как миете главичките на бебетата си

  • 2 606
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
Аз,със сапун Тео бебе и ръцете си няма да измия камо ли на детето главата Peace

 И аз това си мислех, но ми беше неудобно да го пиша. Все пак всяка майка си решава с какво да къпе детето си Grinning.

# 16
  • Мнения: 4 496
Два пъти седмично с душ-гел на Бюбхен,а през лятото-всеки ден.

# 17
  • Мнения: 11 004
На Тео бебе не бих ползвала нито сапуна, нито праха за пране. Shocked

# 18
  • София
  • Мнения: 7 190
На Тео бебе не бих ползвала нито сапуна, нито праха за пране. Shocked
И аз. Обаче сега се зачудих защо  newsm78
Реално нямам никаква информация за това какво съдържат.
Просто на едно гости се измих със сапун Тео и изобщо не ми хареса.
И се улавям, че съм леко подозрителна към български препарати.
Но дали имам основание?

# 19
  • Мнения: 2 100
Записвам се да следя темата  Peace

# 20
  • Мнения: 17 407
Какво им има на сапуните и праха Тео бебе?

# 21
Ние се къпем точно с тео-бебе и нямам оплаквания. Косата я измивам със сапун веднъж на 4-5 дни.

# 22
  • Мнения: 5 362
Всяка вечер й я миех като бебе.Със шампоан за коса и тяло на Нивеа.По-късно започнахме да използваме козметиката на А-Дерма,заради кожни проблеми.И до сега сме си на нея,защото съм много доволна Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Два пъти седмично с душ-гел на Бюбхен,а през лятото-всеки ден.

Да, е ние я мием през ден два, но само с козметика на Бюбхен, много съм доволна от нея.  Peace

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на вашата възраст (и  до ден днешен), мия косичката на дъщеря си всяка вечер.
Зимата мъкнехме коритото и  вода, за да я къпем в нейната стая, където включвахме и духалка, докато я къпем

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
на вашата възраст/ и сега също/миех само веднъж седмично с шампоан главичката.Като начало ползвах на Себа Мед, сега с Бюбхен...
Какво им има на сапуните и праха Тео бебе?
незнам newsm78- аз ползвам сапуна в момента и не мога да се оплача.Прахта я ползвах в първите месеци но не махаше лекетата от повръщано/сина ми много повръщаше/ и затова минах на Персил сенситив- с него съм и со сега Peace

# 26
  • Мнения: 17 407
Аз също от сапуна не мога да се оплача. Прах съм ползвала, но Персил е по- добър за мен. Питам, понеже не разбрах нещо в състава ли ви смущава.

# 27
  • Мнения: 4 111
Миенето на косата със сапун не е добра идея според мен. Само със специални бебешки шампоани - марки има много. Всеки ден сме му мили главата с шампоан, откакто сме се прибрали от родилния дом, роден е януари. Първите 3-4 месеца с шампоан за вана на Чико (цялото тяло с него), след това Джонсън (пак цялото тяло с него). Сапун използвахме само  за миене на дупето (пак на Чико), в извънредни ситуации  Mr. Green. Случва се да пропуснем баня, но не в два последователни дни.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 734
До скоро мокрех главата с вода всяка вечер,а с шампоан миех на всеки 3 дни.Ползваме Клоран.От миналата седмица обаче е хремава и не смея да й мокря главата,защото в спалнята е хладно.Оттогава измих косата само веднъж,след 2-3 дни ще я мия пак.Мисля,че така ще процедирам през зимния сезон.
А за Тео бебе-не ползвам сапуна,защото като аромат не ми харесва.От раждането сме със сапун Нивея.Ама прахът на тео няма грешка Peace

# 29
  • Мнения: 1 672
главичката я мием през ден с шампоан Бюбхен

Общи условия

Активация на акаунт