Пак за пералните - Whirpool, Candy или Electrolux?

  • 23 447
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
Цялата ми бяла техника е с марката Whirlpool. Страшно съм доволна. Пералнята ми е на близо 4 години, хладилникът е на 1 г. и нямам абсолютно никакви проблеми.

# 46
  • Мнения: 459
Аз съм с Уърпул 6- то чувство и имам 7- мо чувство, че не пере добре. Дрехите ми миришат и сега слагам повече прах, за да изпере с една пълна капачка и половина омекотител и понякога допълтнително изплакване, заради многото прах.
Въобще не съм доволна.
Не е толкова шумна, джаска се само на една определена програма и гледам да не я ползвам.
Майка ми е с Горене. С обикновен прах и на 40 градуса, чаршафите блестят. Моите с Ариел и 60 градуа сивеят.
Много ме е яд.

# 47
  • Мнения: 2 494
Аз съм с Уърпул 6- то чувство и имам 7- мо чувство, че не пере добре.
Мда, и аз се чудя сега, че другата седмица ще купуваме, ама твоето 7 чувство ще ме откаже от тази марка май  Peace И слуховите качества на други мами, дето не могат да си чуят приказката, докато върти центрофугата  Crazy

А какво ще кажете за избора на LG като марка за пералня?

# 48
  • Мнения: 186
Скоро си купих Уърпул-горно зареждане,защото е по-компактна,но се оказа мнооого шумна!

# 49
моята също е Whirlpool, по-стар модел е, но съм много доволна

# 50
  • Мнения: 4 970
Мен шумът не ме притеснява толкова, тъй като пералнята ще е в отдлено мокро помещение.Е, надявам се да не е като "излитане на самолет" Crazy. Още не сме я монтирали нашата.НЕ е 6-то 4увство, а и раз4итам на това че Whirlpool все пак са с традиции в пералните

# 51
  • Мнения: 2 591
уърлпул  Peace имам с горно зареждане - нямам оплаквания  Peace

шумът не ме притиснява - гледам, че някои са писали, че е много шумна - според мен е нормално шумна - има данни на самия уред колко децибела шум прави Rolling Eyes

# 52
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Lilian_V  къде ти е произведена видя ли- в Полша или в германия? Аз се колебая между тези два модела:
http://bosch.expo2000.bg/category.php?cat=p2_c4&pid=12
и http://bosch.expo2000.bg/category.php?cat=p2_c4&pid=5
исках за 5-6 кг, но тези модели във варна ги няма за съжаление.
Иначе сестра ми се е спряла на Whirlpool 6 то чувство, аз малко я разубеждавах след като прочетох някой отзиви тук, но мъжа й твърдо е решил да е тази, така че ще сравняваме и ще видим.

# 53
  • Мнения: 73
Whirpool или Indesit

# 54
  • Мнения: 13 188
За Whirpool вече съм писала, че я имам и я мразя. Не пере, тече, къса, шуми. Не знам какво повече да искам от нея! Close

# 55
  • Мнения: 1 186
Нашата е Candy-(пералня+сушилня)6кг пране и 4кг сушене
Още на 2-рата седмица ни даде фабричен дефект на електрониката и нещо се побърка но след като ни я оправиха пере като пушка и съм доволна Peace

# 56
  • Мнения: 2 085
Това ме посъветваха самите консултанти в Техномаркет...нашата е Whirpool 6-то чувство без ел.везна.
консултантите в Техномаркет са неосведомени тъпаци, в повечето случаи

# 57
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Това ме посъветваха самите консултанти в Техномаркет...нашата е Whirpool 6-то чувство без ел.везна.
консултантите в Техномаркет са неосведомени тъпаци, в повечето случаи
smile3521

# 58
  • София
  • Мнения: 7 190
консултантите в Техномаркет са неосведомени тъпаци, в повечето случаи
Уви, така е.
Лошото е че напоследък и в Технополис повечето започват да влизат в тази категория.
И излиза, че човек сам трябва да си търси техническата информация Thinking

# 59
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
консултантите в Техномаркет са неосведомени тъпаци, в повечето случаи
Уви, така е.
Лошото е че напоследък и в Технополис повечето започват да влизат в тази категория.
И излиза, че човек сам трябва да си търси техническата информация Thinking
smile3521

Общи условия

Активация на акаунт