Сливен 19 - да подарим детска усмивка

  • 17 525
  • 288
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 119
честит имен ден на всички именици!


Кате, приятен меден месец ви пожелавам.

Ние след сватбата с кръстниците отидохме на Ичера за 5-6 дни и се наспахме едно хубаво, че бяхме капнали от сватбата  и подготовката й.

# 181
  • Сливен
  • Мнения: 197
Абе ,момичета,защо още никой не е писал.Явно и вие като нас се възползвате от хубавото време.
Весел и усмихнат ден на всички  Hug

# 182
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ами днес май изобщо по целия форум никой не пише - все ми дава че няма нови отговори на моите публикации.
Аз днес стягам багаж - довечера прелитаме към Сливен.

Времето наистина е хубаво. Децата бяха по блузи в двора на градината (ходих да плащам таксата и ги видях).

Кате (Сливен), ако не успея да се свържа с Кенга, на теб ще оставя боичките и. Надявам се да сте в Сливен в събота.

# 183
  • Мнения: 1 063
Честит рожден ден на Вико!

Пожелавам му щастливо детство!
Да бъде здрав,умен, силен и много обичан!

                                                                                 

                                                                             

За мама...

# 184
  • Мнения: 2 000
Дидке, честит ти рожденник. Да ви е жив и здрав, и безгрижно детство му пожелавам.

# 185
  • Мнения: 141
Честит рожден ден на Виктор!  ura dance dazzler1  bigdance2 newsm18  Party Time  costumed034 Tada newsm59
Да е жив и здрав и много, много щастлив!

# 186
  • Сливен
  • Мнения: 197
Здравейте на всички.Честит рожден ден на малкото слънце на Дидето.Много да ви радва и слушка.Щастливо детство му желая.И цял живот да му върви по вода. newsm59 nbirthday Tada

# 187
  • Мнения: 517
Здравейте, момичета:)откакто започнах работа почти не ми остава време за да чатя или да си включа компа в нас..Sad( Работя до 10 сутринта, но пак не успявам:( Днес почивам и е врееме да се разпиша не може то така Simple Smile)
Честит рожден ден на Вики.. Жив и здрав..и мама сигурно е много щастлива днес Wink newsm59
Моята Вики е много палава и направо незнам Sad По цял ден не се спира...има мир в семейството само когато тя спи Simple Smile) Тази вечер я поверяваме на баба й и дядо й защото сме на рожден ден на дъщеричката на кумата. Тя има утре рд, но ние ще го празнуваме тази вечер.
Утре празнуват всчики,които носят името Виктор, Виктория и всички производни..Simple Smile)) Така,че май Дидунка няма да престава да подрежда масата Simple Smile
поздрави за Дидка и да й е честит рожденния ден на синко й   bouquet

# 188
  • Мнения: 1 040
Честит Рожден Ден на Викчо! Бъди живо и здраво, мило дете!

Kate, честито за екскурзията! Надявам се да си прекарате страхотно и да ви остане мил и скъп спомен!

Искрено се надявам и нас скоро да ни огрее да си имаме детска площадка  Praynig че сега положението е повече от трагично  Rolling Eyes (самотно разхождащото се дете е моя палав Митачко  Mr. Green)

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 19:07 от didun4o

# 189
  • Мнения: 1 063
Честит имен ден на Викича на Дидка, Виктория на Гергана, Виктор на Vanq_B (Ваня), Виктор на Jeanne!

Да им е живо и здраво името, и само щастие да им носи!



# 190
  • Мнения: 2 000
Честит имен ден на всички Викита Simple Smile Да са живи и здрави.

# 191
  • Мнения: 517
благодаря   bouquet

# 192
  • Мнения: 54
Добро утро момичета
Успешна седмица на работещите мами и спокойна на мамите които са си вкъщи.
Усмихвайте се независимо от лошото време.
  bouquet

# 193
  • Мнения: 234
Добро утро и от мен!Спорна и здрава седмица!

# 194
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро и от мен!
Първо да честитя на Викчо рождения ден! Да расте здрав и силен и много весел и усмихнат!


           

Честит имен ден на него и адашчетата му и адашката Виктория!

           

Честит рожден ден днес на Виктор на Vanq B! Много щастие и късмет!


                 

Ние си бяхме в Сливен, но само за малко (за няколко часа и после на Шивачево), а и в събота времето беше ужасно. Не можах да свърша нищо от заплануваните от мен неща. Кате, изобщо нямах време да ти се обадя; Ренка и покрай теб имах намерение да мина; да направя един тегел по главната - обаче всичко пропадна.
Видях бурята в цял ръст, че бях в колата - от вкъщи не можеш да добиеш такова впечатление. Ей го моето:


Момичета бяхме си в Сливен през почивните дни. Такава буря не помня от ученическите си години. Вятър (ама вятър), дъжд, гръмотевици. И аз през цялото време в колата. Моя мъж беше решил там да си сменя гумите със зимни (зет ми работи в Мототехника-бившата и пак си е друго, няма да ти пробутат нещо дето не става). И аз със него като багаж; децата ги оставихме при свекърва ми в Шивачево, то е на 30-35 км от Сливен. Аз също исках да си свърша някои неща в Сливен, за целта трябваше да изчакам смяната на гумите, регулиране и т.н. По едно време зет ми и мъжа ми отидоха някъде, оставиха ме в колата - и като задуха онзи вятър, викам си: Край преобърна колата. Дъжда се усили, после премина в мокър сняг. Когато най-накрая всичко беше готово, след много часове чакане, се отправяме към къщи в Сливен - образували се такива огромни локви (има си 2-3 места дето си стават такива от време оно) вътре по няколко коли намокрени и закъсали. Няма откъде да се мине, а вятъра не спира, започва да натрупва сняг, който още повече пречи на водата да се оттича. Докато си тръгнахме обратно към Шивачево, вятъра още се усилил, не можем да стигнем до колата, а беше спряна точно пред входа. Тръгнахме. И като капак на всичко се развали чистачката на колата, върви, но много трудно (а ни чака и път за София в неделя).
Та криво-ляво с тази чистачка стигнахме до Шивачево - по пътя нападали клони, виждат се в последния момент (вече беше тъмно). Замъкнахме се. Спираме до къщата - колата не може да застане на едно място, вятъра още по-силен. Наложи се да вървим с гръб, не можем да отидем до вратата - ние се опитваме да се преместим в една посока, и се оказва че вятъра ни издухва наобратно; пък не сме малки - аз съм към 80 кг, мъжа ми минава 100-те. Навсякъде тъмнее - няма ток от обяд, вятъра накъсал жиците. Децата се сгушили в баба си и дядо си и ни чакат. Печката с дърва - не могат да я поддържат, вятъра връща обратно дима в стаята (добре че другата дето е в кухнята гореше по-добре). Легнахме си с дрехи, чорапи; нали няма печка.
На другия ден все едно нищо не е било. Усмихнало се едно слънце. Пак си подухваше, но то там без това не може. Обаче имало нападали дървета - изкоренени, потрошени клони; издухани керемиди, нападала мазилка, а за строшените прозорци да не говорим. Децата бяха навън почти целия ден - от 10 до 4 следобяд, мъжа ми си ремонтира чистачката, тръгнахме добре (сняг нямаше, шосето беше изсъхнало). Чак на тунела - Траянови врата видяхме сняг отстрани на магистралата. В София мокро и кално...

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 11:30 от М_е_г_и

Общи условия

Активация на акаунт