Как обичате да ви ощастливяват? Петъчна.

  • 16 618
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 212
Мис Бу, много по-проста и семпла е позата - опъваш и се изстрелваш  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 153
'Арбалет'? Простете, не четох онази тема...
Това какво е, натяга се той на ластици за гащи и се изстрелва от другия край на стаята с тиха надежда да уцели в десятката? Или директно нацелва с хм, семе по определени предварително точки?
Хахаха Joy
по темата-всякак харесвам. Отзад, отпред, отстрани, отгоре, отдолу........... айде, допра'и ми се секс сега.......с тия теми по никое време, освен да се обърна за помощ към колегата до мен newsm78

# 32
  • Мнения: 2 161
Е,как!След деветмесечна раздяла,от софийското летище направо в хотел N.И аз обяснимо разгорещена правя едни страхотни чупки отгоре му,но явно съм се престарала и нещо ми изщрака и ми се схвана жестоко крака.Но понеже ми остана в едно положение и не мога да мръдна без помощ и само викам,викам...А той:Хубаво ли ти е,моето момиче.Аз пак викам,но понеже маллко на стон го удрям и той пак:И на мен,моето момиче,давай,давай...Ще умра,просто чувствам как умирам от болка.Такъв исках да му шибна!Със сто зора се претърколих сама и сексът беше мираж както се сещате.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Изключително подходяща тема за началото на месечният ми цикъл  Tired

# 34
  • Мнения: 677
Шанел, ми загрявай преди тва де. Резервите преди да влязат в мача да не мислиш, че така си тичкат просто?!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Аааааа, аз повече СЕРИОЗНИ теми в Клюкарника няма да пускам Joy


Коя е позата "Волният Ули"? Казах ви аз като споменавате пози да обяснявате, ама ха!

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Това със схващането на краката започна да ми се случва все по- често и по- често  Shocked Вече избягвам да се чупя в нестандартни пози, защото рискувам да не мога да се разгъна  Rolling Eyes

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Един приятел ми разказа за друг неогов приятел, който преди диско отишъл на р-т и си хапнал много добре люта храна. В дискотеката се запознал с една девойка, която му била много навита, заиграли се и той и проедложил да продължат вечерта у тях. Тръгнали, но в таксито лютото започнало да се обажда ( разстройство), но той се стискал, стискал. Влезнали в асансьора , наши човек подскачал опт крак на крак еднва се сдържал да не се наака, а девойката полудяла, защото си мислила, че е адски възбуден. Нататъка е гадно...който иска да чете , но историята е абсолютно 100% истинска тръгнала да му прави свирка той вече почервенял едва издържал да не се изпусне и по едно време..човещинка. Наакал се  Confused

# 38
  • Мнения: 2 161
Шанел, ми загрявай преди тва де. Разервите преди да влязат в мача да мислиш, че така си тичкат просто?!
Ами,каквато съм смотана,кой ще се захване да ме тренира newsm03?

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Това със схващането на краката започна да ми се случва все по- често и по- често  Shocked Вече избягвам да се чупя в нестандартни пози, защото рискувам да не мога да се разгъна  Rolling Eyes
Пий магнезий и смело се впущай в пози!
Винаги ме е дивила една поза, която видях в една Камасутра, но никога не посмях да я приложа.
Жената, значи, виси от полюлея (полИлея?), набрана на две ръце (явно е немного висок полюлей, а вероятно и някаква шведска стена е подходяща), докато мъжът само лабаво я придържа за таза и клеца.

Другата е - жената на челна стойка (тип свещ), с ръце, подпрени на земята за баланс, а краката раздалечени встрани. Между тях какво се случва, е ясно, мисля.

Има ли пробвали ги и оцелели да разкажат?

# 40
  • Мнения: 2 161
Аааааа, аз повече СЕРИОЗНИ теми в Клюкарника няма да пускам Joy


Коя е позата "Волният Ули"? Казах ви аз като споменавате пози да обяснявате, ама ха!
Аз си я нарекох така,когато жената е върху мъжа.

# 41
  • Мнения: 2 212
Ееее, как кой - на Сопрано бизнеса с миенето на чинии явно няма да просъществува, та ето идея за нов бизнес - трениране на резерви докато загравят край терена... Twisted Evil

# 42
  • Мнения: 2 161
Е,то бяха страхотни чупки.Едни осморки,едно чудо...Но да не различиш кога една жена вика от удоволствие и кога от режеща болка...И да я оставиш да страда...

# 43
  • Мнения: 4 733
 Една позната с йога се занимава. Не съм сигурна как се казва онази поза при която се преплитат краката ...абе онова трудното. Та тя правела позата, лагала по гръб и както са и огелпени краката си ги качвала зад врата. Мъжът и умирал да правят секс така, позата била едни път Shocked На мен ми прилича като жена мината през онези преси за стари автомобили, където ги мачкат на кубове... тук врата, там калник... Та тва в женски вариант, тук ръка, там крак, тук-таме дупка ooooh!

# 44

Общи условия

Активация на акаунт