US Halloween 31 - Mostly For Fun

  • 13 237
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 563
На София - честит нов стар кмет. Бойко Борисов с 51%. Тих ужас.

Някак си успях да си изтрия постинга...

Казвах, че ще ги разуча тези листчета, Тандури, но мисля, че на мъжа ми кефът му е да меси.

А пък за новата тема - аз разбрах, че Бистра иска да я пусне, за да сложи анкета за благотворителността.

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 03:37 от Hear Again

# 301
  • Мнения: 7 091
Аз разбрах, че Бистра иска да пусне новата тема, за да сложи анкета за парите за благотворителност.

Аз не казвам аз да я пусна, напротив, само подхвърлям идеи  Laughing А иначе за анкетката и аз знам, че Бистра ще я пусне, ама исках да и помогнем със заглавието  Sunglasses

Аз да ви се оплача, прочетох HP and the Order of the Phоenix и чак като я свърших загрях, че тя не е предпоследната книга!!! А аз исках да прочета пред последната книга... ooooh!

И да ви се похваля, че от 10 години, за пръв път намерих време да седна малко да порисувам! Преди много се занимавах, дори исках това да ми е професия, но по стечение на обстоятелствата, от 10 години не бях пипвала молив.


Сега съм започнала и Елена( вече я довърших и качих, ама снимката стана още по-гадна, може би защото е на изкуствена светлина, утре на дневна ще опитам да ги снимам пак)...яд ме е само, че на Калин нямах време да обърна внимание много на ръцете, а пък ти той така си ги усукал, да бях го карала нямаше да може да го направи! В същия албум има снимката, от която съм гледала, може да я видите ако искате. Малко е лошо качеството на снимката и реално много неща не си личат как са излезли, ама карай Simple Smile Важното е, че след 10 години успях да си го вместя в програмата  Joy Чудя се колко ще ми трябват следващия път  Crazy Laughing

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 06:19 от Tandoori

# 302
  • Мнения: 2 563


И да ви се похваля, че от 10 години, за пръв път намерих време да седна малко да порисувам! Преди много се занимавах, дори исках това да ми е професия, но по стечение на обстоятелствата, от 10 години не бях пипвала молив.




Калин е прекрасно момченце. И колко прилича на тебе. Simple Smile

# 303
  • Мнения: 2 254
Хиър ,и аз се запитах за същото,още при първото споменаване на този никнейм.После,реших,че като стигна до единадесета,ще се каже нещо,но уви.Явно си е някакъв идиом тукашен,някакво американско "лафче",за което трябва да се обърнем с питанка към американските половинки на тук пишещите:)
  Нали имат Chapter Eleven от кода за банкрупция,нещо такова съм мяркала(уф, аз с моята избирателна памет...хайде да не се отплесвам),но каква е метафората,и дали има връзка с това въобще??...Та,хубаво,че ми повдигна въпроса....хайде съпруги на американци,"светнете ни" Simple Smile))
 

# 304
  • Мнения: 3 367
Тандури,
за ид картите..ЗА  мен смисъл има,ако ги подновявате на 6 месеца..те опечатъци им взимат още в родилното..ние не наравихме(на сходна акция)
рисуваш страхотно! ако говориш език друг освен бг и англ.можеш да направиш супер бизнес..
*
тук настана зима..студ ужасен..ния има 5 халоински партита,вече ми се плаче като я гледам с този костюм..


лека седмица на всички..
(наумила съм да носим пластелин в хелоин.цветова вместо джънк за партито в прискула,не съм ли на ръба с гениалността,а?)

# 305
  • Мнения: 1 593
Мацки, ние сме вече на БГ земя - привет!
Който ми каже, че с малко бебе се пътувало лесно, или има твърде кротко бебе или е в тотално заблуждение. Ние хубаво имахме басинет за Нолън, но той не пожела да мигне. Рев и чудо през целия полет, само на ръце сме изкарали. Прибрахме се смазани от умора (щото ние много отпочинали бяхме to begin with  Rolling Eyes).
На летището делегация от 9 човека ни чакаха, после софри, салтанати, не знам на кой свят бях. Ноли продължи да реве през цялото време.
Мъж ми тръгна на работа, аз викнах майка ми да го гледа, докато аз положа глава, да ама тя си мисли, че има колики и ръга Саб Симплекса, който естествено не  помага и аз пак седя да си го дундуркам.
Няма лесно, кажете, че или се свиква или става по-добре, че в пристъпи на отчаяние обмислям да разгледам return policy-то на болницата (казано с траги-комичен интонаций  Crazy)

Тандурка, серизоно, какво още не можеш да правиш?

Тина, последните ти няколко поста нещо не ги схващам  newsm78 - изглупяла съм

# 306
  • Мнения: 2 254
О,Джена,добре си отишли на Бг земя:))) свиква се,споко.И аз първите месеци се озъртах за касовата бележка(за да мога да върна подукта Mr. Green),така и не го открих,а вече и не го търся:))
Къде не ме разбра,ще поясня отма'
Колко време ще сте си в БГ?
Тандури,кажи ми за едно нещо дето не го можеш,де,пък ако ще и лъжа да е:))

# 307
  • Мнения: 1 783
Нова тема + анкета. Почвайте да гласувате, нищо че в България изборите свършиха.

Общи условия

Активация на акаунт