Обица на пъпа

  • 6 153
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 723
 Пъпа се пробива с нещо като маркуче, в което се слага обицата.
Т.е-с едно боцване и обицата ти е вече там.

Това- с пистолета и мен ме убедиха, че е пълно безумие.
Упойката- също. Мястото се маже със спирт.
Цялата манипулация не трае повече от минута и половина.

# 31
  • Мнения: 252
Можете ли да ми кажете това спрейче дето говорите за него ( ОКСИКОРТ ) каква му е цената?

# 32
  • Мнения: 4 435
Добре,че Руска и Do6ichka са ме защитили,че от толкова нападане,ме беше страх да влезна.

koreto,  забравила съм колко струваше мила,дано някой друг знае.А иначе е хубаво да го промиваш и с кислородна водя.Те в ателието ще ти обяснят.Ако имаш въпроси ,ще помагаме.Само ме пазете тука,че да не ме изядат. hahaha

# 33
  • Мнения: 252
Ох докато си дойде мацката дето чкам да ме заведе ще умра от страх но непременно като си сложа ще се похваля. Peace

# 34
  • Мнения: 4 435
Ох докато си дойде мацката дето чкам да ме заведе ще умра от страх но непременно като си сложа ще се похваля. Peace

Няма страшно,слагала съм си и на езика и на носа.Казвм ти че ухо боли повече от пъп.Само не давай да те дупчат с пистолет.
Твоята приятелка с какво са я пробили?

# 35
  • Мнения: 252
Не няма да давам да ме дупчат с пистолет разбира се с игла са я пробивали.

# 36
  • Мнения: 7 723
Добре,че Руска и Do6ichka са ме защитили,че от толкова нападане,ме беше страх да влезна.

koreto,  забравила съм колко струваше мила,дано някой друг знае.А иначе е хубаво да го промиваш и с кислородна водя.Те в ателието ще ти обяснят.Ако имаш въпроси ,ще помагаме.Само ме пазете тука,че да не ме изядат. hahaha
Струваше 25 лв, заедно със обицата. Whistling

Промива се с кислородна вода и се маже с ГЕНТАМИЦИН 9 дена.
Първите 3- по 3 пъти на ден, вторите 3- по 2 пъти
и последните 3- по веднъж. Мястото се мие само с антибактериален сапун.
След тези 9 дена се промива с физиологичен разтвор доста дълго време. Hug

# 37
  • Мнения: 252
Добре,че Руска и Do6ichka са ме защитили,че от толкова нападане,ме беше страх да влезна.

koreto,  забравила съм колко струваше мила,дано някой друг знае.А иначе е хубаво да го промиваш и с кислородна водя.Те в ателието ще ти обяснят.Ако имаш въпроси ,ще помагаме.Само ме пазете тука,че да не ме изядат. hahaha
Струваше 25 лв, заедно със обицата. Whistling

Промива се с кислородна вода и се маже с ГЕНТАМИЦИН 9 дена.
Първите 3- по 3 пъти на ден, вторите 3- по 2 пъти
и последните 3- по веднъж. Мястото се мие само с антибактериален сапун.
След тези 9 дена се промива с физиологичен разтвор доста дълго време. Hug

Мерси за подробното описание а при нас само пробиването е 30 лева.

# 38
  • Мнения: 7 723
Thinking....всъщност.....като се замисля.... Thinking
....и аз май платих 30 лв... newsm78....не помня.... Crazy ...ама заедно с обицата, де! Wink Whistling

# 39
  • Мнения: 252
И аз така мисля че е пробиването и обицата ще кажа със сигурност като се пробия.

# 40
  • Мнения: 4 435
И аз така мисля че е пробиването и обицата ще кажа със сигурност като се пробия.


Да,това са цени с обицата.Нормално е към 30лв.Има и по-високи,но цените се качват заради обицата.За първа обаче, не ти трябва някаква с пеперудки,ангелчета,сърца и т.н.Най-добре си вземи обикновена,с две топчета,има такива хубавички с камъчета във всички цветове.Пък по-нататък ако решиш можеш да си купиш вече друга,но нека ти зарасне с такава.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 914
Ох, бях се зарекла да не отварям вече теми за пиърсинг, че всеки път се ядосвам много, ама... Напълно съм съгласна с мненията на Slav4e_Av4e .



Изобщо не съм съгласна с това,което си написала.Първо в нито едно свястно ателие за пиърсинг няма да предложат,да пробият пъп с пистолет.Това е безумие,измислено от някакви малоумници.Пъп се пробива,само и единствено с абокат.Тая упойка дето се пръска нищо не прави.
koreto,както ти казах,отивай и не му  мисли,мене на 13 не ме боля даже,а се страхувах. Peace

На мене пък пиърсинга на папа и пиърсинга на носа са ми направени с пистолет без никакъв проблем и никакви усложнения,( една приятелка също си дупчи носа с пистолет и също нямаше проблем) незнам защо говориш така, просто е тъпо да обиждаш хората които се занимават с това ..... това си е тяхно решение!


Тяхно решение си е, ама после други страдат от него.  Twisted Evil
Вече никъде не се дупчи с пистолет (ушите само, но и там можеш да избереш а абокат => "тръбичката", за която някой спомена). Само в козметичните студиа дупчат още с пистолет и според мен трябва да им се забрани да слагат обици на тези.  Close

# 42
  • Мнения: 4 435
bebsun     bouquet

# 43
  • Мнения: 857
Аз съм с обица втора година вече.
В стара загора м е пробиха, без упойка.Има болка, но се търпи, не е нещо кой знае какво.Хубавото при мен беше, че зарастна бързо и нямах проблеми с гной и пр.Ааа и задължително трябва да те пробият с игла, а не с пистолет, щото ще ти преебът пъпчето! Peace

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На мен ми харесва, но аз не бих си сложила, не само защото ме е страх от болката, но и след раждането изобщо не си харесвам пъпа, както и корема избягвам да си показвам. Не знам защо пъпа ми си промени така грозно формата и големината. Sad А на ушите съм с 7 , а бяха повече дупки и изобщо не ме е боляло, ама тинейджърска му работа. Crazy Сега ако ми е едва ли бих се надупчила така.

Общи условия

Активация на акаунт