Обица на пъпа

  • 6 146
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Здавейте голяма мания ми е да си сложа обица на пъпа но много ме е страх от игли има ли начин да бъде по-безболезнено?Извинявам се че повтарям темата чела съм преди тук такава но сега не мога да я намеря.Ако има някоя мама от Монтана ще съм радостна ако сподели къде си е правила пиърсинга. Hug

# 1
  • Мнения: 4 435
Не съм от Монтана,но реших да ти пиша.Значи аз си пробих пъпа,когато бях на 13 години,т.е. преди 8.Сега пиърсинга още седи,а за да го направя на 13 значи не е боляло.Пък и ти лежиш и нищо не виждаш.За пет секунди е цялата работа.Като си пробиваш ухо,боли повече.Ако имаш въпроси питай,ще помогна с каквото мога. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 624
Давай смело Peace
Няма от какво да се страхуваш,има болка,но е много за кратко,да ама кво е готино да си имаш обицааа Hug
4 пъти съм си пробивала пъпа,сега в момента пак нямам,обаче се каня да пробвам и 5-ти Laughing

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Изобщо не боли... Naughty  bouquet

# 4
  • Мнения: 252
Мерси момичета мислч тази седмица да се наканя да ида и веднага ще ви се похваля.

# 5
  • Мнения: 352
  Снимка да сложиш да ти все порадваме на новото бижу.

# 6
  • Мнения: 88
да, наистина изобщо не боли.дори една позната имаше, забременя, свали я, роди и след това пак си я сложи...изобщо не бяха зараснали дупките  Grinning

# 7
  • Мнения: 140
сложи си няма да съжялаваш наистина  нито е толкова страшно нито толкова болезнено колкото си мислиш но все пак трябва да внимаваш при кой утиваш да ти го сложи защото понякога се появяват усложнения след пробиването ще ти е търсене наи много седмица до като свикнеш и да поутшоми малко болката и ще трябва да се мажеш с антибиотик
но не си слагай обеца със висулка те се препоръ4ват 4ак след като мине 6 4е понякога и 9 месеца защото се зака4а за дрехите и може да стане беля както и 4е се истънява кожата когато о6те не е оформена хубаво самата дупка
успех и  после да се исфукаш

# 8
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Opp i az da sa otpeleja. Slojih si obica samo 4e s upoika 4e ne me6e stah i mene mnogo. NI6to ne usetih daje ne razbrah koga sam gotova. Posle me bolq kato mi zarastva6e dupkata kato se svivah i ako q obarna sluaino. Pak i parvite 2 mesec treba da se griji6 za neq dane se vazpali s gentamicim primerno moje da q maje6 ot vreme na vreme. Napravi si ne mu misli  Peace

# 9
  • Мнения: 252
Mного сте убедителни наистина много ми е кеф и ще опитам.

# 10
  • Мнения: 1 317
Давай смело, няма страшно  Peace А и стои много хубаво.
Моята падна през бременността и сега ще отида пак да си сложа. Само че не съм наясно - дали е зараснала дупката или ще трябва да я пробият наново? Ако знае някой би ли споделил?

Прощавай, че ти използвам темата  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Единствения вариант е с упойка. На мен ми замразиха мястото и пак ме болеше. Вярно, че е за кратко но си боли. Има два начина на пробиване. Единият е с пистолет, който метод става само с медицинска обица, и другия е директно с игла след което ти поставят обицата. На мен ми приложиха втория, но си мисля, че с пистолет е по безболезнено.  newsm78

ПП:  Ето линк към вече разисквана подобна тема!
 

# 12
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Коре, отивай се дупчи, цялата работа със влизането и излизането от студиото ще ти отнеме 5-10мин най-много Hug Разучи кои са най-добрите специалисти в твоя град и отивай смело, не се занимавай с упойки, всичко става толкова бързо, няма да усетиш Peace И верно пусни една снимка след това да ти се порадваме Sunglasses

# 13
  • Мнения: 7 723
Сложих си преди 3 месеца и хич не боли! Whistling

# 14
  • Мнения: 624
Давай смело, няма страшно  Peace А и стои много хубаво.
Моята падна през бременността и сега ще отида пак да си сложа. Само че не съм наясно - дали е зараснала дупката или ще трябва да я пробият наново? Ако знае някой би ли споделил?

Прощавай, че ти използвам темата  Peace

Моята не само,че зарасна,ами остана и доста голям белег,затова пак ще ходя да ми сложат обица,да се позаличи малко.

Най-вероятно ще се наложи да ти я пробият наново.

Общи условия

Активация на акаунт