Най-скъпото нещо което сте яли?

  • 6 909
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 111
Едни плужеци.  Grinning

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кашкавалът от 9,90 беше пролетта, пък и си беше минавка от моя страна Crazy

Аз съм доста консервативна по отношение на храната. Ако описанието в менюто ми се стори екзотично, хич и не опитвам. Да не говорим, че погледът ми въобще не достига до многоточието с цената.

# 17
  • Мнения: 8 999
Хайверчета, рибки ....

# 18
  • Мнения: 4 841
Определено няма база за сравнение - ако нещо е скъпо тук, в страната на произхода си може да е жълти стотинки (както са дали по-нагоре пример със суши-то). Та по тази причина не мога да отговоря - яла съм много странни и екзотични неща, някои от тях може и да са били скъпи, но не ми е хрумвало да си направя топ 10 на скъпотиите...
Трюфели обаче НЕ СЪМ яла, ама и нещо не ме влече...

# 19
  • Мнения: 4 585

Мама доила козата, а тя през това време и изяла пенсията от джоба - банкнота с номинал 50000лв, емисия 1997г. Аз обаче вземам бързо решения, заклах я, намерих сдъвканата банкнота, измих я, изградих я с ютията и за 22000 си купихме друга коза, не толкова шантава. А закланата я изядохма на кюфтета.

# 20
  • Мнения: 2 700
Не знам като цена, но като количество най-скъпо ще да е било черен хайвер.  Wink
Преди години в офиса ни бяха донесли мостри в буркани от кисело мляко. Имахме много работа и не бях яла цял ден. Единият буркан беше отворен и предназначен за консумация в офиса - да, но нямаше ни хляб, ни нищо. Изядох няколко супени лъжици, след което щях да припадна  Sick.

# 21
  • Мнения: 184
Най-скъпото нещо, което се яде в къщи са свинските пържоли с пържени картофки Simple Smile
И децата им се радват!

# 22
  • Мнения: 11 004
Черен и червен хайвер. Черният беше отвратителен Sick

# 23
  • Мнения: 27 524
Не съм яла нищо скъпо. Пих червено вино, 2420 евро струваше бутилката  Crazy

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Бяха ни донесли подарък от Швейцария бонбони с трюфели. Но после видях, че и тук ги продават  Mr. Green

Черен и червен хайвер, ммм, любимите ми... На препечена филийка с масло... Но това май ще е за темата, която Таттман приключи: За ТЖ с носталгия или какво беше...

Макар че хайвери и сега има.

# 25
  • Мнения: 4 733
Предполагам се дъвче дълго и се преглъща трудно  Laughing
 Като си поръчвам нещо не гледам колко струва, така че нямам актуален отговор по темата.

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Пих червено вино, 2420 евро струваше бутилката  Crazy
Въх, на мен ще ми преседне, това е все едно да си изпия годишната заплата.

# 27
  • Мнения: 3 521
Едно шведско сирене от мляко на женски лос. Произвежда се по-малко от 300кг./годишно.
В Африка ядох също някаква панирана местна птица с шафран и нар, която имаше цена като от 1001 нощ.
Паниран бял трюфел.

# 28
  • Мнения: 1 895
... от мляко на женски лос.

Ако млякото беше от мъжки лос не искам да си представям цената Mr. Green

# 29
  • Мнения: 532
пържола от щраус! Станно ,но не знам колко скъпо.Вкусно .

Общи условия

Активация на акаунт