Когато прехвърлиш 35

  • 13 343
  • 184
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 751
От няколко места чувам за тези неща на Мелмак, но не мога да ги открия никъде. Ти от София ли си ги купуваш? Ако да, от коя аптека?  Praynig
Ти майтапиш ли се за Мелмак? Rolling Eyes Joy
Не са майтапя, бе  Mr. Green Какъв майтап, сериозна питанка е това  bowuu Не че не се хилих и аз на името първия път като го 4ух

# 61
  • Мнения: 17 546
Не са майтапя, бе  Mr. Green Какъв майтап, сериозна питанка е това  bowuu Не че не се хилих и аз на името първия път като го 4ух
Ще падна!  Козметични продукти с марка "Мелмак" doh  Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 00:04 от DarkMoon

# 62
  • Мнения: 3 094
Слагам коректор, когато се налага под очите или на някоя пъпка/петно. Фон дьо тен по-рядко, когато имам нужда за 3-4 часа да постигна по-извън ежедневен вид.и пудра отгоре разбира се. Слагам удължаваща спирала - 2 слоя и бледо червило с молив в същия цвят. Смятам, че най-важното е добре хидратираната под грима кожа и, че театрално силните цветоне с сенки, червило и най-вече руж (аз не ползвам, защото имам добре очертани скули) състаряват. През деня дори може и без сенки да съм (предпочитам светло-сиви или бледо виолетови, понякога и зелени, вечер според тоалета слагам тъмно-зелени, виолетови или тъмно-сиви. Кафяво едно време харесвах, но сега не използвам, защото подчертава умората на окото в края на деня. Веждите са средно-плътни, но почистени, защото това е малък трик, който отваря окото и го прави по-голямо, по повдигнато - един вид естествен лифтинг....Аз лично не се харесвам с тъмни червила - светла съм и имам имам доста големи устни и зъби и ми се струва малко неестествено да ги подчертавам още повече. Инаме винаги съм с изправена коса с кичури - лятото руси, сега в есенни цветове. На работа имаме дрес код и не става да се фриволничи, но в свободното си време предпочитам спортно-елегантния стил. Е и спортувам, че без стегнато тяло, едва ли ще се подмладя оптически.

# 63
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От няколко места чувам за тези неща на Мелмак, но не мога да ги открия никъде. Ти от София ли си ги купуваш? Ако да, от коя аптека?  Praynig
Ти майтапиш ли се за Мелмак? Rolling Eyes Joy
Не са майтапя, бе  Mr. Green Какъв майтап, сериозна питанка е това  bowuu Не че не се хилих и аз на името първия път като го 4ух
Не е лошо да четеш по внимателно,не между редовете Laughing-как го измисли това с марката Мелмак? Wink

# 64
  • Мнения: 3 268
Mr. GreenА ти адвокат ли си и  или съседка-защо си мислиш че не знаем за що иде реч smile3521 smile3521 smile3521

Нито едното, нито другото, обективна съм.
А ти очевидно е, че имаш раздвоение на личността, но все пак - опитай се да си говориш на "вие", само когато сте си насаме.
Dodo,благодаря ти,че ме защити от нападките на тази напълно непозната за мен личност.Не знам защо някои хора са толкова негативно настроени и черногледи.Мисля обаче,че именно те остаряват рано.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 751
От няколко места чувам за тези неща на Мелмак, но не мога да ги открия никъде. Ти от София ли си ги купуваш? Ако да, от коя аптека?  Praynig
Ти майтапиш ли се за Мелмак? Rolling Eyes Joy
Не са майтапя, бе  Mr. Green Какъв майтап, сериозна питанка е това  bowuu Не че не се хилих и аз на името първия път като го 4ух
Не е лошо да четеш по внимателно,не между редовете Laughing-как го измисли това с марката Мелмак? Wink
Ами може би не съм го измислила?!
Цитат
на някаква неизвестна българска фирма,която дори няма сайт(мелмак)
Чела съм за въпросния лосион и във форума на Космополитън и ме интересува къде го има? Явно името не е сбъркано щом се споменава вече на две места така. Не съм я кръщавала аз така тази марка продукти.

# 66
как би трябвало да се гримира една жена над 35, за да има сравнително модерен и приветлив вид

Преди всичко леко. Жена на 35, наплескана с боя, колкото за една парна яхта, постига обратния ефект - изглежда на 55.

Основата е задължителна, за изглаждане, но отгоре трябва да има само загатване и подчертаване

# 67
  • Мнения: 81
Привет на всицки  bouquet
Аz съм тоцно на 35 Sad макар це може би е   Simple Smile Много сме си добре на тая въzраст, аz си се харесвам дори сега повеце от преди. Не се гримирам много, една спирала и евентуално молив. Не съм полzвала досега ФДТ, а напоследък май ме сърбят ръцете да опитам.
Много ми е приятно да се zапоzнаяа с вас Simple Smile

# 68
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Аз също не съм ползвала ФДТ, смятам да опитам тези дни. Със средно дълга коса съм, но напоследък много ми капе и май ще се наложи да я скъсявам и да пия витамини. Имам две бръчици на челото, защото много се мръщя и това се дължи на факта, че съм с мазна кожа, която предпазва и забавя стареенето. Ползвам много бяла козметика, а декоративната - пудра, спирала, червило, а сенки и молив при по-така случаи. В общи линии гледам да забавя процеса на стареене.

# 69
  • Мнения: 1 685
Привет на всицки  bouquet
Аz съм тоцно на 35 Sad макар це може би е   Simple Smile Много сме си добре на тая въzраст, аz си се харесвам дори сега повеце от преди. Не се гримирам много, една спирала и евентуално молив. Не съм полzвала досега ФДТ, а напоследък май ме сърбят ръцете да опитам.
Много ми е приятно да се zапоzнаяа с вас Simple Smile


  bouquetПривет  guillermina   welcome welcome welcomeА това чувство го има и при мен-наистина се харесвам мнооого повече от преди-даже си гледам стари снимки и въпреки младостта си на 18 направо ми се струва че съм смешна и недодялана.Да не говорим за вътрешните усещания-по-спокойна,мноооого по-самоуверена и много над нещата за които преди "напразно съм се впрягала" smile3521 newsm44




Аз също не съм ползвала ФДТ, смятам да опитам тези дни. . Ползвам много бяла козметика, а декоративната - пудра, спирала, червило, а сенки и молив при по-така случаи. В общи линии гледам да забавя процеса на стареене.


 newsm78Само че качествената козметика-и бяла и декоративна,подбрана правилно според типа кожа и използвана както трябва помага именно на процеса на забавяне,а особенно декоративната дава отлична протекция с/у мръсния въздух и др.  bouquet

# 70
  • Мнения: 81
Тео, привет Simple Smile
Много добре си го каzала, тоцно така е, вътре6ното усе6тане е толкова раzли4но. Аz много пъти се zамислям, 4е жсе пак е хубаво, 4е имаме о6те младост в бъде6тето. Нали сега това било zлатната въzраст на жената. И поъсамоуверена съм, то4но, както каzва6. Абе, zа да съм 4естна, няма мъж до мене, но какво да се прави, 6те се надяваме. Аz си имам едни4ко мом4енце и много си ме4тая zа второ, но...Божа работа

# 71
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
От няколко места чувам за тези неща на Мелмак, но не мога да ги открия никъде. Ти от София ли си ги купуваш? Ако да, от коя аптека?  Praynig
Ти майтапиш ли се за Мелмак? Rolling Eyes Joy
Не са майтапя, бе  Mr. Green Какъв майтап, сериозна питанка е това  bowuu Не че не се хилих и аз на името първия път като го 4ух
Не е лошо да четеш по внимателно,не между редовете Laughing-как го измисли това с марката Мелмак? Wink
Ами може би не съм го измислила?!
Цитат
на някаква неизвестна българска фирма,която дори няма сайт(мелмак)
Чела съм за въпросния лосион и във форума на Космополитън и ме интересува къде го има? Явно името не е сбъркано щом се споменава вече на две места така. Не съм я кръщавала аз така тази марка продукти.
и аз се смях кото ми го подариха за първи път....
Купувам го от аптека...
 ANTISEPTIC & GENTLE PEEL
malmec
лосионът е с 4ервена капа4ка ACNE LOTION, а серумът с бяла. ACNE SERUM... продуктът е на  фирмата  BIOREN BG LTD  Медицинска козметика М&М
Пловдив Ралица 10,Каменица тел 032/63 81 23
bioren_acne@yahoo.es
Преписах го от опаковката, за съжаление но можах да гонамеря в нета....
продава се в апте4ната мрежа... цената на лосиона е от 2.50 до 3.50 лв. а серума 3.80 до 4.00 лв
миналата година ми го подари една моя братов4едка  и от тогава  се снабдявам с него....
В на4алото се за4удих 4е   има някакво действие.... после като си го купих се изненадах от цената.....
Ако модератоерите преценят 4е е спам или  не6то подобно, моля да изтрият  изли6ната информация

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 20:27 от sl

# 72
  • Мнения: 17 546

и аз се смях кото ми го подариха за първи път....
Купувам го от аптека...
 ANTISEPTIC & GENTLE PEEL
malmec
лосионът е с 4ервена капа4ка ACNE LOTION, а серумът с бяла. ACNE SERUM... продуктът е на  фирмата  BIOREN BG LTD  Медицинска козметика М&М
Пловдив Ралица 10,Каменица тел 032/63 81 23
bioren_acne@yahoo.es
Преписах го от опаковката, за съжаление но можах да гонамеря в нета....
продава се в апте4ната мрежа... цената на лосиона е от 2.50 до 3.50 лв. а серума 3.80 до 4.00 лв
миналата година ми го подари една моя братов4едка  и от тогава  се снабдявам с него....
В на4алото се за4удих 4е   има някакво действие.... после като си го купих се изненадах от цената.....
Ако модератоерите преценят 4е е спам или  не6то подобно, моля да изтрият  изли6ната информация
Това вече е друго нещо! Мелмак не е Малмек, нали?

# 73
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

и аз се смях кото ми го подариха за първи път....
Купувам го от аптека...
 ANTISEPTIC & GENTLE PEEL
malmec
лосионът е с 4ервена капа4ка ACNE LOTION, а серумът с бяла. ACNE SERUM... продуктът е на  фирмата  BIOREN BG LTD  Медицинска козметика М&М
Пловдив Ралица 10,Каменица тел 032/63 81 23
bioren_acne@yahoo.es
Преписах го от опаковката, за съжаление но можах да гонамеря в нета....
продава се в апте4ната мрежа... цената на лосиона е от 2.50 до 3.50 лв. а серума 3.80 до 4.00 лв
миналата година ми го подари една моя братов4едка  и от тогава  се снабдявам с него....
В на4алото се за4удих 4е   има някакво действие.... после като си го купих се изненадах от цената.....
Ако модератоерите преценят 4е е спам или  не6то подобно, моля да изтрият  изли6ната информация
Това вече е друго нещо! Мелмак не е Малмек, нали?
Да прави сте ... извинявайте моми4ета  , аз  го свързвах с малмек и алф.....  и така го запомних...не бях погледнала флакона....

# 74
  • Мнения: 1 685
 ooooh!Ейи и и и голяма трагдия и три страници за един Мелмак-ами тоя лосион си го има от 100 години на пазара CrazyПрепоръчван и от козметички и общо взето си е с доказано действие. Hug


. И поъсамоуверена съм, то4но, както каzва6. Абе, zа да съм 4естна, няма мъж до мене, но какво да се прави, 6те се надяваме. Аz си имам едни4ко мом4енце и много си ме4тая zа второ, но...Божа работа

guillermina-не се коси сега времената са такива че едва ли наличието на мъж е критерий за "пълно щастие" Mr. Green и спокоен живот.А и ти сама си казала че най-същественото на света си го имаш -така че се наслаждавай на момента и на "35"-те и хич да не ти пука. newsm10

Аз също си имам едно-на 12 години/38-годишното не го броя Mr. Green/ ама ми стига за 10-мисля че за момента нищо не е в състояние да "ме върне към памперсовия период'- smile3521Имам 3 племенници около себе си на 1,4,8 години така че "опреснителните" курсове не са ме убедили  в обратното NaughtyМакар че-никога не казвай никога.... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт