30 american witches brewing health potions или искаме здрави деца за хелоуин!

  • 10 885
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 804
 Момичета, да се похваля, че минах успешно изпита за работа и скоро ще почвам отново, след 2-3 месеца отпускарско почиване в Бг. Преди карахме с детегледачка, но вече Йони е по-голяма (1,5г.), иска да си играе с деца и ми се ще да ходи на градина Thinking Ще поразпитам тези в близост за цени и условия, но ми се ще да чуя и вашето мнение и виждания.
 От друга стана, пък, Йоана тъкмо започна да проговаря на български и с детегледачката, българка, поне това ще практикува. Иначе съм много доволна от жената, но си мисля, че все пак детенце има нужда от контакти с други деца newsm78 То и от цените на градините зависи,  знам, че не са много ефтини. Та казвайте вие какво избрахте, как работещите мами се справят.

# 76
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Кейси , честито бебче и  от мен!! Да ти е жив и здрав, другото само ще си дойде на мястото!

Tandoori , честито ви прохождане!! Е, сега вече съвсем няма почивка за теб. Четох и за тревогите около Ели, жалко, че сте далече, иначе щях да те заведа на нашия хомеопат. Откакто водя Саймън при нея не ми е пишкал кръв. А скенери и другите изследвания така и не показаха къде точно е проблема.

victoria , изплакнах и аз окото с вашите снимки. Много сте сладки! Аз затова си гледам от време на време сватбените снимки, да са ми стимул в борбата с последните 15 паунда от раждането.

# 77
  • Мнения: 940
Аталанта...мерси Hug ,не мога да не отчета колко ми харесва и колко  е вярна тази мисъл в подписа ти Peace

хотмаме...забравих публично да те разкрия и кажа че  това с разпльоканата медуза и задните ти части изобщо не е истина,изобщо не вярвайте на тези и писания хора Naughty, такава видна йогистка няма как да се доближава до подобно сравнение,а и включвам лични впечатления от срещата ни на живо Heart Eyes.
Какво стана с тварите,Утрепахте ли ги ?

# 78
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Момичета, цял ден ходя с педометър и до вечерта навъртях над 9000 крачки и усещам, че тялото ми има нужда от много повече. Колко се препоръчва всъщност като за нас, жени около 30-35 год?

# 79
  • Мнения: 2 255
Аталанта,всеки ден ако правиш по толкова,си тип-топ:))))
  Хотмама,виждала съм твоя снимка преди време(аватар май беше)....медузи? дрън-дрън..и да,и аз теб с йога те свързвам,тааа.тоук ту дъ хенд  Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 195
Вики, май сме засега без въшки, но за сметка си ударих сутринта жестоко показалеца на дясната ръка и е троен и продължава да се увеличава, лилавичък и надут...Дан може ли да каже дали според него е счупен - не ме боли, само е адски надут?? мании, от главата куха си патя..днес ми хрумна, че Елла ще е с тяло на модел!

ТинаХрис, мани тая работа, Вики ме е виждала като бях с 5 паунда по-малко, а на ниско човече като мен са като 10 паунда. Та да ти кажа има йогистки дето са си едни харни и охранени моми, нищо че се огъват  Joy Аз сега с кривия пръст да видим как ще се справя..

Сериозно - някой имал лие подобен удар на пръста - как да спадна отока??

Днес изгледах всички откачени филми дето ми висяха от сума време - The Bridesmaid, Private lives, Private Property...Май под-бре да чете човек..

Също имам проблем да си вляза в яхуто от 2 часа - съвети?

Кейси, как е дребчо? Папа ли?

За Йоана - нека ходи на градина! Рада успява някак да движи двата езика едновременно. Може би трябва повече да й чета и пея на български, но за говоренето съм непреклонна - английски само навън Peace

лека

# 81
  • Мнения: 2 255
Аз пак си признавам-понеже съм от НЕспортните натури,и като чуя фитнес,йога и прочее,за мен е равно на НЕмедуза:))))
   Иначе за 5 паунда на порода пони(каквато съм и аз  Mr. Green) са си точно кат' 10,напълно съгласна.

   

# 82
  • Мнения: 940
 Хот хайде моля моля ...не говорим за другите йогистки а за тебе,и е напълно нормално да качиш килца като тренираш активно ,то е все мускул.А при тебе говорим за всекидневно натоварване,това ти е работата все пак а и както си вегетарианка..........хайде няма да те тормозя с моите коментари повече ама аз не ти вярвам и толкоз. Crossing Arms

Браво че нямате гадинки,много гаднярско усещане! ooooh!

# 83
  • Мнения: 1 800
Здравейте, мацки!

Минавам да се разпиша, утре съм off to L.A. за паспорт и пълномощно. От час беснея, заради тъпото ни консулство. Как може да искат да съм  лично там, за няма нищо и да влача 5 месечно бебе с мен (няма кой да го гледа). За 48 часа елате да ни видите багажа, и аз съм минималист в опаковането ooooh!. Поне ще се видя c моя много добра приятелка Heart Eyes.

Надявам се всички болни шушулки да са здрави вече, новите мами да успяват да поспиват, бебчовците да имат апетит! Hug

# 84
  • Мнения: 810
Много ви благодаря за съветите! Ще търся специалист да ни погледне. Цял ден ми виси на гърдите, всичко ме боли, така се стресирах  Laughing Сега е 12.30ам и той спи като заклан, а е време да суче и аз реших да помпам и да му дам от бутилката. Утре с нови сили   ooooh! До вечерта си беше спомнил какво се прави с циците, не се зяпа само.. Но сега вече е уморен явно от гледане.

Аз съм 10кг отгоре. Приличам на лелка. Добре че нямам пеньоар. Даже хавлия отказвам да сложа. Чакам да ми разрешат да търгна на фитнес. Всъщност кога може? И аз съм против диетите, от тях нищо добро не излиза. Номера е спорт и пълноценно хранене.

Ана, аз нямам познати, които да се интересуват. Ти писа ли и в другите форуми?

Кейси, как изтрая до 8см?!! Аз на 1см се бях предала  Laughing Как си ти, възстановяваш ли се бързо?

Бенсън, ние живеем до консулството. Жалко че не може да излизаме още, щеше да е супер да се видим!

# 85
  • Мнения: 3 478
. Отвори ми се старата епизотомия, други поражения няма. Надявам се и този път да са ме зашили качествено  Laughing



Е ти направо ме разби! Как бе? Сега и това има да го мисля, че както съм прясна от миналата година.

Смайли, аз избрах детегледачка за по-ефтино ( уж де, защото жевееше на майната си и с бензина пак си докарвахме подобни разходи), че градините ми дойдоха много на нагорно. Само дето нашата гледаше и друго детенце на долу-горе същата възраст и се спогодиха много добре. Във вашият случай ако имате гледачка може да искаш да я задържиш поне до пролетта, че сега много се оплакват всички от болести. Верно друго е с дечица, ама ако ще работиш, пък детенце ще боледува често докато влезе в крак с всеки бацил в яслата няма да ти е никак лесно да отсъстваш от работа толкова често.

# 86
  • Мнения: 3 367
Аталанта, здравосл.минимум за всяка възрастова група е 10К; за нас се иска и кардио,и малко пот и пр..
*
Пумпал,как е Иван?
Пуснах преди време,имаше малко файда,но нищо не сработи лонг търм..честно казано все по малко вярвам на това че в Бг няма работа и хората много искат,ма понеже са пенсионери и никой не ги взима..парите к ние предлагаме са колкото заплата на детски хирург със специалност в Пирогов,за описах какво,и пак няма..
*
Ния тръгва на испански,дами! след много мислене и питане,и тук включая,днес сме на 1 урок..много бизи туй дете-балет,плуване,испански...чак се чудя дали не го прекаляваме малко,но само опита ще покаже..+ е че този график ми дава 3 часа само със Стефан, че той бая Маугли го дава милия..

весел уикенд!

# 87
  • Мнения: 948
+ е че този график ми дава 3 часа само със Стефан, че той бая Маугли го дава милия..

Анет,  Joy, разхилих се яко,  Joy, няма как някой около теб да го "дава Маугли"

Аз се чувствам добре като мама на двама; мишока се скъсва да яде; теглиха го - на петия ден си беше с теглото от раждането, няма заслабване, братче! Аз съм -8кг, 8 ще да си заминават някак. Сега мисля как Crazy Как не ми е Хотмамето по-наблизо!!! Хайде, ела пак в Лондон, мила?



# 88
  • Мнения: 558
Еииий, ама тая събота грам не пишете бе, хора... срамота  Laughing !

Ние с моя мъничкия заминаваме навръх Хелоуин за БГ и сега умирам от нетърпение да идва по- бързо... Поредното ни импулсивно решение, ама така е по-добре за всички... за родата в София, най- вече, де Wink...

Пумпал, май не ти честитих официално бебока  Embarassed?
ДА ВИ Е ЧЕСТИТ МАЛКИЯ ИВАН, ДА СЕ НАУЧИ ДА СУЧЕ СКОРО  И МНОООООГО ГОЛЯМ ДА ПОРАСТНЕ!!! Да сте здрави и щастливи и вие покрай него!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

П.С. Според дядо ми, в една къща ако няма поне един Иван- не върви, пък хей на- ти си имаш двама, значи всичко е повече от добре!!!

# 89
  • Мнения: 7 091
Момичета, абе някой беше пуснал в предните теми една "обява" на мадама дето си търсела богаташ с 500.000 заплата и някакъв брокер дето и беше отговорил. Ей не можах да го намеря това, пък ми се иска да го покажа...ако някой го знае къде е пуснете един линк! Praynig Peace

Аз сега ще правя туршия, утре питка, нали прощъпулник ще имаме Simple Smile Laughing

Общи условия

Активация на акаунт