Любимата ви дреха

  • 1 665
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 280
пък аз да ходя чак от португалия да я поръчвам #Cussing outсега ако кажеш че е и евтина,направо ще се гръмна #2gunfire

# 16
А къде точно се намира магазина на Pink, че не се сещам в момента...Мерси!

# 17
  • Мнения: 280
не беше ли на графа-срещу пазарчето,пък мойе и да бъркам.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Моята любима рокля е черно със златисто,тази година си я купих за една сватба,бях кума с нея.Утре ще ви я покажа. Flutter

# 19
  • София
  • Мнения: 7 798
А къде точно се намира магазина на Pink, че не се сещам в момента...Мерси!

не беше ли на графа-срещу пазарчето,пък мойе и да бъркам.

Точно там се намира магазина.

# 20
  • Мнения: 6 164
Аз никога не съм имала. Всичко ми омръзва. Sad

Редакция:
 А! Имах любими обувки! Значи все пак е нещо... Но ги съдрах от носене, направо не исках да ги свалям 3 лета подред... Накрая вече не издържаха. Това лято не ги обух, защото вече бяха в ужасно състояние, но не ми стискаше да ги изхвърля. После обаче го направих...  Sad Непотребни вече, но много ми бяха на сърце. Няма как да ги покажа. Освен да изровя стари снимки. Thinking

# 21
  • Мнения: 2 149
На мен любимити ми дрехи са роклите Flutter
Обожавам ги,направо ги колекционирам Crazy
Имам дори такива,които още не съм сложила,като мания са ми,постоянно купувам Heart Eyes

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имам една любима розова блузка Дизел, страхотна е, много удобна, супер здрава и ми е любимия парцал.

# 23
  • Мнения: 280
аз имам още една любима рокля,много ми е стара но много си я харесвам и винаги си я нося лятото
 http://www.picvalley.net/v.php?p=u/38/9494_459.JPG

# 24
  • Мнения: 280
на предната снимка се вижда само половината- Embarassed
ето тук е цялата
 http://www.picvalley.net/v.php?p=u/39/9501_839.JPG

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Последната ми придобивка се оказва и любима. Сега това е кожено сако. Утре ако си купя друга дрешка сигурно тя ще мие любима! Peace

# 26
  • Мнения: 1 288
не е за показване. един домашен мек анцунг в нежно лилаво. толкова ми е любим и не мога да намеря подобен, за да го изхвърля този.

Общи условия

Активация на акаунт