ХИЛД разследвани в България!

  • 9 298
  • 179
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 867

Добре, че се поразмириса работата с тези, пък дано да има по-малко жертви.
Жертви винаги ще има,просто някои хора са много наивни.Затова  подобни замаскирани измами процъфтяват от десетилетия.

# 46
  • Мнения: 2 957
В момента в "Часът на Милен Цветков" темата е "Измамници ли са Хилд?"

# 47
  • Мнения: 5 370
В момента в "Часът на Милен Цветков" темата е "Измамници ли са Хилд?"
Явно ще гледам утре повторението сутринта, а тези предавания на М.Ц. качват ли ги в Нетерра?

# 48
  • Мнения: 2 957
... а тези предавания на М.Ц. качват ли ги в Нетерра?

Нямам представа.
И аз не мога да го следя внимателно,защото малкият вдига голяма врява тук.

# 49
  • Мнения: 1 479
МНОГО благодаря за информацията!Ще я дам на скьпия да я прочете!Баща му иска да си продаде жилището на "ХИЛД" и да лиши мьжа ми от наследство.Аз сьм бясна,защото и аз имам жилище,а е редно бащата да си осигури децата с покрив над главата.А въпросното ж-ще е на бул."Мадрид"в София и нали се сещате колко много ще струва?

# 50
  • Мнения: 2 957
И в новините по Нова ще говорят за Хилд.

# 51
  • Мнения: 2 401
Неприятната леля от Хилд само се подхилваше  и подиграваше КФН, докато говори глупости очевидни  и за неюристи.

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
някой да каже накратко какъв е изводът от предаването, че не го гледах.

# 53
  • Мнения: 2 957
От това което успях да чуя-обвиненито беше,че нямат лиценз да извършват дейността си,но лелката в студиото пък каза,че те не били застрахователно дружество и нямали нужда от такъв лиценз.
Ако съм разбрала правилно де.
Накрая чух,че имали вече 35 клиента.

# 54
  • Мнения: 2 401
Търча на подскоци до писито, сега нямам време, но по-късно ако никой не го е разказал ще пиша..

# 55
  • София
  • Мнения: 62 595
и в новините на БТВ ще говорят

# 56
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз направо съм в потрес, защото са ни клиенти и си правиха много сериозно проучване, преди да стъпят на тукашния пазар.
Всички тия неща, които пишете, ако са верни - б@си излагацията и компрометирането, вкл. и на нашата агенция Confused.

# 57
  • Мнения: 2 401
Пофлиртуваха малко лелята и Милен.  Между флирта той няколко пъти я пита защо собствеността се прехвърля още в самото начало, а не в края на взаимоотношенията с клиента.  Тя каза, че не била юрист и не можа да се обоснове. Милен и даде време през рекламите да се посъветва с юриста си. После започна да дрънка, как клиента запазва пожизнено правото да ползва жилището си. Милен пита как клиента ще се защити ако Хилд не са коректни с плащането на издръжката или прекратят дейност. Лелята казва, че жилището е един вид ипотекирано. Ако клиента е недоволен той може да го продаде. ??? Shocked  А как ще го продаде като не е негово - реплика от публиката.  Договора може да се оспорва само съдебно и то много трудно...
Факт е, че добре са се погрижили юристите им и КФН на този етап могат да ги обвинят главно за извършване на животозастрахователна дейност без лиценз.

# 58
  • София
  • Мнения: 62 595
Малеее, големи мошеници са.
А като си спомня миналия път Милен Цветков как разправяше, че много се впечатлил от поканата на Хилд...

# 59
  • Мнения: 44
в нетера предаването на Милен Цветков е качено. Според мен директорката на Хилд се държа и говори точно, докато Ралица Агайн се изказа изключително некомпетентно и необосновано. Милен я провокираше, на което тя повтаряше едно и също като развален грамофон. За мен скандалът е свързан с пари - просто Хилд не са си платили където трябва и колкото трябва и затова ги мятат сега - след 8 месеца, а като се вземе под внимание че е замесенз и Мерил Линч и Милен Велчев и  стана една голяма каша......

Общи условия

Активация на акаунт