Olay в България

  • 13 860
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 912
Аз съм й фен, но за съжаление откакто не съм в Канада, тук посмъртно не съм успявала да я открия,... Sadвиж в Италия я имаше и си взех кремче оттам. Позлвала съм и и др. неща от тази марка. Като цяло имам впечатение, че марката е много подходяща за зряла кожа.

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 14:43 от msbilt

# 16
  • Мнения: 35 962
иха, и аз си помислих, че П&Г са решили да ни зарадват  Rolling Eyes
омръзна ми да си я поръчвам от чужбина на разни хора и да трупам запаси, сакън ако никой не ходи близките месеци  Confused

# 17
  • Мнения: 7 947
Момичета, на майтап се регистрирах в
http://www.drugstore.com/
и гледам че има много много евтини неща, като например Pore minimizer за 10 $ с отлични отзими и тн, КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ???

# 18
  • Мнения: 351
Ами хайде да си направим една комбинирана поръчка, но аз нямам кредитна карта Embarassed

# 19
  • Мнения: 113
И аз съм почитател на марката, най-близо можете да си я закупите от Турция, но и там нямат пълната серия продукти.

# 20
Qvno veche gi ima...toku shto vidqh saita - www.olay-bg.com

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Някой има ли представа медицинска козметика ли е ,натурална ли е,какви са основните съставки на кремчетата-в сайта нищо не пише? Все пак трябва да има светлина относно този въпрос-не бих сложила на лицето си продукт с  чиито състав предварително не съм запозната.Много постничко е написано в този сайт! Confused

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 22:13 от k.a.l.i.

# 22
  • Мнения: 351
Много добре, че я има марката вече в Бг, четох само чудесни отзиви от тези, които са ползвали продуктите, но ми се струва, че цените са доста високи - в Германия Olay complete струва 7 евро, а тук 28 лв. И дано заредят пълните серии на продуктите, сега е доста ограничен.

# 23
  • Мнения: 375
какъв е този сайт без тел;ефон.Съмнителен е.

# 24
  • Мнения: 4 371
По принцип не съм с чувствителна кожа, но от дневния им крем се изприщих. Никога никаква козметика не ми е действала така.
Бях чувала много хубави неща за тази козметика и да не остана по-назад си купих и за около очи дори. Само се набутах Confused

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Дуци с какви основни съставки са тези кремчета? Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 732
какъв е този сайт без тел;ефон.Съмнителен е.

Защо ми се струва, че някой купува на едро, внася тук нелегитимно и продава с егаси надценката?  newsm78

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Рекламата тече на началната страница на БГ Мама,така че не ми се вярва да има злоупотреба,нали все пак минава граници за да се внесе в България. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 35 962
къде я видя тази реклама  newsm78

мх, това са от евтините продукти и то на много завишени цени  Tired

не е официален вносител, а някой който си върти частен бизнес  Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 1 732
Рекламата тече на началната страница на БГ Мама,така че не ми се вярва да има злоупотреба,нали все пак минава граници за да се внесе в България. Simple Smile

Минава границата най-вероятно, ама не в кашона на официален вносител, а в куфара на стрина Гица с турска стока.

Ако не съм права - дано! - първа ще се извиня.

Общи условия

Активация на акаунт