Колко килограма искате да свалите?

  • 6 191
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 121
аз бия всички рекорди Sad......40кг. ooooh!


 Sad две сме Weary

# 61
  • Мнения: 6 958
да ви кажа момичета, била съм и 90 кг., направо се търкалях
сега съм вече 50 кг.

Ауу това е страхотно  Hug Как успя да ги свалиш?  Rolling Eyes Апропо беше се записала в "Дневника'' нали? Не мисля, че се бъркам, но беше за малко и така и не разбрах нищо за твоето отлабване? newsm78



Момичета, и аз съм в кюпа (от 100 и кусур сега съм 78-80), вие на каква диета сте сега?

Патриция и аз в клуба на небременеещите, но дебеличките  Embarassed Това да не е нещо от Русенския въздух, как мислиш?  newsm78 (това беше шегичка, да намеря накакво обяснение на това, защо сме така, но ние си знаем - от ядене ще да е)  Mr. Green

# 62
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Искам да сваля 6кг,но ако успея скоро може и още 2-3кг Peace

# 63
  • Мнения: 6 958
Мерси Миранди  Wink
По въпроса с мотивацията и аз в момента съм в задънена улица нещо  Thinking но пък вече не се и вманиачавам толкова. По-големият проблем сега ми е как да намеря средства и време за фитнес или нещо от сорта,но не в домашна обстановка.

Та явно си разбрала, че те зърнах на едни снимки преди време, които беше пуснала  Embarassed Аз така си ходя и чета и попивам всичкото инфо у форума  Embarassed Само не разбрах как успя да свалиш тези кг. до сега и за колко време? (извини ме, ако съм нахалитет малко с моите въпроси) Наистина адски много си постигнала  Hug А за фитнеса, наистина е хубаво човек да тренира, макар и не редовно, дава си отражение за състояннието и поддръжката на кожата  Hug

# 64
  • Мнения: 121
аз съм на японското чудо Миранди колкото до въздуха русенския бургаския еднакво мръсни са  newsm11 newsm11 newsm11 свалих 10кг с япоснкото чудо но от 1 седмица вместо да свалям качвам  smile3518 а иначе не съм била фиданка но тия противозачатачни ми разказаха играта над 20кг за 1г  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 65
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
Здравейте!
И аз да се включа. Аз искам да сваля 10 кг.(първоначална цел - не знам колко са останали!!!!!!!!) И съм на точкова диета от 01.10.2007 г. С две нарушения. Едното е днес!

# 66
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
20кг ,блян ми е!

# 67
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Само 7. Обаче по-добре е да свия сантиметри. Че ми отесняха дрешките. Пък не искам да се обзавеждам с нови по повод надебеляване. Решила съм постепенно и със смяна режима на хранене. Т.е. вечерята да е само салата, ограничаване на хляба и сладкото. С последното се справям много трудно.  Embarassed Пък съм и мързелива за спорт. И работата ми ограничена от движение.... А бе трудна задача, ама ще се постарая.

# 68
  • Мнения: 649
За да се върна на килограмите преди бременността трябва да сваля 10, а на килограмите си отпреди 7-8 г. още 5 килца трябва да преборя, така че стават общо 15. Но и на първите 10 ще съм доволна Laughing

# 69
  • Мнения: 12
До преди два месеца бяха 23 сега са само 5. Тогава спрях да кърмя и тръгнах от 88, от които не можах да сваля и грам през едногодишното кърмене, а дори и качих малко. Сега съм 70, но съм висока та затова не ми личат толкова много. Иначе трябва да съм 62-63 кг, но за сега съм решила да ги докарам до 65 пък после ще видим. Нещо обаче и аз тези дни нямам мотивация. Ами то два месеца все диета и сега стана едно такова студено направо да умреш от глад и студ. От друга страна се успокоих малко, защото вече ми стават всичките ми дрехи и направо си изглеждам както преди с малка разлика в корема и талията.Предстои ми обаче ходене до BG по Коледа, така че до началото на декември трябва да им видя сметката на тези кила. Само да отбележа, че отслабнах с плодово-чаена диета като с нея свалих около 10кг, а останалите 8 и аз не знам как просто от самосеси след като кърмя.

# 70
  • Мнения: 12
Исках да кажа след като спрях да кърмя.SORRY!

# 71
  • Мнения: X
20 имам да свалям и много ми пречат. Кърмя , а като кърмя много трудно свалям, почти невъзможно. Обаче....искам да ги сваля, вече ужасно много искам да ги сваля. Дано да успея. Сериозно съм се заела с въпроса.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 672
Искам да сваля още 5 кг.

# 73
  • Мнения: 337
Искам да сваля още 5 кг.

и аз и аз, но нещо много трудно става. Не е както преди - решавам 1 седмица на диетака и 3-4 килца ги няма.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 966
Свалих 9,остават ми още 8...до заветните 48:)

Общи условия

Активация на акаунт