Габровското човече чака зима вече

  • 11 205
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Хей мами, знае ли някой къде се намира "Арена" ( ул. "К. Иречек" 3 ),  newsm78че на мене нищо не ми говори. Прочетох че там ще се проведе на 24.11 училището за родители.  bouquet

# 31
  • Мнения: 119
Моята госпожица от сега се опитва да ме работи. Разбира се подбудите й са по детски наивни и чисти, но аз съм вече порастнала и не винаги успявам да проявя ако не разбиране, то поне търпение. Пък и беба трябва да разбере, че аз не съществувам на този свят за да се въртя на пета около нея и да задоволявам всеки неин каприз.
Афродита, бактериите са навсякъде и по мои разбирания (след цял месец на разл. антибиотици), в даден момент те просто намират подходящ гостоприемник, в които да се множат болестотворно. Обикновено такъв момент е поникването на някои зъбки - имунитета на бебоците рязко пада тогава и стават податливи.

# 32
  • Мнения: 123
Хей мами, знае ли някой къде се намира "Арена" ( ул. "К. Иречек" 3 ),  newsm78че на мене нищо не ми говори. Прочетох че там ще се проведе на 24.11 училището за родители.  bouquet
И аз , като теб се чудех  newsm78и го гледах в картата в интернет и ми излезе , че е  ресторантана " Червения кръст". Mr. Green

# 33
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ми то училището не е ли повече за бременните и новородените newsm78.Уф,много духа и днес май няма да се разхождаме Tired

# 34
  • Мнения: 123
Ми то училището не е ли повече за бременните и новородените newsm78.Уф,много духа и днес май няма да се разхождаме Tired
  Има и за като нас, майки със стаж Joy.На Октомврийската среща бяха поканили от Здравната каса хора, да ни обяснят за правата Ни и да Ни отговорят на въпросите, които имаме, а за Декември казаха , че най вероятно ще са поканили представители от НОИ .Общо взето има защо да се ходи. Особено за майчетата родили през настоящата година, във връзка с болничните , защо закъсняват например Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 2 908
Аз се колебая дали да излезем за половин час днес-като гледам какво ще е времето цяла седмица... newsm78Наистина много духа,та се чудя-някой ще излиза ли с количката?

# 36
  • Мнения: 11 004
След обяд сме навън, може да е за малко, но няма да се крием цял ден вкъщи. Laughing Ако сега се притесняваме, че духа и е по-хладно, какво ще правим цяла зима? newsm78

"Арена" е ресторанта на БЧК, правилно сте се досетили. Досега не съм ходила на училище, повече ми се ходи на деня на отворените врати в болницата! Embarassed

# 37
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Гигилче,ти корделка вече си имаш Joy hahaha,тъй че не се ослушвай ами правете второ бебе и върви на отворените врати Wink preggo

# 38
  • Мнения: 11 004
valeria, и да искаме да правим второ, в момента няма да се получи, сещай се защо. hahaha
Иначе искам още една корделка. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2
Благодаря ви много за информацията за училището. Аз по принцип питам, не за мен, а за една моя приятелка, която чака бебче.  bouquet

# 40
  • Мнения: 247
Здравейте габровски мами  Simple Smile!
Искам да ви попитам нещо.Аз самата съм от Габрово,но живея в Истанбул и плануваме гостуване на дядо и баба,та ме интересува следното.Дали в кино Алеко са открили детски клуб?Лятото в градинката пред киното имаше надуваем батут и там водех сина си всеки ден да подскача.Тогава ми казаха,че за есента и зимата ще го приберат в една от залите на киното , която ще направят като детски клуб.Надявам се да са го сторили,защото в Габрово за съжаление няма място където можеш да заведеш детето си да си поиграе Sad . Аз го водех в Ренесанса,но и от там не съм много очарована.Ако вие знаете нещо по въпроса,ще съм ви благодарна да го споделите.Приятен ден и поздрави от Истанбул!

# 41
  • Мнения: 123
здравей benmary 2 ,
наистина са направили детски кът в "Алеко", но аз самата не съм очарована много. Вярно има люлка, пързалка, надуваем батут и още някои дреболии, но в залата е толкова мрачно и неприветливо. Вярвам , че е можело и още малко да се постараят, като например стените да са шарени, , като за детска зала, а те не са вкарали май грам лев за уюта Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 908
Получих си новите резултати на антибиограмите-аз съм напълно излекувана от бактерията,но дребната си ги въди и двата вида и лаборантката казала на майка,че били чувствителни на много малко АБ,които могат да се дадат на такова малко дете Tired-чувствам се леко в безизходица и в лека паника-какво бих могла да и дам,тя ако прихване няой лек вирус сега в студеното ще ми направи пневмония заради бактерията...Затова виках какво ми дойде на главата ooooh!-не заради това,че ги има-ако можеха да се лекуват с АБ-ще давам-ама лошото е,че е малка,а повечето АБ са силни,във вид на хапчета(такива дето аз пих) и не могат да се дадат на малко дете... Cry

# 43
  • Мнения: 910
Афродита,много е неприятно това, аз нямам опит с тези бактерии,но дано малката се оправи бързо.

# 44
  • Мнения: 2 908
Затова четох във форумите тук за майки,които се чувстват в такава безизходица и решават да пробват и с хомеопатия-ама аз и за това чувствам паника-каква хомеопатия-тук няма един кирлив хомеопат,в Габрово не чувам да има-ако има ще се радвам да разбера,Рали каза за някаква в Търново-ама аз не мога да си позволя да пътувам в определен ден до Търново....не знам къде да го търся този хомеопат-мъжа ми не излиза често от работа-не е излизал 3 години в болничен,да ме кара нанякъде,той държи колата,аз нямам в момента книжка,чакам на него,кога и как да ме кара по други градове да търся хомеопат Cry
другият вариант е-да не я тъпча с нищо,да ми хване пневмония или бронхит и тогава да се лекуваме активно-това май беше повече за смях.... ConfusedОбвинявам себе си,че явно съм лоша майка,та да позволя да стане така на 11 месеца-толкова малка още...това ме мъчи най-много Tired
Между другото някой има ли отзиви за др.Борисова във втора поликлиника?на колелото?Препоръчаха ми я-ама не я познавам...

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 10:25 от афродита

Общи условия

Активация на акаунт