Продължава да ни зове Oktoberfest в DE- тема 48

  • 10 214
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 521
Хайде не обръщайте пак всичко в любимото мерене на пишки - разбрахме се, че има тема, точно за коледни акции. Кой каквото иска да пише по въпроса отива там - ей, голям праз! Кой какво казал, направил, информирал, дезинформирал и т.н. може да се обсъжда на лични. Няма смисъл да тъпчем като мисирки в джибри. ОСОБЕНО за тема като тази!

# 76
  • Мнения: 7 605
4естито, 4е ви дойде акъла в главата  Laughing  Аz то4но това имах предвид, да се отваря отделна тема (или да се пиШи в съЩествуваЩата, посо4ена от Дивиана) zаЩото на4ина, по който се обсъждаШе вси4ко тук, накараШе хората 4етейки тук да се 4увстват zадължени да у4астват. А не всеки може или иска да у4аства и това си му е пълното право, беz да дължи обяснение, беz никой да има право да го съди  Naughty  Все пак, това ни е от4етната тема и не може един, двама да реШават, 4е вси4ки немски мами сега правят акция и 4овек да не смее да отклонява темата от това. Който иска, Ще се вклю4и. И съм доволна 4е сега и други мами Ще видят zа какво става въпрос, zа да даряват и те някой лев/Евро. И на мен някой непоzнат да ми каzва "Хайде направи и ти подобна акция, недей да ми каzваШ 4е и ти си имаШ проблеми zаЩото и децата в домовете имат" веднага Ще давам zаето.

Толкоz от мен по въпроса.  Stop

# 77
  • Германия
  • Мнения: 8 100
Мойн мамацки, не се дърляйте, а се усмихнете.
Кой както може и на когото може да помага. Гледането в чуждата паничка понякога не е здравословно  Wink

Питанка: има ли някоя от вас ползвала за детето си подобен activity center
Доволни? Недоволни?

# 78
  • Мнения: 3 880
Добро утро  Simple Smile
Кротнахте ли вече?  Wink
Който има на сърце да даде ще го направи, може да не е точно в тази акция или точно този дом- нужда има навсякъде.


Един виц: Wink

- Мамо, а пък днес в училище рисувахме нашите майки!
- Че нали и вчера пак същото рисувахте?
- Ами да. Учителката като влезе и вика: "Рисувайте, ваш`та майка"...

 Laughing

# 79
пепеляшка, полzвала съм и е доста удобно, zащото става да се постави и над випе то и малкото не е нужно да лежи на пода или на zемята, ако сте на двора, а и леко и лесно преносимо.

# 80
  • Мнения: 7 605
Пепи,

имах друга активна гимнастика и се ядосах 4е нямах като на снимката, дето даде. Гледай да има няколко положения. Милена не можа много дълго да достига игра4ките, а хем не беШе малко бебе  Thinking  Ина4е аz намерих акт. гимнастика zа супер полеzна. Оставих детето под нея и готово  Mr. Green  Whistling Само, 4е я полzвахме по от рано, от 3тия месец. За Фаби ли е?

# 81
  • Мнения: 11 316
Пепе, имах подобен. Много са удобно за лежащи още бебета нископоставените играчки, после като почнат да сядат или да ги стигат - горните.

# 82
  • Мнения: 911
Тичам, когато има остра нужда, да, но ти си zнаеш, че не го правя тайно, Вивита.
Аz съм полzвала активна гимнастика при Малик, но не точно такава. Доволна съм, много се zанимаваше.
Татяна, мисля, че кухнята може би е още малко подранена и би била подходяща zа втория рожден ден, но всъщност всяко дете си е раzлично, щом смяташ, че отсега ще и е интересно, давай. Бобикар има ли си? Това беше голям хит на нейните месеци при Малик.

# 83
  • Германия
  • Мнения: 8 100
Да, за Фаби търся, имам една която е тип килимче и той постоянно се захлупва с нея. Затова искам нещо по-стабилно и разнообразно. Навремето за Мартин не купувах, защото той имаше достатъчно в яслата.

# 84
Тичам, когато има остра нужда ...


За кого? Или се грижиш zа нечии маzоли, да не стъпи някой върху тях? Не ме е грижа, какъв ти е интереса, само мога сега аz да кажа гроzно   Sick Sick Sick и прекратявам диалога с теб . ОК?

# 85
  • Мнения: 1 584
Пепи, аз имах на Фишер Прайс, пластмасова с килимче. Забавно беше да се гледа как открива играчките 1 по 1. Плозвах я още от 3ти месец някъде.

# 86
  • Мнения: 7 605
Хм, Пепи, не zнам колко време Ще я полzвате оЩе, 4естно каzано. Милена я полzваШе до 7 месеца. На 8 месеца й подарихме прословутата къЩа на ФиШер  Thinking   Ако си намерила една втора ръка, дерzай, ина4е бих се zамислила, 4естно каzано.....

Серди, имаме подобие на Боби Кар, пак на БИГ е. Много се 4удя zа таzи кухня,......ние Ще купим една, преди Коледа полzваме 10% отстъпка при май тойс, а днес полу4их и поЩ. карта от Тойс Ар Ас, 4е до края на месеца и там има 10% рабатт върху вси4ко. Въпроса е, ако й я подарим zа РД, какво да вzемем zа Коледа?  newsm78  Пък zа РД съм хвърлила око на това

# 87
  • Мнения: 7 605
Пепи, аз имах на Фишер Прайс, пластмасова с килимче.

Ние май имахме съЩата, с жълто килим4е, нали?  Laughing

# 88
  • Мнения: 606
Подкрепям pepelyashka!!!!

Не се дразнете!! Усмихвайте се!!! Нека ако всеки даде нещо от себе си - да го даде от сърце!!!!

И нещо друго - СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА!!!!!! а РАЗЕДИНЕНИЕТО - НИЩО!!!!

Мойн мамацки, не се дърляйте, а се усмихнете.
Кой както може и на когото може да помага. Гледането в чуждата паничка понякога не е здравословно  Wink

# 89
  • Мнения: 1 610
Много ме издразниха коментарите по повод благотворителността...Многоо!
Искам публично да се извиня на засегнатите от акцията. Чувствам се лично отговорна, че не откликнах на молбата на Шехи да пусна отделна тема в Чужбинския форум. И то поради повредения ми компютър.

  Все пак, това ни е от4етната тема и не може един, двама да реШават, 4е вси4ки немски мами сега правят акция и 4овек да не смее да отклонява темата от това. Който иска, Ще се вклю4и.
Аз пък останах с впечатлението,че мнозинството се интересуваше , още преди да се зароди дискусията... И кой е казал, че друго не може да се дискутира.  newsm78

 А в отчетната тема пишем всички, за да сме си полезни с идеи по една или друга тема.... И да си убиваме времето. Какво значение има какво ще се пише тук?


Има ли някой, който да взема Елтернгелд? Имам въпрос, но да не дразня една определна група от хора, които искат само техните интереси да се споделят в темата, ще попитам на лични  Peace Благодаря!

Обмислям да си направя собствена тема и там да говоря само със себе си .Авторска като в готварските!  Laughing Ще си я вода като дневник... Laughing
Къде изчезна Лиска?
Лек ден желая!

Общи условия

Активация на акаунт