обеца на носа

  • 7 075
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
от това което про4етох май няма да си слагам Sad,благодаря 

# 16
  • Мнения: 3 611
Не, не остава белег или поне на мен не ми остана.
Пробих си носа и 3 години си носих обичка там, сьс спирала отвътре така, че да нямам винтче да ми убива. Много си се кефех, особено като ме и бьzикаха "Като си махнеш обицата и ще ти издиша носа от там"  Crazy
Янис беше малък (още бебе) и какво се врях в него, той като си разпери ръчичката как ми закачи обицата, тя се zавьртя на чалъм (добре, че не ми разпра носа) и се извади. Заболя ме и не я сложих веднага, а оставих за другия ден.
Е да, ама вече беше невьzможно. Дупката ми вече беше zарастнала (или се затворила), но след няколко болезнени опита от моя страна... си останах без обица на носа.
А е толкова яко..
Да взема да си пробия пак ли  newsm78

# 17
  • Мнения: 138
По рано в метълските си години носих обеца на носа ..беше една мъничка гръмотевичка ..докато един ден в час по физическо някъде я затрих ..и дупката ми зарстна

# 18
  • София
  • Мнения: 239
остава нещо като разширена поричка, т.е. изобщо не е фатална историята след свалянето на обецата....а самата дупка зараства много бързо

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Той пък ще е един белегггггггг "огроменShocked
Ако искаш да си слагаш, слагай си, нормално е да остане малка точка какво толкова?
Аз имах на веждата, но докато бях бременна се възпали и ми се наложи да я махна. Имам 2 точки на веждата който не си личат освен ако не се Вгледаш  Peace
А и да си личаха не е чак такъв проблем  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 138
остава нещо като разширена поричка, т.е. изобщо не е фатална историята след свалянето на обецата....а самата дупка зараства много бързо
Дори въобще не си личи ....е , ако се вгледаш и знаеш ,че там е имало обица... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 123
Аз преди 3 месеца си махнах моята ,беше ми до устната.Белег остана,малък но се вижда.На носа също остава,по малък е и по малко се забелязва

Общи условия

Активация на акаунт