ЦРУ, ФБР, НСБОП... пасти да ядат!

  • 4 115
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 164
Я да ви питам нещо... ПИН кода в сметките ви на М-Тел, изглежда ли ви познат? Че чак сега си забелязах моя и се чудя случайност ли е, или нарочно. /някой да не седне да си го пише сега Wink/

# 46
  • Мнения: 5 370
Я да ви питам нещо... ПИН кода в сметките ви на М-Тел, изглежда ли ви познат? Че чак сега си забелязах моя и се чудя случайност ли е, или нарочно. /някой да не седне да си го пише сега Wink/
Абсолютно знам за какво говориш и , да, за мене е НАРОчНО.

# 47
  • Мнения: 6 164
Ясно. Защото исках да си видя е-фактурата и ми поиска пин и в първия момен ми се стори познат и после зацепих. Laughing
Добре де, ами пак по темата, всеки може да ти измъкне фактурата от пощата, защо ги пишат тия неща наляво-надясно. По-добре да се упоменават само в Договора и до там с подробностите...

# 48
  • Мнения: 5 370
Ясно. Защото исках да си видя е-фактурата и ми поиска пин и в първия момен ми се стори познат и после зацепих. Laughing
Добре де, ами пак по темата, всеки може да ти измъкне фактурата от пощата, защо ги пишат тия неща наляво-надясно. По-добре да се упоменават само в Договора и до там с подробностите...
Аз затова не се шашкам вече толкова, колкото някои хора тук. Айде, остави това, ми какво ще кажеш за върховната простотия да се излагат списъците за изборните секции , където да има и ЕГН-то ви, адреса ви, имената??? Ми не е необходимо да рови някой за тебе, мисля аз. То цялата информация е поднесена просто на тепсия.
Само дето нямат номерата на кредитните ни карти.
Освен това, в самия изборен ден, хората, които ви гледат личните карти???? И списъците????
Каква е гаранцията, че и те не могат да измъкнат(препишат)инфо, което им трябва???
Така че-няма нужда от истерия, мисля аз. Всички сме в МАтрицата и тя е в нас.

# 49
  • Мнения: 189
Я да ви питам нещо... ПИН кода в сметките ви на М-Тел, изглежда ли ви познат? Че чак сега си забелязах моя и се чудя случайност ли е, или нарочно. /някой да не седне да си го пише сега Wink/
Абсолютно знам за какво говориш и , да, за мене е НАРОчНО.

Случайно е, моят не съвпада, както и на мъжът ми.

# 50
  • Мнения: 14 489
Не тази вечер, Жозефина!, списъците за гласуване, които се разлепват на избирателните секции не съдържат ЕГН. само адрес и трите имена Peace

# 51
  • Мнения: 2 891
Не тази вечер, Жозефина!, списъците за гласуване, които се разлепват на избирателните секции не съдържат ЕГН. само адрес и трите имена Peace

Да, но май откакто се въведе законът за личните данни. Преди това си пишеше всичко  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 492
Отдавна знам , че има много ненормални хора ...
А какво ще кажете , спите си сладко сладко , звъни ви мобилния , вдигате сънени от другата страна ви питат ... Ти ли си nepukistka ?
 Joy
Не съм от плашливите , но не обичам явни конфронтации .
Вместо човека да беше влезнал тук и интелигентно да ме разнищи писмено (ако може , но не може  Laughing) , той хаби пари за телефон .

# 53
  • Мнения: 14 489
това верно е станало? ужас! все съм си мислела, че има болни хора и че не трябва да се дава много инфо, тука в нета, ама толкова....

# 54
  • Мнения: 5 370
Не тази вечер, Жозефина!, списъците за гласуване, които се разлепват на избирателните секции не съдържат ЕГН. само адрес и трите имена Peace
И дори само адреса да е и имената, това малко ли е???? ooooh! Tired

# 55
  • Мнения: 14 489
еее, като се комютъризираме на 100 % всички ще си проверяват секцията по нета /то и сега може де/ и няма да се лепят списъци Wink

# 56
  • Мнения: 5 370
А да не говорим, че навсякъде, където , примерно, се налага сверка на личните данни-те ти копират ЦЯЛАТА КАРТА. Това , според мене, също не е особено законно. Говоря и за операторите-мобилните-и за банките......

# 57
  • Мнения: 4 916
А да не говорим, че навсякъде, където , примерно, се налага сверка на личните данни-те ти копират ЦЯЛАТА КАРТА. Това , според мене, също не е особено законно. Говоря и за операторите-мобилните-и за банките......

Би трябвало да имат сертификат за администратор на лични данни. Също и хотелите.

# 58
  • Мнения: 1 775
А да не говорим, че навсякъде, където , примерно, се налага сверка на личните данни-те ти копират ЦЯЛАТА КАРТА. Това , според мене, също не е особено законно. Говоря и за операторите-мобилните-и за банките......

Би трябвало да имат сертификат за администратор на лични данни. Също и хотелите.
Банките имат със сигурност.

# 59
  • Мнения: 157
Никой не е неоткриваем!

Общи условия

Активация на акаунт