Режим на Пиер Дюкан - 42 част

  • 23 573
  • 583
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 556
честито на МБМ и на всички останали с минусчета.
Мерси, ама това съкращение нещо като за Баба Марта ли ще да е newsm78

 hahaha Joy Бачи,голям си образ
Бачи, това съкращение е просто първите букви на трите ми имена  Joy Joy Joy

# 571
  • Мнения: 911
Прибрах детенце от бабин дом и го приготвях за градина.

Много се глезихме една на друга, защото си липсвахме.

сега имаме сериозния проблем с отделянето в самостоятелна стая. Доста се страхува да е

сама и за сега оставям нещата да се развият от само себе си. Когато се почувства по-

спокойна, че няма да я изоставим, тогава ще се отдели сама.

Днес е първи ден в градината и е много щастлива.

Има доста да чета, но работа имам, затова ще се вясвам докато вляза в час, а после ще

бъда по-редовна.

# 572
  • Варна
  • Мнения: 2 729
Сиска, дано бързичко да се оправи детенцето ти.
Маша, радвам се за теб, хубаво е да се поглезиш с детето понякога
Дезире, след малко ще разгледам рецептите, мерси
Гери, честита годишнина, а пък килата ще се нормализират, може да не се съмняваш.
Вещи, сега ще пусна примерното меню за него, направих го в петък, ама все не ми остава ред да го споделя с вас. Яйцата дали са много?


# 573
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
сиска- тя темата е да се подкрепяме във всичко ,не само в дюканстването....дано се оправи сънчицето, пиши как е положението
,хапване,вода,кремчета,кексчета,че ако е любител на сладкото да не му липсва.
аз пак нещо съм пропуснала  ooooh!
ааа видях ...сигурно са от рецептурника
а менюто ако го одобрят ще си го копна  Embarassed

# 574
  • София
  • Мнения: 2 245
ДориHug  според мен менюто е много добро. Даже може би Вещи трабва да го сложи на 1ва стр. за да го виждат новите момичета и да се ориентират по-лесно.  newsm78

# 575
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ДориHug  според мен менюто е много добро. Даже може би Вещи трабва да го сложи на 1ва стр. за да го виждат новите момичета и да се ориентират по-лесно.  newsm78
newsm68
аз пак наготово

# 576
  • Мнения: 402
Дори, виждам че си поставила нова цел, браво момиче!
Благодаря за честитката.
Менюто е много добро - БРАВО!

# 577
  • Мнения: 359
страхотно меню, наистина ако може на 1-страница  chef
Аз все не се сещам какво мога да ям и ям едно и също през деня и вечер ми се повдига като си помисля за мляко или яйца!

# 578
  • Мнения: 556
Дорче,и на мен менюто ми харесва.Ти имаш ли книжката.Там са посочени също примерни менюта  bouquet

Леле,сега прегледах темата с рецептите и видях,че Насиди публикувала една рецепта за пиле с моркови и гъби,в която има 250 гр-масло!!!!!

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 11:06 от dezire_s

# 579
  • Мнения: 3 202
Бачи, това съкращение е просто първите букви на трите ми имена  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy ВъХ! Извини ме, ама нали чета не в детайли и.......... как се изложих Flutter Или май ми се иска да прескочим зимата Simple Smile))
Дорчестър! Браво за труда Simple Smile

# 580
  • Мнения: 615
baci извинена си мила, и аз се посмях от сърце.

# 581
  • Мнения: 3 405
Анджелина,ти на къде по-вече ще слабееш?Браво за смъкнатите килограми

Още малко  Grinning Сложих граница 52, но като прочетох Дюкан за годините, на които съм, и при родени 2 деца (добавят се ок. 2 кг на дете) реших да спра на 55. И без това лицето ми отслабна много, бюста ми изчезна  Mr. Green останаха ми сланината на корема и малко на бедрата. Висока съм 162 см. Смятам  като мина в 3ти режим да поиграя каланетика и на пролет да съм слаба   Flutter
Опитах се да ям крем карамел, без карамел, но не можах, хич не го обичам. Но съм взела желатин да направя един сладкиш с натурално какао, който видях в рецептите.

Весел ден, макар, че е дъждовен  Hug

# 582
  • Мнения: 1 241

ГЕРИ, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА, МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТЕ И ДА СТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ ОЩЕ ПОНЕ 10 ПЪТИ ПО ТОЛКОВА ГОДИНИ  bouquet  bouquet  bouquet


Дори, много хубаво меню  bouquet

и аз тази сутрин се събудих много подута, реших да не се тегля скоро, че само се депресирам Rolling Eyes
очите ми още са полузатворени-ужас, снощи си хапнах една торшийка, която си направих с посладител, но явно солта все пак и е в повече, вече ще внимавам с количествата ooooh!

# 583

Общи условия

Активация на акаунт