Режим на Пиер Дюкан - 38 част

  • 24 954
  • 553
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
Здравейте момичета, бих искала да се присъединя към вас. Simple Smile
От доста време се мъча с какви ли не диети , но безуспешно Sad. Реших ,че това е моята диета, понеже не се гладува. Аз на глад не мога да издържам дълго време.
Стартирам от 64кг. крайна цел 55кг.
Какво ще ме посъветвате, колко дни да ми е ударния режим? 5 дни достатъчни ли са?
Приятен ден на всички.

# 16
  • Мнения: 3 640
Фотка, Мики, браво, момичета! Честити намаления!   bouquet
ДВВ, супер е вилата, и малкият е супер сладур, ама трябваше и ти да се щракнеш  Wink
didoky, за тае-бо-то Вещи ти е казала. Иначе аз ходя на каланетика, а някои от момичетата тук ходят на фитнес.
Jesy, добре дошла и успех!   bouquet Само едно уточнение - мног важно за правилната нагласа - това не е диета, а цялостен режим за цял живот. Приеми го по този начин и ще ти бъде много по-лесно да го следваш.  Peace 5 ударни дни са ти напълно достатъчни.

# 17
  • Мнения: 332
Вещи,сега прочетох писанията от събота и неделя и видях снимките: smile3522 малката е невероятна.Simple SmileДа са ни живи и здрави рожбите на всички.
 HugЛека седмица на всички.

# 18
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро и от мен!  Hug
Честити намаления! Браво!   bouquet
Пожелавам много да е успешна и седмицата, и 38-ма част Дюкан!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 556
и аз съм тук
фотка,браво на теб.какво говориш,тук при нас няма завист и съревнование.напротив,чуждите успехи са общи и са самостимул да продължаваме
мики,браво и на теб.продължавай само така Hug
джеси,добре дошла и успех
дидоки,явно щом искаме да сваляме,ще трябва да е с повече жертви и 2-7 отпада.започвам 4п-3 смесен,пък каквото ще да става


баева,,възможно е да съм в овулация.като го каза,съм точно някъде по средата между двата цикъла.дано това е причината и скоро съм в - Praynig
пепи,не се отчайвай.не си сама в кюпа.заедно сме Hug
сънче, Hug  bouquet,ще последвам съвета ти и минавам на 4-3
гери, Hug

 Hug на всички и дано новата темичка е по-резултатна от предната и донесе мнооооооооого ---------

# 20
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Чакайте да се запиша в новата тема, че в предната въобще не можах да се включа!
Честито на всички с намаления и добре добшли в новата отбора на новичките   bouquet
Аз за съжаление няма с какво да се похваля, но да си призная и не съм много стриктна  Blush
Приятен ден на всички!

# 21
  • Мнения: 332
dezire_s,Sun,silvyy,snow4ewa,фотка,дидоки,джеси,гери....момичета,няма ли да пием кафенце? newsm78

# 22
  • Мнения: 402
Чакаме да почерпи някой! Joy

# 23
  • Мнения: 1 183
Мики, ще пием естествено Laughing лошото е, че аз освен кафе трябва да видя какво да пия, че нещо съм понастинала.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 789
dezire_s,Sun,silvyy,snow4ewa,фотка,дидоки,джеси,гери....момичета,няма ли да пием кафенце? newsm78
Аз не съм от попитаните/поканени  Thinking, но това няма никакво значение Hug
Току-що ми мина мисълта за кафе, въпреки, че от вече 3 месеца не пия, но сега ще си направя едно 2в1, с подсладител!

Чакаме да почерпи някой! Joy
Проблема ти е никакъв, така, че айде на кафенцето!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 310
Kri честита ти половин година на режима!Пожелавам ти и другата половина да ти е толкова отслабваща и стимулираща за всички момичета решили да спазват режима.

Вещи страхотна си и ти и малката принцеса-истинско бижу!

# 26
  • Мнения: 745
Мише, мерси за кафенцето  Hug и аз не съм поканена ама ще пия кафе с вас  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 3 789
Мише, мерси за кафенцето  Hug и аз не съм поканена ама ще пия кафе с вас  Mr. Green
Ели, няма никакъв проблем Hug
И аз не бях поканена, ама се натресох на "седенката" Party, че и кафенце забърках! Peace
Важното е да е весело и джумбуре да става! Peace

# 28
  • Мнения: 3 640
Щом сте казали, хайде на кафе пауза  Wink Мишленце, хубаво си го направила, ммм.
Ето ви и от мен:



Само не пипайте сметановите  Naughty  Laughing

# 29
  • Мнения: 332
Еееее,браво  Peace на Мишлето за кафето  Simple Smile
Мише,не се сърди,не 4е не съм те поканила...просто не мога да изброя вси4ки дюканки.ИЗВИНЯВАЙ  :oops Hug
Аз затова написах"момичета"...
Silvyy,лекувай се.  

Общи условия

Активация на акаунт