блендер, робот, пасатор...

  • 14 800
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Момичета, исках да ви благодаря за информацията.  Hug

В крайна сметка се спрях и купих робот Kenwood MultiPro, 900 W е мощността.




Честито Hug

# 16
  • Мнения: 2 442
Най-добре е всеки уред да се купи потделно, така мисли мъжа ми. Имаме миксер, блендер /викаме му кълцатор/, робот, пасатор, сокоизтисквачки. Доста от функциите се повтарят, но не пречи.

# 17
  • Мнения: 6 167
благодаря  Peace

велимира, не живея в бг.

# 18
  • Мнения: 23 200
Зависи. Роботът е много хубаво нещо, но заемя място. Чарковете му пълнят едно малко кашонче и ако искаш да си ги ползваш редовно, трябва да са ти на удобно място, лесно достъпно. Трябва да  имаш и място на плота за робот, защото завреш ли го в шкафа - край, няма и да го извадиш. Съдя по себе си. Първо живеех в жилище с голяма кухня. Детето беше бебе. Ползвай комбайна ежедневно за домашно приготвени пюрета. Даже по 2 пъти на ден. После се преместихме в жилище с малка кухничка. Прибрах робота в шкаф. Една година не го пипнах почти! 100 пъти предпочитах да си разджуркам яйцата с тел, а лука да резна на ръка, отколкото да бъркам, да вадя, да мия Crazy Сега отново сме в голяма кухня, робота ми седи на плота, а под него в шкаф са всички чаркове/перки, рендета и т.н./. Отново си го ползвам за всяко готвене, за всеки сладкиш. После - всичко в миялната. Лошото е, че си счупих миксерната перка и сега май ще си купувам миксер Confused
Марката му май е Браун..или Мулинекс, не съм сигурна. За мощността идея си нямам. Има две купи и върши абсолютно висчко - реже, рендосва, пасира, меси, реже картофки на пръчици, има цитрус-преса и т.н. Почиства се лесно в миялната, иначе си е малко хамалогия. Пресата се чисти трудно, даже моята вече съм я захабила с грейпфрутите.
Подкрепям PeaceОткакто се преместихме,робота стои заврян в един шкаф.Купих си пасатор,който ползвам непрекъснато.Иначе имам 2 робота Мулинекс,по-старият дадох на майка ми.Може да се прави всичко с него и наистина ми бе много полезех преди.Имам забележки единствено към каните иом и начина на заключване,но май в новите модели са ги оптавили тези дефекти.

# 19
  • Мнения: 794
А за тези на Филипс отзиви??  newsm78

Аз искам Мулинекс, но половинката Филипс......  Mr. Green

# 20
  • На село
  • Мнения: 873
Lennie, честито! Имам същия робот от 8-9 месеца и съм много доволна, единствено не ползвам сокоизтисвачката за твърди плодове - имам си отделно, а на Кенууда не изцежда особено добре.

velimira,
В Технополис ги продават - около 300лв. беше.

# 21
  • Мнения: 92
Благодаря ти. А има ли за разбиване на белтъци на сняг някаква приставка?

# 22
  • На село
  • Мнения: 873
Има двойна бъркалака (като бъркалките на миксер), всичко си разбивам с нея (и тесто за палачинки, и белтъци за баварски крем, и тесто за кекс, и домашен течен шоколад), само майонезата не мога да я уцеля, все я пресичам, но това май не е заради робота  Embarassed 

# 23
  • Мнения: 6 167
аз тестото го бъркам с бъркалката за тесто. 
миксер-перките за кексове
белтъци на сняг мисля, че блендера би трябвало да прави? или с перките ?

# 24
  • Мнения: 780
Аз съм с този робот : http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021864  и го ползвам почти всеки ден / режа лук , зеле ..../ отделно си ползвам пасатор за разбиване

# 25
  • София
  • Мнения: 944
Използвам ежедневно робот на Браун- с две купи, малка и голяма. Нищо вече не режа ръчно  Peace

Перфектен е  Grinning.

# 26
  • България-София
  • Мнения: 573
Момичета, исках да ви благодаря за информацията.  Hug

В крайна сметка се спрях и купих робот Kenwood MultiPro, 900 W е мощността.



Компактен е и расте на височина, не на ширина, както Мулинекс и останалите с по-традиционна форма.
Има зашеметяващ брой приставки, така че предстои да пренаредя няколко шкафа, за да им отворя място.
Намерих му място и на плота, сега остава да го изуча и използвам пълноценно, че трябва да си изработи парите.  Laughing




Моят е почти същия - по-стар модел само. Заема много малко място и наистина е сташен помошник. Жалко само, че няма и месомелачка...

# 27
  • Мнения: 6 164
Честито! И нашият е Кенууд, но по-стар модел, страхотен е. Нооо честно казано ме мързи да го мия Sad и си карам с пасатора. Него само за лук го вадя, защото ако го режа аз, или дори ако е в отворен съд, след това цял час не спират да ми текат очите. И за кексове...

Общи условия

Активация на акаунт