Какво става с цените на зимните обувки?

  • 8 378
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 149
Абе ако никоя не е шофьор, може с такси...

# 31
  • Мнения: 142
Няма как и аз да не се похваля.
В събота си купих страхотни ботуши за 33 лв.
Много съм доволна.
Плюсове /за мен/ : Много са удобни, а са със 7 сантимертов ток, а аз изобщо не мога да ходя и да нося високи обувки, винаги са ми неудобни. В глезена се тесни и горе на прасеца са ми като изляти, все едно по поръчка са ми правени. Не нося ботуши защото имам слаб прасец и всички ботуши са ми широки горе и стоя /според мен/ отвратително, освен тип чорап.  Имат и хубав топъл хастар.
Недостатък: от изкуствена кожа са но изобщо не им личи, а и дори е по-добре защото другата година ако са станали на нищо, ще си купя други по-маркови, че тази зима сме с посвит бюджет защото имаме да правим апартамент.

# 32
zdraveite az sam ot gabrovo, i v momenta prodavam obyvki koito vnasiam ot izvestnite neckermann i quelle, stava vapros za obyvki, boty6i i boti ot markite hush puppies, dockers, sckechers,kenga roos, cenite sa do 85lv za boty6i estestvenna koja, kato cialo za sega imam oklo 30 modela no tazi sedmica i drygata 6te zarejdam i o6te za6toto mai ima goliam interes, elate i se yverete sami. magazina se namira na yl. petko karavelov 3-A, sre6ty kly4aria.mislia 4e cenite na koito sam gi pysnal  sa straxotni pri yslovie 4e edni balgarski boty6i stryvat 120lv, niama  misato za sravnenie, ako niakoi ima vaprosi da pi6e na maila 

# 33
  • Мнения: 1 650
умник а къде ти е майла, и до габрово тия ботуши златни ще са (ако ги има въобще), но пък и ние можем да си ги поръчаме

# 34
  • Мнения: 11 010
Днес ще мина да проверя къде е магазина на mladen 1 и какво се предлага в него. Peace

# 35
  • софия
  • Мнения: 2 140
И аз си нямам ботушки,а и да си харесам не мога,пазара е страшно ограничен.Ама наистина са като за фолк певици ботушите,направо се умопомрачавам вече от грозни модели и високи цени.

# 36
  • Мнения: 4 668
Наистина са много грозни моделите  Confused Аз искам нормални ботуши , черни , със дебел ток , не повече от 5 см.  Rolling Eyes Но не ... макар , че е класически модел няма такова нещо  Sad Само някакви безумия се предлагат !

# 37
  • Мнения: 639
Ще стане "За Бога братя некупувайте" и те ще ги намалят!
Надявай се!Някъде към март месец,може. Sad

# 38
  • Мнения: 3 457
A nqkoй да знае дали има нещо интересно в "ДИВЕРСО " на Графа  ?

Общи условия

Активация на акаунт