Шокирана съм от една случка

  • 4 162
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Една колежка ми се обади преди време по телефона и ми каза, че е бременна. Много се зарадвах. Говорихме си за ЖК, за доктори и др. Не знам нищо за приятеля и (Тя не е омъжена). Докато бях на работа за нея се носеха слухове, че има връзка с един колега (той е семеен и има 2 деца и спокойно може да и бъде баща). Аз не вярвам на слухове. Нито един път не съм ги виждала заедно или тяхнато поведение да ми покаже че имат увлечение един към друг.

Вчера една приятелка ме покани на гости. Отидох в тях. Дойде и още една нейна съседка. Стана въпрос за едно момиче - бременно, което живеело само и все говорило за нейния приятел (който никой не е виждал), а при нея все ходил баща и за да и помага.
Когато си тръгвах от приятелката ми - вратата на насрешния апартамент беше отворена. Видях моята колежка да целуваше колегата ми за довиждане. Те се стъписаха и веднага затвориха вратата, но аз съм сигурна че ме видяха. После разбрах, че това е момичето за което саси говорили, заедно с "баща си".
В по неловка ситуация от тази не съм изпадала. Станах неволен свидетел. Ядосвам се че ги видях.
Ако някоя от бъдещите мами се познае, моля да ме извини, че разказвам за историята и, но се чуствам ужасно. Знам, че звучи като сапунен сериал, но повярвайте ми това е истина. Не знам как ще ги погледна и двамата сега. Не искам да съм техен съучастник.

Това е историята.

# 1
  • Мнения: 4 496
Неловка,наистина.Остави ги да се оправят сами.А темата май е за Д и С... Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 11 004
Това, че си ги видяла на вратата на апартамента, не те прави техен съучастник. А личния им живот не е ваш проблем.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 190
Не виждам някакъв проблем за теб.
Чак пък да се чувстваш съучастник  newsm78
Всеки си има собствен живот.
Да, за ДиС е темата.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Това, че си ги видяла на вратата на апартамента, не те прави техен съучастник. А личния им живот не е ваш проблем.

Да така е и като ги срещнеш се прави че нищо не е станало.Ако желаят те сами ще повдигнат темата.

# 5
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Това, че си ги видяла на вратата на апартамента, не те прави техен съучастник. А личния им живот не е ваш проблем.

Така е - не виждам причина да се чувстваш зле - това си е тяхна работа  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Не виждам никаква причина да си шокирана. Това кой с кой си ляга и от кого ще има дете засяга само преките участници в ситуацията.
Теб всъщност какво те шокира - това, че мъжът е женен или че колежката се е осмелила да "ходи" с мъж на възрастта на баща си?
В крайна сметка характерът и отношенията между двама души са определящи затова дали ще живеят заедно и ще бъдат двойка, а не възрастовата разлика.

# 7
  • Мнения: 1 733
"Шокирана" е силна дума в случая. Кой с кого си ляга си е лично негова работа... Обаче за непросветените някой ще каже ли кои са Д и С (явно е публична тайна newsm78)?

# 8
  • София
  • Мнения: 12 554
"Шокирана" е силна дума в случая. Кой с кого си ляга си е лично негова работа... Обаче за непросветените някой ще каже ли кои са Д и С (явно е публична тайна newsm78)?

Подфорум "Дом и Семейство"

# 9
  • Мнения: 2 100
Не виждам никаква причина да си шокирана. Това кой с кой си ляга и от кого ще има дете засяга само преките участници в ситуацията.
Теб всъщност какво те шокира - това, че мъжът е женен или че колежката се е осмелила да "ходи" с мъж на възрастта на баща си?


Съжалявам, но не одобрявам подобна реакция и мисли. Без да се обиждаш

# 10
  • Мнения: 1 733
"Шокирана" е силна дума в случая. Кой с кого си ляга си е лично негова работа... Обаче за непросветените някой ще каже ли кои са Д и С (явно е публична тайна newsm78)?

Подфорум "Дом и Семейство"
Ох, много съм зле.... Реших, че става въпрос за съфорумка и тайната й любов Joy Joy Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 2 227
Здравей.
Това, че си ги видяла в никакъв случай не те прави съучастник, и ако не желаеш да бъдеш такъв, никой не може да те принуди. Не се шашкай, хора има всякакви  bouquet.

# 12
  • Мнения: 603
Не виждам никаква причина да си шокирана. Това кой с кой си ляга и от кого ще има дете засяга само преките участници в ситуацията.
Теб всъщност какво те шокира - това, че мъжът е женен или че колежката се е осмелила да "ходи" с мъж на възрастта на баща си?
В крайна сметка характерът и отношенията между двама души са определящи затова дали ще живеят заедно и ще бъдат двойка, а не възрастовата разлика.

Шокирана съм от това, че пазят връзката си в тайна, а също и бащинството. Доколкото знам мъжът няма да се разведе. Ще си живее със жена си и децата си и ще пази в тайна бременността на приятелката си. 
Това ме шокира. Не мисля че е редно.

Но няма да направя абсолютно нищо. Няма да се меся в отношенията им. Просто споделих как се чувствам.

# 13
  • Мнения: 1 121
Изпадала съм в подобна на твоята ситуация. Бяха замесени мои колеги. На другия ден след случката ги видях в офиса и не пророних нито дума по въпроса. Държах се така сякаш нищо не е станало, не промених отношението си към тях по никакъв начин. Мисля, че това беше най-доброто решение за всички. Няма да сгрешиш ако постъпиш като мен и ако колежката ти започне да ти обяснява ситуацията, просто й кажи, че не те интересува, не е твоя работа и не ти дължи никакви обяснения по въпроса. И я убеди, че никога няма да коментираш видяното пред никой.

Спокойно, на всеки може да се случи да стане неволен участник в подобна сконфузна ситуация  bouquet

# 14
  • Мнения: 5 362
"Шокирана" е силна дума в случая. Кой с кого си ляга си е лично негова работа... Обаче за непросветените някой ще каже ли кои са Д и С (явно е публична тайна newsm78)?

Подфорум "Дом и Семейство"
Ох, много съм зле.... Реших, че става въпрос за съфорумка и тайната й любов Joy Joy Joy
И аз това си помислих Embarassed

# 15
  • София
  • Мнения: 7 190
Шокирана съм от това, че пазят връзката си в тайна, а също и бащинството. Доколкото знам мъжът няма да се разведе. Ще си живее със жена си и децата си и ще пази в тайна бременността на приятелката си. 
Това ме шокира. Не мисля че е редно.

Но няма да направя абсолютно нищо. Няма да се меся в отношенията им. Просто споделих как се чувствам.
Хм, даже не ми и хрумва да съдя хората, когато става въпрос за личния им живот.

За Д и С - много ми е смешно  hahaha
Защото и аз едва преди няколко месеца загрях що е то.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
щом така е решила- ок,
кофти е, че си станала свиддетел, но така или иначе не можеш да промениш нещата...
Пред нея не споменавай , че си ги видяла и това е...
Говори с нея по въпроса, единствено, ако тя повдигне темата за това

# 17
  • Мнения: 1 541
Аз лично не разбирам кое точно те притеснява- че си ги видяла, че тя е бременна от колега, че е бременна от по- възрастен мъж, че съседката не знае, че това всъщност не е баща й, а е любовникът й или че той изневерява? Както вече са казали преди мен- кой с кого спи и прави деца си е лично негова работа....това няма общо с теб! Те надали изобщо ще те искат за съучастник (май си се справят добре и сами  Wink ), така че и това не би трябвало да те притеснява, освен ако не познаваш лично жена му, което вече е проблем и тогава бих те разбрала защо се ядоставаш  Peace
А това, че той изневерява и си сее семето, където му падне, е адски гадно, но пак нищо не можеш да направиш.....хората са такива, колкото и да не ни се иска да е така  Confused
 

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Светът е малък.
Доста нелепа ситуация наистина. Просто си прави пас.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Наистина доста неловка ситуация,но не мисля,че си съучастник само защото си ги видяла.Ако запазиш дискретност не виждам какъв е проблемът.

# 20
  • Мнения: 4 621

Не виждам никаква причина да си шокирана. Това кой с кой си ляга и от кого ще има дете засяга само преките участници в ситуацията.
Теб всъщност какво те шокира - това, че мъжът е женен или че колежката се е осмелила да "ходи" с мъж на възрастта на баща си?
Това е и моето мнение -  теб не те засягат техните отношения Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 423
И аз не виждам причина да си шокирана. Това са си техни взаимоотношения и теб не те касаят. Те са твои колеги, отнасяш се с тях като с такива, но какво вършат в личния живот си е тяхна работа. Те са големи зрели хора и сами си преценяват как да живеят живота си  Peace

# 22
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Дискретност и това е !  Party

# 23
  • София
  • Мнения: 408
Всеки отговаря сам за действията и постъпките си!
Не би трябвало ти да се чувстваш неловко,а те.Просто продължаваш напред,те нека си се оправят. Wink

# 24
  • Мнения: 593
Аз на твое място не бих се чувствала съучастник на техния живот и на решението, което са взели как да продължат да живеят. Щом и двамата това положение да живеят отделно ги устройва, значи всичко е ок., те си живеят живота , а ти се чувсваш гузна че си ги видяла Blush Аз не бих им показала с нищо че съм ги видяла.

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не бих се чувствала нито неловко, нито съучастник.

# 26
  • Мнения: 2 336
Хора всякакви. Ти не си виновна, че има такива индивиди. Няма как да се изолираш от тях.
Жалко за нея.
Малко офф - винаги съм се чудила на тези жени, ама и честно казано са ми противни.

# 27
  • Мнения: 60
честно казано съм малко изненадана от повечето мнения.
и аз съм "за" това, че всеки си има своя живот, но откога това пречи да се чувстваме възмутени от някакви неща?! и като казвам възмутена нямам предвид това, че мацката има врзъка с колега, че този колега е доста по-възрастен от нея, че има семейство. а от това, че тя е бременна от него и очевидно тяхната връзка, както и нейния плод се пазят в тайна. абе, момичета! това не ви ли се струва ненормално! къде ще изведе това?! не можете да ми кажете, че това не ви засяга, защото цялата ситуация е такава, че м чиято и позиция да се поставиш няма да се почувстваш добре.
искам правилно да ме разберете - никой не осъждам за това, което прави. но не смятам, че от някаква криворазбрана либералност трябва да спрем да обръщаме внимание на неща, които явно противоречат на всяка нормална човещина.
на твое място и аз бих се чувствала адски неудобно в тяхно присъствие оттук нататък.

# 28
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Малко офф - винаги съм се чудила на тези жени, ама и честно казано са ми противни.

Ами, то това явно е целта на темата - да си почешем езиците на чужд гръб и да ги оплюем за ниския им морал.
Повечето от нас не приемат подобни взаимоотношения и това е напълно нормално, разбира се.
Но да опишеш в подробности конкретната случка, при положение, че има вероятност въпросното момиче да чете и пише във форума, за мен е грубо. Възможно е дори целият им офис да го прави, или пък съпругата на "таткото". Е, по-малко шокирана ли ще си, ако хората бъдат разпознати благодарение на твоя разказ?
Публичен коментар на подобна ситуация би следвало да се прави, само ако авторката е лично замесена в нея. А това, че ги е видяла, по никакъв начин не я прави съучастник или още по-малко съдник.
Аз не ги оправдавам, нито пък обвинявам. Всеки човек си има определено лично пространство, тъжно и жалко е, че околните понякога май забравят за това. Rolling Eyes
Fiforiana, възмущавай си се на воля. Само ми отговори какво печелим от възмущението, което с основание изпитваме? Задоволяваме си егото, може би? Защото ние не сме такива и никога няма да бъдем? Ами, да се поздравим за безгрешността си тогава  Wink, обаче светът не започва и не свършва с нас.

# 29
  • Мнения: 60
нищо не печелим, определено. и да може би си права - сигурно е добре за егото само.
просто наистина ми е странно, че на всички общо взето им е все едно от тази ситуация. аз реагирах така, защото съм от типа хора, дето се поставят на мястото на другите. и ми стана криво и като бременното младо момиче, и като жената на възрастния любовник. а какво ще стане като се появи бебето не искам да мисля - таткото ще бъде татко в сянка? или просто като детето стане достатъчно голямо той ще каже на жена си, че я напуска, щото има друго дете? или ще напусне новото дете заради семейството си?
просто е адски тъпо да не се мисли за някакви неща, в които са замесени много хора и от които ще страдат най-вероятно много хора.
и не става дума за безгрешност. става дума, че има ситуации, в които се налага да си поемем отговорността за някои неща, именно защото не само ние сме света.

# 30
  • Мнения: 229
не виждам нищо шокиращо за теб!Шокиращото е за тази жена , която е избрала да гледа детето си сама и да крие връзката си.Решението и животът са и нейни обаче , така че според мен твоето поведение трябва да е ни чул ни видял - ако тя реши сама ще ти сподели един ден какво я е накарало да вземе това решение

# 31
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305

Да бъдеш дискретен не означава непременно, че толерираш или си безраличен към даден факт. Peace
Та, в този ред на мисли, темата няма място нито тук, нито в ДиС, нито където и да било във форума.

# 32
  • Мнения: 983
не виждам нищо шокиращо за теб!Шокиращото е за тази жена , която е избрала да гледа детето си сама и да крие връзката си.Решението и животът са и нейни обаче , така че според мен твоето поведение трябва да е ни чул ни видял - ако тя реши сама ще ти сподели един ден какво я е накарало да вземе това решение

 Peace

За Ди Сто и на мен ми стана много смешно. Добре, че когато четох темата, вече беше преместена там иначе и яз сигурно щях да се чудя, кои са аджеба тези Д и С Crazy

# 33
  • Мнения: 4 733
 Всеки сам си носи кръста . Кофти е , че си ги видяла и сега изпадаш в неловка ситуация, но...прави си пас и ги остави да си живеят живота, както смятат за редно.

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 10:40 от Kasidy

# 34
  • София
  • Мнения: 1 352
Живей си твоя живот. И остави другите да живеят техния. Честно казано не разбирам от какво си се почуствала гадно. Всеки има право на избор. Ти си направила своя, колежката ти - нейния.

# 35
  • Мнения: 2 270
Всеки сам си носи кръста . Кофти е , че си ги видяла и сега изпадаш в неловка ситуация, но...прави си пас и ги остави даси живеят живота, както смятат за редно.

Много точно! Peace

# 36
  • Мнения: X
Да, има неща, които човек е по-добре да не знае. За мен личният живот на всеки човек си е само негова територя и има право да прави, каквото намери за добре. Не ми влизат в работата на мен хорските взаимоотношения и интимности. Да се оправят, не ги мисли, знаеш нещо, живей си, както до сега, не ги съди, опитай се да не обръщаш внимание на факта и толкоз. По-добре е най-вече за теб.

# 37
  • Мнения: 474
Много добре си представям как си се почувствала и какви мисли ти минават сега през главата. Какво ще стане по-нататък, много зависи от колегите ти- дали ще започнат да ти обясняват нещо, дали ще се правят, че нищо не е станало... Предвид това, че вече се знае, че са съседи с твои приятели и има вероятност пак да ги засечеш или чуеш клюки, възможно е нещо да изкоментират пред теб. Аз бих стояла на позицията "не ме интересува" и не бих коментирала с никого нито в офиса, нито с приятелката- съседка. Мисля, че това е единственият вариант да си запазите уважението като колеги. Все пак ще се срещате всеки ден, детето ще се роди и т.н. Животът продължава.

# 38
  • Мнения: 26
Аz в таzи история нищо странно и ужасно не виждам. Това са си чисто техни проблеми. Всеки живее така както си прецени.

# 39
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако не познаваш жена му подминавай, но ако познаваш жена му и ти пука за нея и кажи.

# 40
  • Мнения: 4 733
Ако не познаваш жена му подминавай, но ако познаваш жена му и ти пука за нея и кажи.
Аз не мисля, че трябва да се меси и да казва, каквото и да е. Винаги ми е било чудно как с лека ръка и едно изречение някои хора съсипват чужди човешки животи.

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 12:51 от Kasidy

# 41
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Веднъж ми се е случвало да засека гадже на приятел да му кръшка докато го няма и съответно му казах да я поразпита. Та тя си казала всичко и се разделиха.
Аз не бих простил на приятел ако не ми докладва ...
Мисълта че някоя се гаври с мой приятел не мога да я понеса. Би било подло да си мълчиш.

# 42
  • Мнения: 4 733

Мисълта че някоя се гаври с мой приятел не мога да я понеса. Би било подло да си мълчиш.
Това е пирсъщо на мъжете ми се струва. Е, аз също съм виждала и чувала, но не ми е работа да докладвам. И не защото хората не са ми били приятели, а защото съвместен живот и връзка не се зачеркват с лека ръка, най-вече от странични хора. Въпросните така или иначе разбраха истината, изживяха си я по техен начин. Някои простиха, други се разделиха...всичко това решено през тяхната си призма. Коя съм аз, та да решавам какво трябва да се случи с живота им...

# 43
  • Мнения: 26
Ако не познаваш жена му подминавай, но ако познаваш жена му и ти пука за нея и кажи.
Аз не мисля, че трябва да се меси и да казва, каквото и да е. Винаги ми е било чудно как с лека ръка и едно изречение някои хора съсипват чужди човещки животи.

 Naughty точно ....

чиста пробра лицемерие си е това според мен... Никой няма право да се меси в чуждата собственост... Друг е въпроса, че винаги се намира някой , който да съсипе живота на еди кой си и то не защото има причина, zа да го направи, ами защото на еди кой си трябва да му е гадно...Подобно Поведение наистина ме отвращава...

# 44
  • Мнения: 84
Няма за какво да се тормозиш! Това са зрели хора с ум в главата, не трябва ти да им береш гайлето! Даже тук се сещам за една друта тема във форума....На кой каквото му е писано или кой каквото си направи? Те са си го направили, ще живеят живота който са избрали и някак си ще се вписват в обществото, а как ще става това.....ще си решат с времето!  bouquet

# 45
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ако не познаваш жена му подминавай, но ако познаваш жена му и ти пука за нея и кажи.
Аз не мисля, че трябва да се меси и да казва, каквото и да е. Винаги ми е било чудно как с лека ръка и едно изречение някои хора съсипват чужди човешки животи.
Peaceтова си е тяхното семейство, остави ги да се оправят, а не се меси.

# 46
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ако не познаваш жена му подминавай, но ако познаваш жена му и ти пука за нея и кажи.
Също така можеш да се обадиш в БТВ, НОВА ТВ или пък да проучиш кое е най-слушаното радио в града ви и да пуснеш официално съобщение там.

# 47
  • Мнения: 494
  Ще кажа как гледам на подобни неща,аз лично.Не обичам да се бъркам на никой, също толкова ,колкото не обичам да се месят в моите лични неща.Неудобството е,че такива неща(описаните в случката) могат да се случат на много близки хора,които очакват от теб да реагираш.Най-малкото,за да ги предпазиш от още по-големи бъдещи проблеми.Ако случаят е такъв и жената на колегата ми е много близка,пряко сили и след като се убедя,че никой друг няма да я свърши тая гадна работа,ще и намекна да поразпита мъжа си.
  Но,като се познавам,по-скоро бих поговорила с колегата(,ако отношенията ни позволяват разговори от толкова лично естество) и то за да разсея неудобството от това,че неволно съм станала свидетел на нещо,което си е само тяхна работа...
  Как да постъпи авторката...не бих дала съвет.Несериозно ми се струва,след като нито нея познавам,нито другите участници,нито конкретни подробни...

# 48
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако не познаваш жена му подминавай, но ако познаваш жена му и ти пука за нея и кажи.
Аз не мисля, че трябва да се меси и да казва, каквото и да е. Винаги ми е било чудно как с лека ръка и едно изречение някои хора съсипват чужди човещки животи.

 Naughty точно ....

чиста пробра лицемерие си е това според мен... Никой няма право да се меси в чуждата собственост... Друг е въпроса, че винаги се намира някой , който да съсипе живота на еди кой си и то не защото има причина, zа да го направи, ами защото на еди кой си трябва да му е гадно...Подобно Поведение наистина ме отвращава...

Естествено, ако те изнасилят в парка другите трябва да подминават, щото не им е работа нали?
И този който изневерява не си проваля живота ами някой друг му виновен .... еб...ти мисленето.

# 49
  • Мнения: 4 733
И този който изневерява не си проваля живота ами някой друг му виновен .... еб...ти мисленето.
Проваля си го мой човек, но не сме аз и ти хората, който да решат кога точно "ще падне от високото" .
 Примерът ти с изнасилването между другото няма нищо общо с нещата, за които говорим.

# 50
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
И този който изневерява не си проваля живота ами някой друг му виновен .... еб...ти мисленето.
Проваля си го мой човек, но не сме аз и ти хората, който да решат кога точно "ще падне от високото" .
 Примерът ти с изнасилването между другото няма нищо общо с нещата, за които говорим.

съгласен, но може би случай на домашно насилие става за пример нали?

# 51
  • Мнения: 4 733


съгласен, но може би случай на домашно насилие става за пример нали?
Става, но не от гледна точка на това дали да се обадиш в полицията че я бие, а дали да кажеш на близките и примерно. И пак опираме до същото, дали да се намисеш в нечий живот или не.

# 52
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Естествено, ако те изнасилят в парка другите трябва да подминават, щото не им е работа нали?
Според теб бременното момиче е изнасилено, така ли да го разбирам?Е..а ти мисленето.И е..а ти неподходящото сравнение.

# 53
  • Мнения: 3 500
Това, че си ги видяла на вратата на апартамента, не те прави техен съучастник. А личния им живот не е ваш проблем.
Точно така. Какво толкова е станало не можах да разбера. Какво те интересува личния живот на другите?! Не мисля, че те бърка и не мисля, че си изживяла кой знае какво, че чак пък и шок...

# 54
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Пак са забушували хормони  Crazy

Относно темата : ако ти е близка тази колежка може да поговориш с нея ако тя покаже, че иска. Ако не ти е близка нищо не можеш да направиш, не мисля, че си техен съучастник или, че имаш морално задължение да действаш в някаква посока.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 406
Лабрадор, според мен има огромна разлика дали в ситуацията има намесени близки на авторката хора или не.
Ако някой от участниците и е близък, да подкрепям намеса от нейна страна, даже бих казала, че не е редно да остава безразлична.
Ако авторката, обаче няма никакви близко-приятелско-роднински отношения с участниците в историята, смятам намесата в личния им живот за клюкарщина и псевдо-морализатоеки опит за прикриване на нездраво любопитство, или казано с думи прости- чисто нахалство.

# 56
  • Мнения: 603
Изчетох всички мнения по темата.

Естествено че няма да казвам на никого нищо. Няма да взема отношение. Всичко това ше си го пазя за себе си.
Споделих го тук във форума, защото просто трябваше да го споделя с някой и мисля, че направих добре. Не съм казвала нито имена, нито нещо с което тези хора да бъдат разпознати. Ако въпросната дама (бременната ми колежка) чете този форум тя може и да се е разпознала. Аз предварително и се извиних, но по този начин и тя знае сега какви са моите чувства. Не съм я обиждала и няма и да го направя.

Не знам какво ше предприема по нататък, но със сигурност няма да го споделя със съпругата на господина (познавам я от семейните празненства на службата).

# 57
  • Мнения: 4 733
но със сигурност няма да го споделя със съпругата на господина (познавам я от семейните празненства на службата).


...И с колегите не споделяй.

# 58
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Това е малко географски проблем: трябва да знаем всичко за колегите и те трябва лично да ни го кажат, колкото се може по-бързо.
Преди месеци идват българи на обмяна на опит тук и ги чувам как казват: Онази преводачката нищо не каза за личният си живот. Нещо крие! Стана ми  Rolling Eyes
Правиш се, че нищо не знаеш и толкова. Ако тя реши да сподели: добре. Това е НЕЙНИЯТ живот и дали прави грешки или не  в него си е лично НЕЙН проблем.

Общи условия

Активация на акаунт