Отговори
# 75
  • Мнения: 500
Мирка, много кофти си се подредила. И как се е озовало това чуждо тяло във венеца? Сега можеш ли въобще да се храниш? Милата, направо не ми се мисли колко боли.
Ами семка.....ама аз не ям семки!Абе кофти си е и много боли,но погледнато от друга страна-откакто ходя на зъбар съм свалила 5 кила,а сега не мога да ям въобще и ще смъкна сигурно още.Така че си има и добра страна! Mr. Green

# 76
  • Мнения: 500
Лелеее,голямо гласуване му ударихте днес!Никакви ви няма! Mr. Green

# 77
  • Мнения: 271
Аз дори бях забравила, че днес е изборния ден  ooooh! Ей сега като отидох да си купя ракия за довечера и ми казаха да я крия ми просветна  Grinning

# 78
  • Мнения: 500
Аз дори бях забравила, че днес е изборния ден  ooooh! Ей сега като отидох да си купя ракия за довечера и ми казаха да я крия ми просветна  Grinning
И ти скри ли я? Mr. Green
Аде лека нощ от мен!Аз съм по старото време и ще се излягам да зяпам тв на спалнята.Спорна нова седмица ви желая и дано да сме по-активни! Wink

# 79
  • Мнения: 1 277
Някой знае ли какви са разултатите от изборите в Разград?

# 80
  • Мнения: 3 219
Балотаж Бояджиев-Анастасов

# 81
  • Мнения: 292
Балотаж Бояджиев-Анастасов
Аха и кой ли ще стане  кмет newsm78 вие как мислите?
Аз не мога да преценя.

# 82
  • Мнения: 1 277
Балотаж Бояджиев-Анастасов
Аха и кой ли ще стане  кмет newsm78 вие как мислите?
Аз не мога да преценя.

Днес говорих със свекърва ми. Каза ми, че Бояджиев бил със сериозна преднина пред Анастасов. Но нищо не се знае.

# 83
  • Мнения: 441
Къде сте мили дами  newsm78Някой на работа,други учат за изпити ,а трети се скатават  hahaha
Някой  знае ли кога ще пускат парното,че вече ми се прибира у дома,ама като знам какъв студ е сега там,а и малкият скоро беше болен и не ми се рикува  ooooh!

# 84
  • Мнения: 500
На 1.11 ще пускат парното,Танче! Peace

# 85
  • Мнения: 50
Здравейте, нямам търпение да свърши работния ден Naughty. Много гадни тия понеделници, ужасен ден просто. А довечера се очаква да имам и гости, което окончателно ще ме довърши. Ние си имаме кмет  Mr. Green, не че сме гласували де, защото още нямаме адресна регистрация, пък и колко се считам част от тоя град е друг въпрос   Crazy................. Иначе тия дискусии и пресконференции така бяха задръстили и без това сутришното улично движение, че............пеша ходихме на работа, такова чудо не бях виждала  #Cussing out. Оплаках ви се  Hug. Дано вашия ден да е бил по-приятен и успешен. Лека вечер на всички.

# 86
  • Мнения: 500
Хм...Пак ви няма никакви..Хайде,и аз ще гледам "Грозната Бети" и ще го лягам.Лека ви нощ!

# 87
  • Мнения: 201
Добро утро, момичета! Не съм писала отдавна, че се влачих с гадна настинка 10-на дни, а и малкият ме беше ошашкал с температура, която се оказа се оказа, че е от зъби май.
Надявам се, че сте добре и вече настроени по новото часово време. / Мразя есента  Sad ./
Желая ви усмихнат ден, напук на мрачнотията навън.

# 88
  • Мнения: 3 219
Момичета, мисля, че днес времето ще става за разходки. Поне аз смятам да изляза, че след този дъждовен понеделник настроението ни е под всякаква критика.

# 89
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен. Има някакво движение в темичката Grinning. Днес и в София май няма да вали, което си е готино отвсякъде Wink. Така се бях оплескала вчера, че снощи не мога да сваля калта от себе си. И аз много мрезя есента, мразя дъждове ама какво да се прави. Лек и успешен ден на всички, приятна разходка на неработещите мами, ех как ми се излиза и на мен Sad. Аз май тази зима няма да оздравея, от вчера съм на работа след болничния и пак на нова сметка ме боли гърлото  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт