ДЕКЕМВРИ наближава вече, но дано не бърза малкото човече!

  • 11 682
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 280
Здравей Ним  Hug за кога ти е термина. За тези колички нищо не съм чувала.

# 46
  • Мнения: 1 210
NIM - това, което съм виждала на TCM е било "Made by Hauck for TCM". Така че би трябвало да са добри.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Амадис, ще стискам палци!  Hug 
А утре ще ходя и аз да разглеждам за количка, че като гледам вече доста напреднахме във времето . Е при мен за сега се отлагат малко събитията, ама все пак ... никога нищо не се знае  Whistling

# 48
  • Мнения: 1
Момичета, толкова съм свикнала с форума ни, че направо ми липстваше днес Simple Smile
Затова съм тук по това време, не се стърпях да прочета какво съм пропуснала през деня....а иначе рядко сядам вечер пред компютъра, след като цял ден съм прекарала пред него....

Ама какви са тези инфекции....?! #Crazy
Разкажете повече момичета, аз не съм гледала репортажа и сега разбирам. Питам се има ли нормална болница в този град????????

А ние с Dix6 днес бяхме на "Училището за родители" там. Няма да ви отегчавам с подробности, защото Бабчето ни разказа в миналите темички. Само да споделя нещо, което аз си записах с няколко удивителни. Незнам за вас, но на мен не са ми взимали влагалищен секрет. Много е важно да се направи това изследване, което повечето лекари "пропускат". Обясниха ни, че при една инфекция не само раждането е по-болезнено (матката е по-"къслива"), но и най-важното бебчето може да се зарази и след това се лекува с антибиотици...а при секцио пък е възможно да се пренесе инфекцията върху другите органи Sad

Тази вечер съм много тъжна и унила момичета, даже си поплаках...
Вчера бях с ужасно подути глезени, чак се изплаших вечерта Cry
Мъжа ми го ухапала оса и вечерта като му видях ръката (пуснала си е жилцето на пръста му) щях да падна, беше ужасно подута и одтекла. Естествено не успях да го убедя да отидем на лекар още вечерта, но на сутринта успях...отишъл той в "Бърза помощ", защото личната му лекарка е далечко от нас, и там му казали, че прегледа се заплаща - 15лв!!!!!!! Бях шокирана, все си мислех, че поне "Бърза помощ" не е меркантилно звено, но уви... В крайна сметка, са му сложили инжекция (която също се плаща - 8лв.) и са му изписали разни мазила....
Мисля си, ми ако нямаш пари, какво правиш?!

Ох, млъквам, че само се ядосвам повече, а и вас отегчавам вместо да разведя преди лягане... и без това ни е трудно спането вече:)

# 49
  • Мнения: 2 641
за е. coli и аз пих 5 дена Аугментин миналата седмица.

за вътреболничната инфекция може да се случи на всеки. като съм се родила е имало ужасна инфекция, аз с отит на няколко дена и родена 45 дена по рано, майка ми с друго усложнения. много е гадно и трябва стриктна хигиена ама те на.......мърльовщината си казва думата.

за козметика ако щете ми вярвайте но никога на съм ходила. нямам проблеми с кожата, освен че е малко суха, но като сложа крем всичко се оправя. искам обаче на масажи да ходя ама кога ли  newsm78

и това са единствените снимки които имам преди забременяването на компа. тук съм на 26 години, омъжена преди една седмица. ако успея да сканирам снимки от по еротичната сесия ще се похваля  Joy

http://www.kodakgallery.com/Slideshow.jsp?Upost_signin_override_ … 57113.22257015213

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 22:59 от Anaise

# 50
  • София
  • Мнения: 1 078
Привет на края на деня.То по-скоро "Лека нощ" би трябвало да кажа ,'ма хайде...
Anaise ,нищо не се отваря,нещо ни будалкаш Wink
xixi,сега разгледах красотите,които си сложила в албумчето...направо завиждам за този избор,който имате тамАма такива чудни нещица,просто не можах да си сдържа усмивката.А този анцунг,а бодита,абе всичко...Красота Grinning Със здраве и радост да ги носите,както впрочем и всички мамчета Hug

# 51
  • Мнения: 337
Момичета , на днешния ден преди 12 години за пръв път станах мама, тоест се роди сина ми . Днес ще имаме парти . Купона за пръв път няма да е домашен . Нямам сили и възможност да се заема с приготовленията ,затова купона ще е в един клуб за детски партита и рождени дни . Разчитам изцяло на тяхната организация , от нас само тортата . Дано гостите останат доволни и изкарат добре .Вечерта след партито може да покажа и снимки. Няма да ви черпя виртуално , предпочитам да го направя реално , на истинска среща . Да се надяваме , че ще имам тази възможност да се запознаем и лично  при някой от прибиранията ми в България  Hug

# 52
  • Мнения: 280
Макси, да ти  жив и здрав бъдещия батко, желая му много успехи в училище и за напред в живота.   bouquet

Я да питам, че ми се въртят тези болнични в главата, кой трябва да ми издаде болничния ,който е 42 дни след раждането?

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 05:27 от dari76

# 53
  • Мнения: 337
Дари, бандитке такава , ти защо не спиш?
Благодаря много за пожеланията  Hug

# 54
  • Мнения: 280
Заради бандита дето не ме оставя да спя  Joy голяма активност , както си знаех преди да легна. Пък и надуших че и купон ще има  и ...  Laughing

# 55
  • Мнения: 11
Добро утро  Simple Smile
Макси, да ви е жив и здрав бъдещия батко  newsm59
Какво ми става тази сутрин направо незнам - събудих се в 4,30 ,а мислех днес да поспя поне до 10  Sad ........ поне сега ще има какво да правя ....... отивам да ви изчета, че колко сте писали  Wink

# 56
  • Мнения: 280
 Laughing В скоро време неспящите ще ставаме все повече, а като дойдат и бебоците пък съвсем няма да се спи  Simple Smile
Незнам какво бих правила ако го нямаше форума. Да са живи и здрави mamma и tatti ,че са го създали  bouquet

# 57
  • Мнения: 1 210
Макси, честит ти рожденик! Да е здрав, умен, чаровен и много много да ви радва. Да бъде батко за чудо и приказ. Ще очакваме репортажа с нетърпение.    ura  bigdance2

Ние днес също ще празнуваме понеделнишкия РД, защото просто съботата е по-удобен за гости от провинцията.
Сега започвам да правя украсата - дано да се справя.

Иначе тази сутрин се събудих от ужасни колики - не не ги бъркам с контракции - колики си  бяха и то какви - имах чуството, че червата ми ще се оплетат.

И аз съм пристрастена към форума. Добавих и аз малко снимки в албумчето - 65кг, 75кг и 85кг. В момента съм 96 и снимките сте ги виждали от срещите. А като си спомня, че като се запознах с милото бях само 60 - направо ме хваща срам.

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 08:18 от Anichka

# 58
  • София
  • Мнения: 1 078
Добро утро Hug
Макси,много голям син имаш. Simple SmileЧестит да ти е на теб и на него празникът!Нека расте късметлив,но и отговорен мъж,а докато порасне, да се радва на вашата любов и на обич на хората,които го обкръжават! nbirthday

# 59
  • Мнения: 280
Добро утро  Laughing
И аз се изпльоках във въпросния албум с прясна снимка от април тази година. Laughing
Днес съм особено гладна и проблема е ,че не ми се яде нищо което имаме вкъщи, а и да изляза дали ще намеря това ми което се яде (незнам какво е)  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт