Anonymous
Разбира се, че не нарязана. Казвам ти цената в "Лъки", защото от там я взехме миналата седмица. По-нататък ти си преценяваш.


Току що идвам от Лъки. Поръчах торта за събота. Много красива изглежда на картинката - една буца кашкавал и едни мишоци пъплят по нея Laughing
Дано я направят така както е на снимката !


Ей, Додо, такива с кашкавал на дупки и мишки имаше и в Гаврош. Наистина са много красиви. Аз много ги харесах, ама на моята щерка още няма да й направи впечатление...
Аз за друго го написах това - те като по калъп май ги правят тия торти. И тигърчето от 100 гр. сладки го имаше в Гаврош  Confused

Хайде, да ви е вкусна тортата в събота!  Grinning


Аз преди години съм виждала и в 100 грама сладки подобна с мишки. Като идея беше същата, но и доста по-различна на вид. Тази специално е на три етажа, като най-грния е по скоро буца сирене Laughing  И е в ярко оранжево и жълто, а онази на 100 грама беше в мръсно бяло.
Егати описанието направих Twisted Evil
Благодаря за пожеланието, дано да е и вкусна. Ще я филмирам и ще я покажа.

# 28
  • Мнения: 4 390
Аз пък ви завиждам, че можете да поръчвате такива торти в България.
Днес поръчахме торта за рождения ден на детето. Като я сравнявам с вашите, ще ме е срам да я покажа. Rolling Eyes   Cry

# 29
Dodo от коя  сладкарница "Лъки" поръчахте тортата? Ние я поръчахме от ЦУМ и останахме доволни.

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: lidi29
Dodo от коя  сладкарница "Лъки" поръчахте тортата? Ние я поръчахме от ЦУМ и останахме доволни.


И ние от ЦУМ. Това което ми направи неприятно впечатление обаче беше, че нямат голям избор на пълнеж. Този бил от крем, онзи от крем - нямало да издържат тежестта на тортата. И накрая какво се оказа - че нямаме избор и единственият вариант беше Японска торта отвътре. Confused
Не че имам нещо против Японската - вкусна е, но къде ми е избора за три кинта на парче ? Neutral Face

# 31
  • Мнения: 411
Вчера ходин до тази сладкарница на бул."Мадрид" - "Мистър Бибо" ,вътре разгледах каталог на торти които бяха много красиви ,а предполагам и вкуса им е хубав защото сме взимали пасти от тази сладкарница и са разкошни. Цената на една от тортите беше по 1.70лв. на парче ,а я водят 18 парчета и така цената и става 30.60лв.

След това ходих до Младост 3 до магазин ДАР и влявох в сладкарницата на магазина, там за мое учудване имаше съшия каталог като в онази слакарница. От любопитство реших да го разгледам и какво установих Sign Exclamation  Същата торта там струваше 18лв.
Другото което ми направи впечатление е че пастите са същите като в сладкарницата  но центата им е на половина.
Просто няма какво да кажа опитват се да ни дерат кожите по всяко време ида ви кажа понякога успяват.
Ше разуча каквото мога за тези торти и ако вземе от тях ше ви съобщя дали са хубави.


Пожелавам на всички Алрилски роденници много здраве, весели усмивки и хубави торти.

# 32
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: dodo_dodo
Аз преди години съм виждала и в 100 грама сладки подобна с мишки. Като идея беше същата, но и доста по-различна на вид. Тази специално е на три етажа, като най-грния е по скоро буца сирене Laughing  И е в ярко оранжево и жълто, а онази на 100 грама беше в мръсно бяло.
Егати описанието направих Twisted Evil
Благодаря за пожеланието, дано да е и вкусна. Ще я филмирам и ще я покажа.


Тази в Гаврош беше само едно парче сирене полазено от мишоци  Mr. Green и цвветовете им наистина са като в каталога. Нашата също беше японска торта вътре. То за високите торти наистина няма много избор за пълнежа. Няма да е добре тортата да се срине насред партито Shocked  Confused
Абе важно е децата да си прекарат добре и да си подивеят на воля, пък другото май е радост за нас родителите  Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: diviana
Аз пък ви завиждам, че можете да поръчвате такива торти в България.
Днес поръчахме торта за рождения ден на детето. Като я сравнявам с вашите, ще ме е срам да я покажа. Rolling Eyes   Cry


Айде, айде молА ти сА... ти прати снимка, пък ние ще преценим дали да те е срам... Mr. Green
И не завиждай! Като дойдете на гости ще изберем на Велинка хубава детска торта да й се радваме... и не само... ами и да я изядем  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 3 679
Нашата торта беше от Неделя, много вуксна и лека беше Simple Smile  Ето я тук

# 35
  • Мнения: 411
Уау-у-у-у-у Та това не е една тората а 4 торти направо ме тръшна smile3551

# 36
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: Desani
Уау-у-у-у-у Та това не е една тората а 4 торти направо ме тръшна smile3551

А имаше и по-голям вариант - тази е малкия Grinning но да ти кажа дойде ни точно - стигна за всички гости Simple Smile

# 37
Много сладурско "тортище" jutoo. Гъсеницата отвън със сметана ли е или е оформена със сладкарско тесто. Аз не съм му много фен на това тесто, но пък без него трудно се постига ефектния вид на тортата. Веднъж на един детски рожден ден си боядисахме муцуните чисто зелени заради боята от тортата. Иначе тя беше много красива, с  едни зелени палмички, маймунки по тях  Mr. Green.
Умре циганката дето ме хвалеше, та да се самопохваля сега. Това сътворих по случай втория рожден ден на Давид
http://community.webshots.com/photo/198230951/316117364wwxyUX

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 3 679
Сметана е, не е тесто.
О, много голяма майсторка си Grinning супер ви е била тортата.

# 40
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Vache

Айде, айде молА ти сА... ти прати снимка, пък ние ще преценим дали да те е срам... Mr. Green
И не завиждай! Като дойдете на гости ще изберем на Велинка хубава детска торта да й се радваме... и не само... ами и да я изядем  Mr. Green


Ще пратя снимка да видиш, че не преувеличавам. Grinning
А гостито е наближило, май месец ще е:D Mr. Green
А кво значи японска торта?

# 41
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: diviana
Ще пратя снимка да видиш, че не преувеличавам. Grinning
А гостито е наближило, май месец ще е:D Mr. Green
А кво значи японска торта?



Айде, айде, чакаме ви, ама за по-дълго този път...

Японската торта е с два вида крем вътре, бял сметанов и шоколадов мус. Много пухкави и меки. В тортата имаше съвсем малко блат (което аз обичам) и преобладаваха кремовете...

# 42
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Vache
Цитат на: diviana
Ще пратя снимка да видиш, че не преувеличавам. Grinning
А гостито е наближило, май месец ще е:D Mr. Green
А кво значи японска торта?



Айде, айде, чакаме ви, ама за по-дълго този път...

Японската торта е с два вида крем вътре, бял сметанов и шоколадов мус. Много пухкави и меки. В тортата имаше съвсем малко блат (което аз обичам) и преобладаваха кремовете...


Аааааааа, ясно. Не знаех, че така я наричат.
И аз обичам японска торта. #Milti

# 43
  • София
  • Мнения: 15 219
Японска тортаааааа..... Heart Eyes спомениииии...... Grinning Нашата сватбена торта беше такава вътре.

# 44
Я стига с тия торти. После диети ще ми търсите  Wink  Mr. Green  Whistling  Crossing Arms
(ама и аз с вас)

# 45
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Honda
Я стига с тия торти. После диети ще ми търсите  Wink  Mr. Green  Whistling  Crossing Arms
(ама и аз с вас)

 Mr. Green
За дечицата са бе, Хонда.

# 46
  • Мнения: 411
За дечицата,за дечицата, ама и ние покрай тях похапваме.

# 47
  • Мнения: 5 877
Ето пък мойто творение за Аниното второ рождение -

А тази й е за именния ден -

# 48
  • София
  • Мнения: 15 219
Anda, тортата за рожденния ден не мога да я видя много ясно, но за именния изглежда страхотно! Браво на теб!

# 49
  • Мнения: 4 390
Анда, поздравления за майсторлъка! Grinning

# 50
  • София
  • Мнения: 13 206
Анда, БРАВО! Grinning

# 51
  • Мнения: 1 214
Ето ги тортите на Неделя.Аз малко с предразсъдъци бях,но ми е най-близо ,а в студа през февруари нямаше по-близо друга сладкарница.Останах много приятно изненадана.И подаръци има с всяка торта-албумче,тефтер,ключодържател  и дори часовник Wink
http://www.nedelya.com/

# 52
  • София
  • Мнения: 505
Нашата торта беше от сладкарница "Неделя" - във формата на калинка. Малкият много я хареса /и на вкус и по вид/.  Grinning . Бях му взела негаснещи свещички /голямо духане и смях падна/ и от тези свещички-фойерверки.
За информация цената на тортата е 26 лева и са около 16 парчета.

# 53
  • Мнения: 411
Цитат на: bla_bla
Нашата торта беше от сладкарница "Неделя" - във формата на калинка. Малкият много я хареса /и на вкус и по вид/.  Grinning . Бях му взела негаснещи свещички /голямо духане и смях падна/ и от тези свещички-фойерверки.
За информация цената на тортата е 26 лева и са около 16 парчета.



А, от къде мога си купя такива негаснещи свещички, че Алекс много обича да му паля свщички и той да ги духва?

# 54
  • Мнения: 2 567
И аз да се похваля с майсторството на моята майка Grinning
Това е тортата дето забърка Wink за Бети за шестия и рожден ден.
 

# 55
  • Мнения: 411
Цитат на: Летисия
И аз да се похваля с майсторството на моята майка Grinning
Това е тортата дето забърка Wink за Бети за шестия и рожден ден. ...


Браво на твоята майка, справила се чудесно. Направо може да се нарече МАЙСТОР СЛАДКАР. Предполагам че и на вкус е била също толкова хубава както и на външен вид.

# 56
  • Мнения: 2 567
Ами тя малко е набеден сладкар, защото по професия е икономист , но поради стечения на обстоятелствата се принуди да се занимава със сладкарство. Но ние доста спечелихме от това и начинание  eat

Добре , че живеем в различни градове, че съвсем щяхме да се заформим  Wink

А тортата беше чудна само дето беше толкава голяма, че трябваше да я ядем три дни и три нощи  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 505
Цитат на: Desani
А, от къде мога си купя такива негаснещи свещички, че Алекс много обича да му паля свщички и той да ги духва?


Негаснещите свещички ги купихме от магазин "Фантастико".

# 58
  • Мнения: 411
Цитат на: bla_bla
Цитат на: Desani
А, от къде мога си купя такива негаснещи свещички, че Алекс много обича да му паля свщички и той да ги духва?


Негаснещите свещички ги купихме от магазин "Фантастико".


Идеално, тъкмо когато ходя да поръчвам тортата от там, ще си взема и свещички.
 Благодаря!

# 59
  • Мнения: 2 575
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: Anonymous
Разбира се, че не нарязана. Казвам ти цената в "Лъки", защото от там я взехме миналата седмица. По-нататък ти си преценяваш.


Току що идвам от Лъки. Поръчах торта за събота. Много красива изглежда на картинката - една буца кашкавал и едни мишоци пъплят по нея Laughing
Дано я направят така както е на снимката !


ooo -Dodo - да си дойдем на думата за торти и мишчици Rolling Eyes
Мда - и аз съм фен на Лъки - пак да пиша и тук в тази тема - освен че са красиви тортите са и вкусни ( всеки си избира пълнежа според желанието), а ето и снимка на нашата торта с мишките и сиренцето...........
http://www.bgphoto.net/photos/2331/o632442367356250000.JPG
само цветът е малко по-жълт в действителност, отколкото наситено оранжев в каталога, но това се преживява Sunglasses

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: Asinka
ooo -Dodo - да си дойдем на думата за торти и мишчици Rolling Eyes
Мда - и аз съм фен на Лъки - пак да пиша и тук в тази тема - освен че са красиви тортите са и вкусни ( всеки си избира пълнежа според желанието), а ето и снимка на нашата торта с мишките и сиренцето...........
http://www.bgphoto.net/photos/2331/o632442367356250000.JPG
само цветът е малко по-жълт в действителност, отколкото наситено оранжев в каталога, но това се преживява Sunglasses


Ето я нашата торта http://community.webshots.com/photo/318693164/318697724yZcBoL#

http://community.webshots.com/photo/318694615/318694615eFTRyr

На Ерик рожденият ден е в сряда. Поръчах от 100 грама сладки. Немо и компания. Някой поръчвал ли я е?

# 61
  • София
  • Мнения: 3 663
Цитат на: dodo_dodo
 

На Ерик рожденият ден е в сряда. Поръчах от 100 грама сладки. Немо и компания. Някой поръчвал ли я е?


Ние я бяхме поръчали миналата седмица. Много е вкусна, и децата и ние големите останахме очаровани

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=434&AlbumId=9086&PhotoId=306910

Забравих да кажа, че беше с шоколадов пълнеж Grinning

# 62
  • София
  • Мнения: 505
Цитат на: asa

Ние я бяхме поръчали миналата седмица. Много е вкусна, и децата и ние големите останахме очаровани

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=434&AlbumId=9086&PhotoId=306910

Забравих да кажа, че беше с шоколадов пълнеж Grinning


А колко струва тази красота, ако не е тайна? Simple Smile

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: bla_bla
Цитат на: asa

Ние я бяхме поръчали миналата седмица. Много е вкусна, и децата и ние големите останахме очаровани

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=434&AlbumId=9086&PhotoId=306910

Забравих да кажа, че беше с шоколадов пълнеж Grinning


А колко струва тази красота, ако не е тайна? Simple Smile


Зависи от броя парчета. По 2.50 е парчето на 100 грама сладки.
Аз поръчах 20 парчета - излезе ни точно 50 лева.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 663
Цитат на: bla_bla
Цитат на: asa

Ние я бяхме поръчали миналата седмица. Много е вкусна, и децата и ние големите останахме очаровани

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=434&AlbumId=9086&PhotoId=306910

Забравих да кажа, че беше с шоколадов пълнеж Grinning


А колко струва тази красота, ако не е тайна? Simple Smile


Мисля, че не е скъпа х 2.5 на парче. Поръчах я 12 парчета и доволно стигна за 7 деца и родителите Grinning

# 65
  • София
  • Мнения: 505
Благодаря Ви за отговорите. Нашият рожден ден мина скоро, но на 6 май малкият има имен ден, та си мислех пак да го зарадвам с торта.
А някой знае ли къде продават карнавални шапки и свирки? Grinning

# 66
  • Мнения: 1 734
Момичета, как се поръчват тортите от Неделя? Може ли направо от сайта (аз никъде не видях) или трябва да се отиде в някоя от сладкарниците?

# 67
  • София
  • Мнения: 15 219
Цитат на: bla_bla
А някой знае ли къде продават карнавални шапки и свирки? Grinning


Аз съм купувала от Бонжур-на Славейков. Не знам в кой квартал живееш, но ако ти е близо-на пазара на "Красна поляна" има едно магазинче, в което също продават. И са супер евтини.

Общи условия

Активация на акаунт