Шокирана съм от една случка

  • 4 163
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Една колежка ми се обади преди време по телефона и ми каза, че е бременна. Много се зарадвах. Говорихме си за ЖК, за доктори и др. Не знам нищо за приятеля и (Тя не е омъжена). Докато бях на работа за нея се носеха слухове, че има връзка с един колега (той е семеен и има 2 деца и спокойно може да и бъде баща). Аз не вярвам на слухове. Нито един път не съм ги виждала заедно или тяхнато поведение да ми покаже че имат увлечение един към друг.

Вчера една приятелка ме покани на гости. Отидох в тях. Дойде и още една нейна съседка. Стана въпрос за едно момиче - бременно, което живеело само и все говорило за нейния приятел (който никой не е виждал), а при нея все ходил баща и за да и помага.
Когато си тръгвах от приятелката ми - вратата на насрешния апартамент беше отворена. Видях моята колежка да целуваше колегата ми за довиждане. Те се стъписаха и веднага затвориха вратата, но аз съм сигурна че ме видяха. После разбрах, че това е момичето за което саси говорили, заедно с "баща си".
В по неловка ситуация от тази не съм изпадала. Станах неволен свидетел. Ядосвам се че ги видях.
Ако някоя от бъдещите мами се познае, моля да ме извини, че разказвам за историята и, но се чуствам ужасно. Знам, че звучи като сапунен сериал, но повярвайте ми това е истина. Не знам как ще ги погледна и двамата сега. Не искам да съм техен съучастник.

Това е историята.

# 1
  • Мнения: 4 496
Неловка,наистина.Остави ги да се оправят сами.А темата май е за Д и С... Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 11 009
Това, че си ги видяла на вратата на апартамента, не те прави техен съучастник. А личния им живот не е ваш проблем.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 194
Не виждам някакъв проблем за теб.
Чак пък да се чувстваш съучастник  newsm78
Всеки си има собствен живот.
Да, за ДиС е темата.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Това, че си ги видяла на вратата на апартамента, не те прави техен съучастник. А личния им живот не е ваш проблем.

Да така е и като ги срещнеш се прави че нищо не е станало.Ако желаят те сами ще повдигнат темата.

# 5
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Това, че си ги видяла на вратата на апартамента, не те прави техен съучастник. А личния им живот не е ваш проблем.

Така е - не виждам причина да се чувстваш зле - това си е тяхна работа  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Не виждам никаква причина да си шокирана. Това кой с кой си ляга и от кого ще има дете засяга само преките участници в ситуацията.
Теб всъщност какво те шокира - това, че мъжът е женен или че колежката се е осмелила да "ходи" с мъж на възрастта на баща си?
В крайна сметка характерът и отношенията между двама души са определящи затова дали ще живеят заедно и ще бъдат двойка, а не възрастовата разлика.

# 7
  • Мнения: 1 733
"Шокирана" е силна дума в случая. Кой с кого си ляга си е лично негова работа... Обаче за непросветените някой ще каже ли кои са Д и С (явно е публична тайна newsm78)?

# 8
  • София
  • Мнения: 12 554
"Шокирана" е силна дума в случая. Кой с кого си ляга си е лично негова работа... Обаче за непросветените някой ще каже ли кои са Д и С (явно е публична тайна newsm78)?

Подфорум "Дом и Семейство"

# 9
  • Мнения: 2 100
Не виждам никаква причина да си шокирана. Това кой с кой си ляга и от кого ще има дете засяга само преките участници в ситуацията.
Теб всъщност какво те шокира - това, че мъжът е женен или че колежката се е осмелила да "ходи" с мъж на възрастта на баща си?


Съжалявам, но не одобрявам подобна реакция и мисли. Без да се обиждаш

# 10
  • Мнения: 1 733
"Шокирана" е силна дума в случая. Кой с кого си ляга си е лично негова работа... Обаче за непросветените някой ще каже ли кои са Д и С (явно е публична тайна newsm78)?

Подфорум "Дом и Семейство"
Ох, много съм зле.... Реших, че става въпрос за съфорумка и тайната й любов Joy Joy Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 2 227
Здравей.
Това, че си ги видяла в никакъв случай не те прави съучастник, и ако не желаеш да бъдеш такъв, никой не може да те принуди. Не се шашкай, хора има всякакви  bouquet.

# 12
  • Мнения: 603
Не виждам никаква причина да си шокирана. Това кой с кой си ляга и от кого ще има дете засяга само преките участници в ситуацията.
Теб всъщност какво те шокира - това, че мъжът е женен или че колежката се е осмелила да "ходи" с мъж на възрастта на баща си?
В крайна сметка характерът и отношенията между двама души са определящи затова дали ще живеят заедно и ще бъдат двойка, а не възрастовата разлика.

Шокирана съм от това, че пазят връзката си в тайна, а също и бащинството. Доколкото знам мъжът няма да се разведе. Ще си живее със жена си и децата си и ще пази в тайна бременността на приятелката си. 
Това ме шокира. Не мисля че е редно.

Но няма да направя абсолютно нищо. Няма да се меся в отношенията им. Просто споделих как се чувствам.

# 13
  • Мнения: 1 121
Изпадала съм в подобна на твоята ситуация. Бяха замесени мои колеги. На другия ден след случката ги видях в офиса и не пророних нито дума по въпроса. Държах се така сякаш нищо не е станало, не промених отношението си към тях по никакъв начин. Мисля, че това беше най-доброто решение за всички. Няма да сгрешиш ако постъпиш като мен и ако колежката ти започне да ти обяснява ситуацията, просто й кажи, че не те интересува, не е твоя работа и не ти дължи никакви обяснения по въпроса. И я убеди, че никога няма да коментираш видяното пред никой.

Спокойно, на всеки може да се случи да стане неволен участник в подобна сконфузна ситуация  bouquet

# 14
  • Мнения: 5 362
"Шокирана" е силна дума в случая. Кой с кого си ляга си е лично негова работа... Обаче за непросветените някой ще каже ли кои са Д и С (явно е публична тайна newsm78)?

Подфорум "Дом и Семейство"
Ох, много съм зле.... Реших, че става въпрос за съфорумка и тайната й любов Joy Joy Joy
И аз това си помислих Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт