Предстои ми инсеминация, да поговорим

  • 78 737
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 30
Добре, но не прочетох нито едно съобщение "момичета, бях на инсеминация и опитът беше успешен!". Извинявай, но просто си търся повечко такива такива съобщения, за да имам за какво да се хвана, че да опитаме и ние  Embarassed А между другото, мъжа ми беше на спермограма и се оказа, че има съмнение за тератозооспермия  Sad  така се случи, че преди спермограмата имахме въздържание около 14 - 15 дни, и според мен в този случай тези резултати не са релевантни, но не знаехме, че трябва да са точно от 3 до 5 дни. Проблема ми е, че сега го карам да отиде отново и той не иска.. Sad Cry Не знам вече какво и как да му говоря...Доста умен и интелигентен човек е, но в това отношение е пълен невежа или пък може би е по-чувствителен...

# 31
  • Мнения: 7 716
Често се случава тези, които забременеят да се изнесат набързо от този форум. Laughing
Но, повярвай ми, има доста момичета, аз съм чела и съм ги подкрепяла в трудните им моменти.
Много голямо е това въздържание. По принцип материалът може и в къщи да бъде отделен, но трябва да се занесе до 20 минути, на топло, близо до тялото.

# 32
  • Близо до София
  • Мнения: 896
chiki riki , трябва да го убедиш все пак двамата трябва да вървите заедно по пътя към бебока. И недей да губиш вяра в успеха. Всеки случай е индивидуален. Аз ще ти кажа да не се водиш от това че не си срещнала успяло инсе от първия път. А и това че не си прочела в темата не значи че няма успели инсета.  Hug
Успех миличка.  Praynig

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 09:13 от dessiko

# 33
Благодаря ви много! Успех и на вас!  Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 1 022
Сhiki riki, има много успели инсета - аз съм пример за това (стана на 2-ия опит). Резултатът се вижда в подписа ми  Grinning . Има много момичета, които чакат и такива, които вече родиха. Просто когато родиш, други са вълненията и по-рядко има време за този форум.  Hug Успех на всички!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Успех,мили момичета на всички ви!

# 36
  • Мнения: 4 589
Привет на всички,

Вчера док каза, че резултатите на хормоните са ми добри, имам малко проблеми при резултата на щитовидната жлеза, но не е фатално. Накараме днес да пусна Е2 и да се чуем дали ше правим нещо уикенда.

Но всичко зависи от моя мъж и неговите резултати.

Успех на всички и до нови срещи!

# 37
здравейте правиха ми инсеминация на 13-ти този м. и сега чакам.............

# 38
притеснявам се за това че не ме прегледаха предварително за спукан фоликул не знам дали е необходимо но във форумите пише така

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Саная,и мен на последните три инсета не ме гледаха дали са се спукали фоликулите,не знам дали е проблем.Според мен би трябвало да те видят,но щом така е преценил лекаря,успех ти желая!

# 40
Може би е нямало нужда, при мен имаше много фоликули 4-големи и 3- малки на последния преглед и след два дена ми направиха инсеминацията

# 41
преди самата инсеминация не видяха ли фоликулите? при моето инсе първо ме прегледаха, фоликула се беше пукнал и след това инсето. по този начин отхвърлихме варианта за реинсе. въпреки това, успех и да се похвалиш с положителен тест.

# 42
  • Мнения: 290
Привет,момичета!
Моята процедура мина,всичко е ок засега.Бяха спукани и двата доминантни фоликула.Остава чакането .....
Винаги преди инсе са ме преглеждали дали са спукани фоликулите.Даже в предната клиника са ми ги пукали "ръчно" и адски боли,но затова и не само - смених доктора и съмнителния му "център".Там се правеше в два последователни дни задължително,нямаше значение дали са спукани или не.И за двата дни се плащаше отделно.За други клиники четох,че сумата е еднократна.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 11:49 от raval

# 43
Равал, дано чакането мине бързо и си заслужава. Пожелавам ти положителен тест и да ни зарадваш. Praynig Hug

# 44
  • Мнения: 832
Ние сме решили да правим инсеминация при д-р Александров в АГ-Варна. С него говорихме да я направим към пролетта,но на мен ни се иска по-скоро.Края на август правих лапаро при него и всичко беше наред.Чудя се дали да не отида да поговорим пак за по-скоро.И ми се иска пак да си направя посткоитален тест.Къде да отида?Мога ли при него или при обикновен гинеколог?Чудя се...

Общи условия

Активация на акаунт