Точкова диета - 3 част

  • 30 599
  • 290
  •   1
Отговори
# 195
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Днес-32 т.
Лека вечер и до утре от мен!  bouquet

# 196
  • Мнения: 4 111
И аз съм в отбора. Ама днес съм с много малко точки. Имам да реванширам.
100 гр. кашкавал; 100 гр. пуешка шунка; 100гр. луканка; 200 гр. червено сухо вино  Embarassed
Общо 5 точки.  Shocked
Лека вечер и спокойна нощ!  Hug

# 197
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 104
Добро утро!
Да пиинем по едно кахе - без захар - 0 точки!


Аз от вчера отново съм на любимите точки!
Ще наминавам, когато имам време!
Малко точки и много минуси Ви желая!
  bouquet

# 198
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Добро утро!
На мен пък тази сутрин ми прилоша и хапнах малко мед  Sad. Осен това кантарът не помръдва. Чудя се дали да не се откажа Embarassed, 11-ти ден, само 1 кг Sad.

# 199
  • София
  • Мнения: 122
А на сантиметри няма ли загуба, при този тип диети резултатите са по- очебийни на обиколки.

# 200
  • Мнения: 3 303
b_ivanova   би ли ми обяснила накратко за диетата на Пиер Дюкан    bouquet  bouquet  bouquet

# 201
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
ariadna,аз не се сетих да се премеря на см в началото на диетата  ooooh! Днес го опропастих деня с тоя мед, утре, обаче, продължавам. Peace

# 202
  • София
  • Мнения: 122
Ами Бети, има и друг вариант, за коректив , си нарочваш някой панталон от неразтегаема материя Simple Smile.

# 203
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Аз днес вече ги записах и ще следя от сега нататък. В дрехите има някаква промяна, ама съвсееем нищожничка Sad.

# 204
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 104
Привет! Как сте, точици?
Да пийнем по едно кафе


Относно резултата от диетата, аз нямам кантар и във форума ми препоръчаха да се меря със сантиметър, та съгласна съм с Ariadna, и наистина има резултат - мога да си извадя тефтера, но грубо по 4 см. свалих от талия и ханш. По-трудно свалих от бедрата - чак след 2 седмици имах 1 свален см.
Свалих и от бюст (гръдна обиколка)!! Sick

Stanislav4eto, относно режима на Дюкан - аз издържах 5 дни (най-трудните) и го развалих, но определено имаше резултат, просто много видим (общо след точките и Дюкан).
Има тема във форума, но общо взето се правят няколко протеинови дни (броят им зависи от кг., които искаш да свалиш) и след това смесен режим (включват се и зеленчуци). Аз смятах да правя 5 протеинови на 5 смесени.....
Да не променям темата, а и не съм много запозната, а не мога да ти кача линк към темата....


Лек и успешен ден!!!! Hug

# 205
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Добро утро и от мен!
Днес продължавам - закуска:яйце, шунка, сухар - 9 т.
По отношение на см, знам, че в бедрата се сваля най-трудно, а на мен там ми е най-големият проблем  Sad. За гръдната обиколка, искрено се надявам и там да се отрази, понеже по принцип съм с голм бюст, а след раждането хич и не се възстанови Sick. Те обикновено хората искат да го увеличават, а аз - обратното. Ама е супер трудно да си намирам хубави сутиени с моя размер чашки, понеже ако чашките ми стават, то пък в самата обикола са ми супер широки...Абе, голям проблем  Embarassed. Оплаках се  Laughing
Хайде, успешен ден и споделяйте как вървите с минусите. Аз упорито продължавам да си стоя на 55  Sad.

# 206
  • София
  • Мнения: 122
Бети, аз като съм почнала да давам заръки Crazy(нищо, че самата не им се впечатлявам и съответно мисията ми слабеене хич я няма, ама...). Килограмите са ти малко като цяло така , че не разчитай да имаш някакви зашеметяващи резултати за кратък период от време, но пък гледай от позитивната страна имаш малко килограми за сваляне и можеш спокойно да им предоставиш и повечко време да си отидат, а знаем колкото по-полека толкова по-здравословно. Естествено нормално е човек да се блазни незабавното премахване на излишеството Blush Sunglasses.

# 207
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Ariadna, благодаря ти много!Определено имах нужда от подкрепа и разбиране. Бях почнала да се отчайвам и да се замислям за отказване  Embarassed
Нооо, няма да им се дам на тия проклети 5кг Naughty, пък бавно или бързо, все се надявам да има резултат. То се видя, че ще е бавно,де.
Само трябва да се науча на малко повечко търпение явно Embarassed.
А колко дни се прави диетата?

# 208
  • София
  • Мнения: 122
Ами тая диета е, от типа дългосрочни режими. Всмисъл спокойно можеш да си я спазваш месеци наред, докато видиш желания резултат, не е някаква драстична диета, при която правиш двуседмичен цикъл и след това трябва да почиваш. Също така хубаво е отвреме на време да има по някой метаболитен  ден(тоест да си хапваш , каквото ти душа иска- в случая въглехидратчета), защото така или иначе се получава момент на циклене, организма почва да си къта запасите, та трябва да го подлъгваме пък и си е вид психическа разтуха Mr. Green.

# 209
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Сигурно си права, аз понятие си нямам от диети, това е първата, с която се захванах. А идеята за метаболитния ден много ми допадна  Blush, ще го пробвам и това след няколко дни, ако все още съм така зациклила.
Хайде, дано поне вие можете да се похвалите с по-добри резултати, че да си вдъхна и аз малко кураж  Wink

Общи условия

Активация на акаунт