Мека или твърда корица предпочитате за детска книжка?

  • 1 446
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 727
Твърда.
Меките ги къса.
Но и с твърдите си вкарвам автогол щото понякога ми ги тика в лицето да ги четем заедно и ме цапардосва по носа ooooh!
ох да доста боли Laughing,но се запазват повече...другите са скъсани най много след ден

# 16
  • Мнения: 2 386
.. а то била друга Нати...

И аз ги сбърках, защо ли?!  Laughing  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4
Здравейте,

Благодаря на всички за искрените отговори. Аз също умувах по въпроса, но от гледна точка на автор на книжката. Реших, че е по-добре да пусна първото издание с меки корици. Така повече хора ще имат достъп до нея, а второто да бъде с луксозни - за ценители. Меките корици също ще са хубави и книжката пак ще е красива. Стискайте палци всичко да е наред! Е, трябва да е наред, все пак я писах с много любов за своето дете и мисля, че това си личи във всеки един ред.

Разбрах, че доста хора са ме объркали с друга Нати. Може би тя дори е регистрирана след мен, но е доста по-активна в дискусиите. Дано имате добри впечатления и от двете ни.

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
С твърда корица.Има шанс да издържи по-дълго време Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 6 029
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=20363

Вярно е регистрирана след теб... но определено е по - популярна.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Успех на книжката!  Hug

# 21
  • Мнения: 8 999
Аз имам ужасния навик да наблягам повече на съдържанието, отколкото на формата. Навремето съм чела апокрифни издания на забранени книги, енто преснимане на копир - черно, размазано копие, в почти насипно състояние.
Кориците нямат никакво значение, ако вътре има малоумни и несръчни опити за стихоплетство с елементи на разсъждение, при това с недопустимо много правописни грешки.
Първо гледам съдържанието и, ако ми хареса, независимо от кориците, купувам книгата. Не бих лишила децата си от добро четиво, само защото кориците са меки , а пък аз съм пристрастена към твърдите, или обратното.

# 22
  • Мнения: 4
Благодаря ти от сърце.

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=20363
Вярно е регистрирана след теб... но определено е по - популярна.
Права си. Та тя на ден има толкова постинги, колкото аз за 2 години. Браво все пак. Трябва да има и активни потребители.

Първо гледам съдържанието и, ако ми хареса, независимо от кориците, купувам книгата. Не бих лишила децата си от добро четиво, само защото кориците са меки , а пък аз съм пристрастена към твърдите, или обратното.
В моята книжка се постарах да съчетая приятни рими, граматически издържан текст, достъпно съдържание за детските главички и си намерих най-страхотния художник за илюстратор. Наистина мисля, че нашите деца заслужават най-доброто. Искрено се надявам да съм го постигнала в максимална степен. Притесняваше ме само корицата, защото ако я направя твърда трябва значително да орежа тиража, а ми се ще да е достъпна до максимален брой читатели.

Всички сте толкова мили, че май и друг път ще се осмеля да пиша във форума.

Общи условия

Активация на акаунт