За страничните ефекти от ваксините...има ли пострадали дечица...

  • 182 163
  • 677
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4
@Aleksander

Надявам се, че не съм ви засегнала по някакъв начин с този оптимизъм  Simple Smile

# 466
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
@Aleksander

Надявам се, че не съм ви засегнала по някакъв начин с този оптимизъм  Simple Smile

  ... надявам се и аз не съм Ви засегнал с моята: Hug           Simple Smile

# 467
  • Мнения: 624
Та се чудя, дали на лекарите не им дават пари за всяко ваксинирано дете, та толкова настояват?
Глобяват ги. Нашият педиатър отнесе глоба от няколко стотака заради такива като мен, но чест му прави, че не ме кара да се подписвам, че отказвам да ваксинирам детето си.
Ако подпишеш такава декларация вероятно ще те глобят.

В крайна сметка, аз няма нищо против да пишат, че са ни ваксинирали, а да не ни слагат ваксина. Даже знам, че някои хора плащат на педиатъра си за да пишат, че децата им са ваксинирани, за да нямат проблем с постъпването на детска градина.  newsm78
Това се смята за престъпление и всеки уважаващ себе си педиатър не би го направил.


fittnes  Peace прекрасна идея!
 

# 468
  • Мнения: 1 274
Някой беше писал във форума, че получават по два лева за всяка сложена ваксина.Ако нямат нужната имунизационна бройка ги санкционират.

# 469
  • Мнения: 4 753
Та се чудя, дали на лекарите не им дават пари за всяко ваксинирано дете, та толкова настояват?
Глобяват ги. Нашият педиатър отнесе глоба от няколко стотака заради такива като мен.....

Може ли да попитам на какво законово основание? Решили са, че лекарят не ви е уведомил за предстоящата имунизация!?  newsm78

# 470
  • Мнения: 624
stelt77 , неудобно ми е да го питам, доколкото разбрах нещо от сорта, че не следял стриктно за редовното поставяне на ваксините и тъй като не подхвърля декларации на родителите, съответно той отнася глобата, а и се слави като лекар, който лекува предимно с хомеопатия, та може да са си търсили за какво да го глобнат. Това са ми предположенията... Не искам да питам за подробности, щото ще се стигне до тема, която умело за сега избягвам.

# 471
  • Мнения: 4 753
.....че не следял стриктно за редовното поставяне на ваксините....

Мда... Така е явно, защото това е единственото законово основание за глоба на длъжностно лице... А ЛЛ-тата избягват да се набиват на очи на РИОКОЗ, за да не се чудят вторите за какво да се хванат и да се заяждат...

# 472
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Та се чудя, дали на лекарите не им дават пари за всяко ваксинирано дете, та толкова настояват?
Глобяват ги. Нашият педиатър отнесе глоба от няколко стотака заради такива като мен.....

Може ли да попитам на какво законово основание? Решили са, че лекарят не ви е уведомил за предстоящата имунизация!?  newsm78

Ако майката подпише декларация за отказ от ваксинация, не мисля, че ще ги глобят. Затова и този месец ще ходя за да разпиша отказа си.

# 473
  • Мнения: 4 753
Та се чудя, дали на лекарите не им дават пари за всяко ваксинирано дете, та толкова настояват?
Глобяват ги. Нашият педиатър отнесе глоба от няколко стотака заради такива като мен.....

Може ли да попитам на какво законово основание? Решили са, че лекарят не ви е уведомил за предстоящата имунизация!?  newsm78

Ако майката подпише декларация за отказ от ваксинация, не мисля, че ще ги глобят. Затова и този месец ще ходя за да разпиша отказа си.

Да, но тогава ще глобят майката...

# 474
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Хм, има ли глобени майки?
Аз подписах, но никой не ме е потърсил за сега!

# 475
  • Мнения: 3 695
Смятам, че трябва да искат подпис от родителя, за да го ваксинират - със всички съпътстващи рискове, а не обратното - при неваксиниране.  Peace

# 476
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Смятам, че трябва да искат подпис от родителя, за да го ваксинират - със всички съпътстващи рискове, а не обратното - при неваксиниране.  Peace

Те искат подпис! Дават ти да подпишеш, че си съгласен с ваксината и следва търговското наименование и партидния и номер на въпросната ваксина ooooh!! За рискове и дума не се споменава обаче!

# 477
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Хм, има ли глобени майки?
Аз подписах, но никой не ме е потърсил за сега!


И аз не съм чула за глобени такива. А имам приятелка, която от доста години не ваксинира децата си. След последната ваксина на сина си, когато тя предизвика автоимунно заболяване и за малко да си отиде детето.

# 478
  • Мнения: 3 914
Аз чакам от 7 години да ме глобят,но никой не ме търси Mr. Green

п.п детето ми е с увреждане,но след посещение на комисия ,ваксините са разрешени

# 479
  • Мнения: 4 753
Хм, има ли глобени майки?
Аз подписах, но никой не ме е потърсил за сега!


Има... И не са една и две...

Общи условия

Активация на акаунт