Питанка. Пак за форума и потребителките.

  • 6 417
  • 156
  •   1
Отговори
# 45
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз! Аз мога да отговоря!  bowuu
Идват тук младите, за да четат моите мъдри и проверени от живота съвети. bowuu
Ох. Удариха ме по главата и ме извлякоха от форума.  fight
П.П. На мен пък ми е много хубаво, че участват в купона. Без да подозира Мърмораната например, ми е служила за творческо вдъхновение.
Тоест, използвам ги аз, използва-а-а-ам! Mr. Green

# 46
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз! Аз мога да отговоря!  bowuu
Идват тук младите, за да четат моите мъдри и проверени от живота съвети. bowuu
Напълно си права  Mr. Green А най ме кефят имената на синовете ти  Flutter а и двамата са моята зодия  hahaha

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз! Аз мога да отговоря!  bowuu
Идват тук младите, за да четат моите мъдри и проверени от живота съвети. bowuu
Напълно си права  Mr. Green А най ме кефят имената на синовете ти  Flutter а и двамата са моята зодия  hahaha
На! Видяхте ли всички? Прочетохте ли? bowuu
Веднага ме връщайте във форума, а онези с белите престилки да си ходят.  Flutter
П.П. А моите яйца и двете са планирани да са от тази зодия, хи-хи. Съвсем нарочно беше.

# 48
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
На! Видяхте ли всички? Прочетохте ли? bowuu
Веднага ме връщайте във форума, а онези с белите престилки да си ходят.  Flutter
П.П. А моите яйца и двете са планирани да са от тази зодия, хи-хи. Съвсем нарочно беше.
Ауууу, ще кажеш тайната и аз ги искам да са планирани от тази зодия  Whistling

# 49
  • Мнения: 899
Стана ми малко обидно. Ето, повечето хора казват, че не вярват, че съм на 23. Аз и рядко съм споменавала възрастта си. Значи няма особено значение? Видяхме и дами, дето гонят младежта и защо? По-добре ли е едно 16-годишно момиче да чете в ненормалните тинейджърски форуми, отколкото тук?

И сега като нямам деца, аз не ставам ли за разговор? Не мога ли да дам грамотно мнение за нещата, в които съм компетентна? Както казва Бу - имате и други интереси, все пак аз не съм ви отписала щом сте родили веднъж, защо вие трябва да ме отписвате - понеже не съм? Значи освен да пиша, даже нямам право и да чета?  А ако не мога да имам деца? Дори и да съм на 30, пак ли нямам право да изказвам някаква позиция, щом не съм родила? Тук има момичета и на 20 години, които имат деца - за тях няма проблем. Значи ли това, че раждането гарантира зрялост, ум и разум? Или пък автоматично превръща момичето в годна за комуникация жена? Confused

# 50
  • UK
  • Мнения: 3 959
нямам коментар...какво правиш тук ????още повече да раздаваш на врастници линкове към форума,това някаква патологична нужда да лъжете ли имате #Crazy newsm78 Crazy
Съвет...не пиши повече
Достатъчно ми беше последния пост тук
 ooooh!
Абе ти наред ли си? Я се скрий. Точно на Miracle Girl ли тръгна да приказваш да спре да пише?

# 51
  • Мнения: 1 002
и аз това реших да кажа , ама хората излязоха чЮФствителни , та го изтриха

# 52
  • София
  • Мнения: 3 099
Мацки (до 23 г), аз съм насреща да си говорим за здрав секс с чужди мъже, пиянски маратони с кючек по масите на нецензурни народни песни, спешна контрацепция и флирт с шефове!!!
 Hug

# 53
  • Мнения: 2 212
Ехо, Умбра, какво се връзваш на глупости...За мъдростта ни на тия иначе крехки 23 години не е характерно да се поддаваме на такива провокации...На всички им е ясно какви са отговорите на тези въпроси, които задаваш... не се занимавай, ти си от моята порода, на акъл далеч повече от 23, на външен вид - около 18, какво повече искаме  Flutter

# 54
  • Мнения: 2 212
Мацки (до 23 г), аз съм насреща да си говорим за здрав секс с чужди мъже, пиянски маратони с кючек по масите на нецензурни народни песни, спешна контрацепция и флирт с шефове!!!
 Hug

Е, Ивонска, ето това е приказка, само едно нещо леко ме смущава, скоро няма да съм на 23...увеличи квотата поне до 25, плиийс  Praynig Blush

# 55
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз изглеждам на 18!  Flutter Напоследък в областта на четирибуквието ми личи, че съм по едра и на възраст, но това са рисковете на живото предаване!  Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 3 099
Е, Ивонска, ето това е приказка, само едно нещо леко ме смущава, скоро няма да съм на 23...увеличи квотата поне до 25, плиийс  Praynig Blush

23 + Естер! Ник'ви компромиси!

# 57
  • Мнения: X
Абе кви са тези глупости! Wink

Всички сме си момичета - и на 20 и на 30 х 2!

/Е, някои са момчета де/

# 58
  • Мнения: 857
Аааа аз попаднах заради бебе  Mr. Green ох като се сетя ..
та на времето, когато се роди брат ми, попаднах на "чат за бъещи майки" и там поне към месец чатех, чатех .. намирах някакви общи теми с другите и ми беше интересно.И една мама ми предпожи форума/тогава дори зезнаех както е форум/ и се зарибих много.Пък и с грижите за брат ми бях зарибена, та и ценна информация получавах.Дори си спомням доста време писах в "бъдещи и настоящи майки"
Тогава нямах гадже, сега имам ..  Mr. Green
Помня веднъж една потребителка беше пуснала тема "Какво прави едно 13 годишно момиче във форума" иии много кофти ми стана.В темата имаше доста остри изказвания/дори и от моя страна  Embarassed / и накрая се закючи ...

Аа и да отбележа от 12 годишна съм тука.В началото нямаше никого на моята възраст, сега се сещам за няколко потребителки Hug

# 59
  • Мнения: 146
Аз преди да попадна на този форум ,влизах и в други- в които преобладаваха мой връстници... Но от както 'намерих' този форум не влизам другаде.. По-рядко пиша, повече чета... А защо се задържах... Защото мненията са по-компетентни.. Защото информацията е по-полезна.. Взелзте във форума на Космополитан да видите какво става... Ще се прекръстите и ще излезете... 100 еднакви теми, никой не използва търсачката , разни лигавщини...  #2gunfire
Защо , бг-мамите имат ли нещо против попълнения от несемейни , не родили и т.н.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт