балсам за коса

  • 17 836
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 292
Каква е идеята на кристалите? Никога не съм ползвала и даже не им знам предназначението  Blush
Кристалите се използват като завършак, нанасят се само в краищата. За лесно разресване, против цъвтеж, за блясък и лесно оформяне и стилиризиране.
По темата: Не ползвам балсам, а само маски. Има три различни и си ги сменям. Иначе, имам един балсам за обем от професионалната серия на Wella за спешни случаи, който нанасям само ако много бързам и не мога да чакам. Тъй като с маската си стоя около час, без значение дали е бързодействаща, или не.  Mr. Green

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Не ползвам балсами Peace

# 17
  • Мнения: 7 201
Аз след шампоана слагам маска с бързо действие
или балсам с отмиване-редувам ги.

# 18
  • Мнения: 4 170
Да, балсам с отмиване Schauma

# 19
  • Мнения: 356
аз използвам кристали,много са яки.намаляват  цъвтежа на косата,заглаждат щръкналите краища и косата има изключителен блясък...аз съм много доволна  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
Балсам с отмиване слагам /Shauma, Elsev/

# 21
  • Мнения: 356
аз използвам "wash and go" и съм много доволна

# 22
  • Мнения: 639
Шампоан и балсам от една марка и после силикон Peace

# 23
  • Мнения: 1 243
Шампоан и балсам от една марка и после силикон Peace

 Rolling Eyes Какъв силикон? Някой от продуктите ти е със силикон, или..? Става ли по-плътна косата?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не вярвам в балсамите с отмиване, след шампоана слагам маска...преди слагах балсам без отмиване на Phyto изключително доволна съм от него...сега слагам само кристали, но мисля пак да започна да слагам нещо без отмиване Peace

# 25
  • Мнения: 639
Шампоан и балсам от една марка и после силикон Peace

 Rolling Eyes Какъв силикон? Някой от продуктите ти е със силикон, или..? Става ли по-плътна косата?

Чист силикон за коса,ефекта е страхотен,косата става по плътна,пада много добре от него и има страхотен блясък,и най важното е че не цъфти от него.Аз ползвам силикон от 2001г. не съм виждала цъфтежи по косата си от тогава Grinning На мен ми го пращат от Гърция,но и тук мисля че има вече по големите аптеки,бях виждала в Ремедиум на Рилкен Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 164
Шампоан и балсам от една марка.
И аз така.

# 27
  • Мнения: 4 292
Чист силикон за коса,ефекта е страхотен,косата става по плътна,пада много добре от него и има страхотен блясък,и най важното е че не цъфти от него.Аз ползвам силикон от 2001г. не съм виждала цъфтежи по косата си от тогава Grinning На мен ми го пращат от Гърция,но и тук мисля че има вече по големите аптеки,бях виждала в Ремедиум на Рилкен Peace
Я, заинтригува ме.  Thinking Как по-точно го ползваш този силикон? И какво представлява, никога не съм виждала чист силикон за коса?  newsm78

# 28
  • Мнения: 639
На чиста и подсушена коса се слага само на краищата,прилича на кристали за коса,но е силикон

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз слагам балсам с отмиване на Шаума... ако не сложа...отзад на врата ми става една топка от коса,която по никакъв начин не мога да среша.

Общи условия

Активация на акаунт