коледа

  • 1 237
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Явно за нея е важно,а ти щом незнаеш защо изобщо се включваш?

# 16
  • Мнения: 186
То е ясно,че играчки,дрешки ,парички ,но децата най-много се радват на елхата,коледната украса бенгалският огън.С играчката поигра малко и я забута някъде,но около елхата постоянно обикаляше и се радваше на украсата иМного се впечатляват и от музикалните картички с коледни песни и музикални коледни играчки.Спомнам си имаше едни големи дядо коледи ,които се клатеха и пееха  покрай магазините-като ги видеше се залепяше за тях и не можехме да си тръгнем!

# 17
  • Мнения: 8 917
Явно за нея е важно,а ти щом незнаеш защо изобщо се включваш?
А ти щом знаеш, защо просто не отговориш. И аз не си спомням какво й подарихме за първата Коледа.

# 18
  • Мнения: 474
Синът ми беше на 4 месеца и освен, че се уплаши, като видя огромната елха, май нищо друго не му направи особено впечатление.  Laughing
Подаръците му бяха предимно практични неща и играчки, от бабите- парички.

# 19
  • Мнения: 5 362
Дрехи и играчки.

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми ние би трябвало да бъдем на дни тогава, едва ли ще има някакво значение.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ами при нас татито получи най- голям подарък- точно на Коледа(25.12) ни изписаха от родилния дом. Вайана беше на 3 дни  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 044
Първата Коледа за сина ми настъпи, когато той бе едва на 3 месеца.Имаше елха, лампички, играчки. ама той бе много дребен и нищо не му направи впечатление. А иначе за подарък получи играчки и дрехи.

# 23
  • Мнения: 389
Криско беше почти на една година и решихме да го изненадаме - тати се облече като Дядо Коледа  santa2 , взе  чувал с подаръците на гърба и звънна на вратата. Като отворихме вратата и Криско като видя Дядо Коледа един рев, така се  изплаши. Започнахме постепенно да махаме брадата, шапката на Дядо Коледа и да му обясняваме, че това е тати и му носи подаръци и чак като го позна, се успокои. А подаръците бяха - шейна, триколка, йоника и музикални играчки. Simple Smile

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
А ти щом знаеш, защо просто не отговориш. И аз не си спомням какво й подарихме за първата Коледа.
Достатъчно майки са отговорили,няма смисъл само да се повтаряме и да пишем едно и също.

# 25
  • Мнения: 1 233
Люлка на Чиполино и купиха нашите, пари, дрехи, играчки. Тя беше на 9 месеца - не беше особено впечетлена от подаръците /освен люлката, разбира се Grinning/. Дядо Коледа н есме имали, но тая година ще има.

# 26
  • Мнения: 23
Ицко се роди миналата година на Коледа.Това беше най- големия подарък за всички близки.А за първите Рожден Ден, Имен Ден и Коледа все още не сме решили какви подаръци ще му подарим.

# 27
  • Мнения: 14 133
Дрехи, играчки, парички.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт