Лунна диета -11.10. /четвъртък/ от 08.01 ч.

  • 5 293
  • 156
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 478
След сутрешната доза кафе и аз продължавам с чайче ,но не зелено ,че нещо не ми понася,вчера си взех чай "Honeybush" и днес мисля да му се отдам изцяло(много полезен бил уж за много неща newsm78)
Какъв е този чай newsm78Не ми е познат Blush

# 31
  • Мнения: 842
вчера си взех чай "Honeybush" и днес мисля да му се отдам изцяло(много полезен бил уж за много неща newsm78)
За първи път чувам за такъв чай. От аптеките ли се купува?

# 32
  • Мнения: 853
Pelf купих го от един магазин за здравословни храни и аз не го бях чувала,чая е от някакъв Меден храст който се срещал само в ЮАР,изцяло натурален ,има действие намаляващо риска от някои женски заболявания,съдейства благоприятно върху въглехидратната и мастна обмяна ,снижава нивото на холестерола и т.н в момента нямам възможност да изредя всичко ,че съм на работа ,може би по късно Wink

# 33
  • Мнения: 842
Pelf купих го от един магазин за здравословни храни и аз не го бях чувала,чая е от някакъв Меден храст който се срещал само в ЮАР,изцяло натурален ,има действие намаляващо риска от някои женски заболявания,съдейства благоприятно върху въглехидратната и мастна обмяна ,снижава нивото на холестерола и т.н в момента нямам възможност да изредя всичко ,че съм на работа ,може би по късно Wink
Благодаря, че ме светна по въпроса   bouquet Ще го потърся и аз по магазините.

# 34
  • Мнения: 1 975
До тук добре  Joy Joy Joy Wink

Успех на всички лунатички  Peace

# 35
  • Мнения: 224
И аз съм добре до тук  Laughing
Но като си помисля за довечера  newsm78
Кажете, моля, как се справяте вечер, като се навърти цялото домочадие на масата. Оххх, на мен ми е голяма мъка, защото това е единственото време и място през седмицата, когато се виждаме цялото семейство  Confused
Ииии се почва едно яденееее чак до след 21:00 часа
УДжас...
Момичета, споделете хитринки.... Blush

# 36
  • Мнения: 842
Кажете, моля, как се справяте вечер

Ами лесно като се има в предвид, че мъжът ми и той се ограничава с яденето, а синът ми е ужасно злояд, а пък аз въобще не сядам на масата, когато лунувам - изнизвам се бързо и се пльоквам на компа.

# 37
  • Мнения: 6 958
До тук добре  Joy Joy Joy Wink

Успех на всички лунатички  Peace

И от мен  Peace

# 38
  • Мнения: 4 170
Аз за сега съм на едно кафе.Да видим после какво ще стане. Peace
Кажете, моля, как се справяте вечер
Просто не сядам на масата.

# 39
  • Мнения: 330
Да се отчета и аз в новата темичка, че лунувам.
Успех на всички!  Peace

# 40
  • Мнения: 1 092
Кажете, моля, как се справяте вечер, като се навърти цялото домочадие на масата. Оххх, на мен ми е голяма мъка

И за мен е проблем,  #Crazyзащото си имам две гарджета,които трябва да храня и едно голяямо бебе ,което без храна не може  eat eat

# 41
  • Мнения: 478
Аз за сега съм на едно кафе.Да видим после какво ще стане. Peace
Кажете, моля, как се справяте вечер
Просто не сядам на масата.
И аз така Wink

# 42
  • Мнения: 4 170
Току що прегреших с една филийка със салам. Embarassed Но не можах да се въздържа прилоша ми от глад,все пак от вчера следобед не бях яла. #Puppy dog Няма значение продължавам си диетата. Whistling

# 43
  • Мнения: 2 147
.. не се оправям в къщи изобщо, и сега съм адски гладна #Crazy
май ще хапна нещо newsm78

# 44
  • Мнения: 20
Аз се предавам ще хапна нещо лекичко, тръшнал ме тежък грип от няколко дена Ill и от сутринта ми е много лошо  Sick, досега карах на чайчета, но започнаха да ми се подкосяват краката, а днес ми е ужасно натоварен ден в работата и няма да издеяна до вечерта ! Другият път се надявам да съм по-добре и да си спаза диетата докрай! Успех на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт