Кое АМ е най-доброто?

  • 4 940
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 159
Здравейте,мами!Не знам дали тази тема е обсъждана,но ми е страшно интересно,кое АМ е най-доброто!Моля споделете своя опит!

# 1
  • Мнения: 5 362
Предполагам всеки ще определи млякото,което е давал на детето си за най-добро.
За това ти пиша-аз давах Фризолак,но в никакъв случай не смятам,че това е най-доброто мляко.
Чувала съм много добри отзиви и за Аптамила например.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 219
Тази тема не само че е обсъждана, ами направо много често е обсъждана.  Laughing
Отговорите, които ще получиш, изобщо няма да те ориентират. Всеки ще ти пише, че най-доброто мляко е това, което той самият  дава. Ще ти пишат за Аптамил, за Милумил, за Нутрилон, за Хипп, за Фризолак, отскоро-за Лактана, може някой да се включи и със Селия.... Колкото млека има на пазара-за всичките ще получиш мнение.
Няма "най-добро мляко". Има мляко, което най-добре понася на товето бебе. Някои майки са доволни от някое мляко, други се оплакват от него. Всичко зависи от бебето.

# 3
  • Мнения: 63
Това което понася на твоето бебе:)

# 4
  • Мнения: 292
За мен Нутролон и НАН Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Според мен - Аптамил.

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не знам дали тази тема е обсъждана,но ми е страшно интересно,кое АМ е най-доброто!


    ShockedХайде стига де, ползвай търсачката.Тази тема е на втора страница и се пуска през няколко дни. Naughty
 

# 7
  • Мнения: 1 897
За всяко дете е различно.
За моето най-доброто се оказа Аптамил.

# 8
  • Мнения: 28
Zdrasti...
Spored men puk e iasno 4e vseki iska nai-dobroto za bebeto si-no e iasno ,4e vseki razbira razli4no pod na-doborot i za vsiako edno beb4e nai-dobroto e razli4no ot na ostanalite
Za moeto sukrovi6te e Milumil-a..pirvo probvax s Aptamil...no ne6to ne i xaresa....sega s goliam kef si pie Milumil-a..v bolnicata i davaxa Nan-skusa se da povru6ta ot nego...
taka4e probvai...uspex Simple Smile


Здрасти...
Според мен пък е яасно 4е всеки иска наи-доброто за бебето си-но е ясно ,4е всеки разбира разли4но под на-доборот и за всяко едно беб4е наи-доброто е разли4но от на останалите
За моето съкровище е Милумил-а..първо пробвах с Аптамил...но нещо не и хареса....сега с голям кеф си пие Милумил-а..в болницата и даваха Нан-скъса се да повръща от него...
така4е пробваи...успех Simple Smile

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 14:33 от Vivi

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Тери е на Фризо,но не мисля че е най-доброто.2 опита направих да сменя млякото,но все безуспешно.

# 10
  • Мнения: 391
Нутрилон комфорт

# 11
  • Мнения: 4 447
Ако беше използвала търсачката, щеше да разбереш, че е обсъждана доста пъти.

Но, да ти отговоря - Аптамил! Peace

# 12
  • Мнения: 1 006

Няма "най-добро мляко". Има мляко, което най-добре понася на товето бебе. Някои майки са доволни от някое мляко, други се оплакват от него. Всичко зависи от бебето.

# 13
  • Мнения: 2 908
Няма най-добро-ние сме били почти от началото на Аптамил,но не мога да кажа,че съм 100% доволна от него,не съм го сменяла,защото съм против смяната на млека,но не мисля че щях да съм 100% доволна и от другите млека.Най-доброто АМ е кърмата Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 3 677
Ама не съм ли писала в тая тема newsm78
А-А-А-А тази е друга Laughing
Значи няма лошо АМ,има неподходящо за дадено дете
При моя син подходящото се оказа от марката Фризо и останах доволна....

Общи условия

Активация на акаунт