Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Спортуващи
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Варна

такава реклама надъхват надъхват и накрая...май ще ходят само хора които ще си показват дрешките и телефоните Sick
Цитирай

Варна

А,защо трябва  да ходят само за това?Може би си заслужава парите!
Цитирай

Варна

колкото и да е невероятен според мен е прекалено
Цитирай

из дебрите на имагинерните стойности

А какво е 3500 лж и за какъв период от време е, ако са 3500 лв?
Цитирай

Варна

доколкото разбрах това е годишна карта като тя вклучва и посещения в сауна и тн но в палах център примерно за 12 м излиза към 900 лв за тренировки което е приемливо да но не мисля че сауни-мауни си струват 2000-то лева.
Цитирай

Sofia-selo :D

Ако включва процедури, масажи, басейн, сауна както в други подобни центрове, може и да струва толкова  Thinking
Цитирай

Варна

3 500 лв.е ВИП картата,а стандартна е 1980 лв. за 1год.-включва басейн,сауна,инфрачервена сауна,турска парна баня,фитнес и групови занимания- не е малко!
Цитирай

Варна

явно съм стисната но пак не бих дала толкова и мисля че хората които ще дават тези пари ще е есамо за престиж.това си е мое мнение.
Цитирай

Варна

да престиж е да мислиш за здравето си-въпрос на приоритети
Цитирай

Sofia-selo :D

Мдам ако редовно ходиш на фитнес и гореспоменатите процедури, ще излезе повече за една година.
А каква ли е разликата между стандартната и ВИП-а?
Сигурно в нещата, които включва ама...  Thinking
Цитирай

Варна

можеш да мислиш за здравто си и да ходиш в зала за 10 лв ваобще няма нищо общо това което имах предвид аз съм доволна от залата която ходя в момента нови са уредите чисто е инструкторите са добри(за  джим палас говоря) и не мисля че безплатния масаж ще ме привлече като се има предвид че уредите вероятно ще са същите. все едно дали ще имаш платинен телефон или някой за 500 лв нали-първия ти ности единтвено самочувствие като си го сложиш на масата Smile
Цитирай

Pyce

Уф,с тоя правопис...не се учудвам Confused
Цитирай

Уф,с тоя правопис...не се учудвам Confused

Mr. Green
Цитирай

Варна

можеш да мислиш за здравто си и да ходиш в зала за 10 лв ваобще няма нищо общо това което имах предвид аз съм доволна от залата която ходя в момента нови са уредите чисто е инструкторите са добри(за  джим палас говоря) и не мисля че безплатния масаж ще ме привлече като се има предвид че уредите вероятно ще са същите. все едно дали ще имаш платинен телефон или някой за 500 лв нали-първия ти ности единтвено самочувствие като си го сложиш на масата Smile
Май ти е доста дълго изречението #Crazy
Цитирай

Hamburg

ееее, не нападайте така моми4ето. Аз разбирам какво има предвид. Не всеки моге да отдели толкова много от семейния или несемейния си бюджет за една година фитнес.  Стига 4овек да е редовен може да му излезе дори безплато тренирането в къщи или да си купи някоя уред до 1000 лв,примерно кростренажор,но 3500 и на мен ми се струват доста за джоба на средно статисти4еско семейство например.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора