гр.София - Дядо Коледа,ела,в Младост чакат те послушните деца(6)

  • 20 087
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 481

добре дошла Hug и ние живеем в същия блок,няма начин да не сме се засичали Grinning
Да, засичали сме се, познах те по снимките  Grinning Ако ви видя ще се обадя !

# 46
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
ekaterina_h, изчисти си кутията с личните съобщения.

# 47
  • Мнения: 639

добре дошла Hug и ние живеем в същия блок,няма начин да не сме се засичали Grinning
Да, засичали сме се, познах те по снимките  Grinning Ако ви видя ще се обадя !
ок

# 48
  • Мнения: 2 274
  Момичета, срамота  Naughty! Последните няколко дни имаме рожденици, а никой не се сеща да им честити! Вместо това темата отива назад!
Да e живa и здравa Ема на Барабана! Да става още по красива и много умна   bouquet! Да са живи и здрави и  Надежда и  Здравко- 17.10.2006г.! Честит рожден ден, мили дечица   bouquet!

# 49
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Засрамвам се първа Embarassed
Хем толкова време обсъждаме менюто за рождения ден на Ема.... Но    вчера цял ден не си бях в къщи...

Честито на Надежда на Liubka1! Много радост и много здраве, много щастие в къщи!!!
                           
Честито на Ема на barabana! Да е жива и здрава, да е радост за мама и тате!!!
                           
Честито на Здравко на baby*girl! Да порасне голям юнак, да е много здрав, да не ядосва мама Wink!!!
                           

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 09:26 от М_е_г_и

# 50
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЦИТЕ!!!

# 51
  • Мнения: 24
Благодаря ви, мили мами! Да ви се връща стократно! Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 296
Честито на всички рожденици на патерица.  bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 639
Засрамвам се първа Embarassed

Честито на Надежда на Liubka1! Много радост и много здраве, много щастие в къщи!!!
                           
Честито на Ема на barabana! Да е жива и здрава, да е радост за мама и тате!!!
                           
Честито на Здравко на baby*girl! Да порасне голям юнак, да е много здрав, да не ядосва мама Wink!!!
                           

 Grinning Grinning Grinning Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 2 159
Момичета много благодаря за пожеланията  Hug Hug Hug
Ние чак сега се прибираме от нашите в центъра.
Рождения ден беше голям екшън ooooh! Исках украсата за тортата да правя при нашите, да не се развали нещо по пътя...обаче колата ни ме изненада - развали се  ooooh! И мъжо ходи да я оправя и тръгнахме късно, набихме се в едни задръствания, направо си пътувахме все едно идваме от провинцията #Cussing out стигнахме час и половина след уговорения, естествено последни след всички гости и трябваше да правя украса на тортата #Crazy За 5 мин направихме нещо криво ляво и преди Ема съвсем да се вкисне "духна" свещичката. Но какво ми беше на мен....Нищо не разбрах от празника направо не можах да се отпусна от нервите през целия ден и бързането... Но всички бяха много доволни и весели Hug
Ето ви една снимка, после ще покажа и други:

Поздрави на всички Hug

# 55
  • Мнения: 3 695
Честито на всички рожденици и празнуващи!   bouquet
Много моля някой да ми обясни къде се намира детската кухня-майка в Младост 1?  Praynig
 Hug

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Честито на всички рожденици и празнуващи!   bouquet
Много моля някой да ми обясни къде се намира детската кухня-майка в Младост 1?  Praynig
 Hug

Пада се точно на гърба на данъчната служба. Само, че трябва да я заобиколиш от ляво, подминаваш мисля, че беше някакво частно немско училище и се пада отзад в един "кантон". Надявам се да съм ти помогнала. Не знам дали добре ти го обясних.

# 57
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОЖДЕНИЦИ!!!    bouquet

# 58
  • Мнения: 639
Честито на всички рожденици и празнуващи!   bouquet
Много моля някой да ми обясни къде се намира детската кухня-майка в Младост 1?  Praynig
 Hug
точно зад данъчното се пада Peace

А някой знае ли телефонът им,че съм го затрила,а искам да им се обадя да разбера кога ще дават купони този месец? Rolling Eyes

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Много моля някой да ми обясни къде се намира детската кухня-майка в Младост 1?  Praynig
 Hug
точно зад данъчното се пада Peace

А някой знае ли телефонът им,че съм го затрила,а искам да им се обадя да разбера кога ще дават купони този месец? Rolling Eyes

8745008 Peace

Общи условия

Активация на акаунт