Чакаме поръчката от прайсщуц-13.10.07

  • 13 737
  • 348
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Здравейте,мацки,много се извинявам,но се отказвам от поръчката си.Разбрах,че играчката,която търся от доста време и сега си поръчах се продава в магазините в София и на доста по-ниска цена ,така че сега ще потърся някоя мама да ми купи и прати.Още веднъж се извинявам.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 845
Малко доста оффлайн:
mrs.buttler, tania77 , NaMeLeSz , гледам все си седи еднакъв броят на публикациите ви.Това е най-вероятно заради начинът на логване, но не съм сигурна от какво точно зависи.Но и на мен често ми се случва-защото може би влизам от няколко компютъра със зареден мой профил. newsm78 Без да изпадам в подробности, исках само да кажа при достигане на определен брой публикации, пощата на личните съобщения някакси се уголемяваше и можеше да приема повече ЛС и разни други екстри имаше, но не се сещам подробно. Та така просто по-рядко ще ви се препълват пощенските кутии. Laughing
А, ето го линка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23317.0

# 17
  • Мнения: 131
 NaMeLeSz, предлагам с Владкаб като пуснете поръчката, добавете съответно датата към заглавието на настоящата тема, , за да е ясно коя поръчка точно се чака.

# 18
  • Мнения: 2 614
Модераторите ще изтрият моята тема!
А бе Правда, вече има нова тема. Я погледи 5 поста нагоре. NaMeLeSz се погрижи за това. За да не стане всички да пишем в отделни теми, моля те, заключи я.  Confused

"а бе, Правда"  е дразнещо обръщение  Peace

# 19
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Модераторите ще изтрият моята тема!
А бе Правда, вече има нова тема. Я погледи 5 поста нагоре. NaMeLeSz се погрижи за това. За да не стане всички да пишем в отделни теми, моля те, заключи я.  Confused

"а бе, Правда"  е дразнещо обръщение  Peace

Сори, не съм искала да те дразня.  Peace

# 20
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Малко доста оффлайн:
mrs.buttler, tania77 , NaMeLeSz , гледам все си седи еднакъв броят на публикациите ви.Това е най-вероятно заради начинът на логване, но не съм сигурна от какво точно зависи.Но и на мен често ми се случва-защото може би влизам от няколко компютъра със зареден мой профил. newsm78 Без да изпадам в подробности, исках само да кажа при достигане на определен брой публикации, пощата на личните съобщения някакси се уголемяваше и можеше да приема повече ЛС и разни други екстри имаше, но не се сещам подробно. Та така просто по-рядко ще ви се препълват пощенските кутии. Laughing
А, ето го линка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23317.0

Че аз нямам идея как се оправя това..  Thinking Влизам си само от моя комп и като се замисля май наистина не ми мърда броя публикации, а наскоро доста изпонаписах тук и в Красива мама- темата за Ларедут..  newsm78 Чувствам се ле-е-еко прецакана.  Laughing

# 21
  • Мнения: 23
NaMeLeSz,писах ти ЛС Hug

# 22
# 23
  • Мнения: 122
Запис и от мен Laughing
Вчера съм пратила парите...казаха, че щом са по дебитна карта до края на работния ден ще могат да се теглят...
Лек ден на всички Peace

# 24
  • Мнения: 422
Преди обяд пратих парите. Писах  основание себе си Михаела Руменова. Не ми взеха никакви такси.
А някой може ли да ми каже в Марсел на каква цена е това:  http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2341&e=detail&pca … ygo&pid=37192 ? Щях да си го поръчвам да ми го пратят от USA ама цената на shipping-a е 115$ #Crazy #Crazy

# 25
  • Мнения: 4 877
Освен това вчера им пуснах и-мейл, че искам да купя люлката за кукли на Фишер и дали ми пазят адреса /понеже преди два месеца купих количката на Фишер от тях/. Днес още не са ми отговорили..  Crossing Arms
мисля, че я имат точно в магазина на пл. Македония. Беше изложена на витрината. Но, аз съм с момчета и само мярнах тези играчки и не знам подроности. В Премама често ходя и не съм ги виждала. Там имат главно люлките на фишер прайс.

# 26
  • Мнения: 23
Момичета,днес звънях в пощенска,говорих с някаква мацка,която била експерт...Та тя каза,4е до 3000лв.няма комисионни никакви...После звъннах в Надежда и там една лелка ми каза: Абе нЕма страшно,ако е било момичето,то от утре почва работа #Crazy,когато ви е удобно елате Ше махнеме комисионната #Cussing out....Без коментар!

# 27
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Danika06 много интересно ми стана защо чак до надежда си ходила за пощенска банка.Имаш роднини там и на гости или само там знаеш клон.Тука в Красна поляна си има клон и е мнооооого по-близо от Надежда.   newsm78

# 28
  • Мнения: 23
Най-близо ми е този клон,живея в Обеля Hug

# 29
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Мария, поръчахме ли вече?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт