Интригата и интригантите!

  • 4 982
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 740
Имам познат точно като на Василиса. Този човек просто не може да диша ако не накове някого, не създаде интрига, не забърка скандал, не оплюе човек - почти винаги без никаква причина.
Това му е не ежедневие, а ежечасие. Пробвала съм да комуникирам с него с добро, с топлота, с разбиране - не, няма такива филми. Обръщам се за секунда и той вече е създал новата сензация или ме е очернил като за световно.
Много хора пропищяха от него.
Колега ни е.
Но се ползва със засрилата на шефа.

# 16
  • Мнения: 2 891

Но се ползва със засрилата на шефа.

 Mr. Green Явно е много способен!

Интригата е нещо, с което неминуемо се срещам. Не му обръщам внимание, кой знае колко. Забавно е да наблюдаваш някои интриги отстрани.

# 17
  • DE
  • Мнения: 967
Като надушиш интриганти - бягай от тях!
За какъв ти е да пускаш тия теми? newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 2 857
няма ли някой да се смили и да заключи темата....  Mr. Green

п.п. дайте моля рецепта за "забъркване в интрижки"  Grinning
п.п. имам и една питанка "Флавия" дали произвеждат налъми  Rolling Eyes

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
оф, боже. от както почти не влизам  тук се чувствам много по-добре. тъй като гледам, нищо не съм изтървала.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 825
Познавам интригант, който прави, струва, света обръща, за да може да контролира околните. Вкарвайки ги в някакъв филм очевидно се чувства като Господ. Това е един от начините му за избиване на комплекси - по-умен съм и мога да ви работя  ooooh!

Скъпа, и аз го познавам. Шеф ми е.

# 21
  • София
  • Мнения: 397
  Aз мисля,че интригантите са хора,лишени от пълноценен личен живот и поради тази причина "захранват" емоциите си с чуждите животи,месят се в тях,бъркат се където не им е работата.
 
Аз пък мисля,че това което описваш са просто клюкари. Интригантите имат повечко акъл и така забъркват сценария,че да се разиграе в тяхна полза. То и това не всеки го може.

Общи условия

Активация на акаунт