желаещи за PREISSTURZ - 3 част

  • 12 294
  • 218
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 056

Elix, благодаря ти много за съвета Hug Hug Hug
Вашият мечо е страхотен, а принцесата - нямам думи Heart Eyes

Иначе аз сега съм временно заточена в Плевен и тук виждам невероятни грозотии - да, над метър, обаче и над 100 лева Sick, а ми трябва за рожден ден на едно детенце след няколко месеца...




Няма за какво и благодаря за милите думи  Hug
В магазина има и други еднометрови животни  Laughing,  а и мечето от сайта е много хубаво , определено ще зарадваш детенцето  Grinning

# 61
  • Мнения: 324
Честита Нова Година!
Може ли да се присъединя към поръчката?
И как стои въпроса с по-обемните неща? Има ли някакво ограничение, че и аз май ще искам шейничка  Embarassed

# 62
  • София
  • Мнения: 6 260
Ох, и аз с тази моя шейна!  Joy Страхувам се обаче, че, докато организираме поръчката и дойде шейната, зимата току виж и свършила. А и Мария е права, че догодина най-вероятно на Ади ще й е малка - тя върви по-слабичка и няма да има 20 кила (тези модели  са горе-долу до толкова), но пък е височка. Мъжът ми ме отказа от индивидуална поръчка от Kidoh. Върти ми се в главата да пусна обща поръчка само за тази шейна от Киндербут, че с моя немски и липса на време иначе ще оплескам нещата... арабела, виж, моля те, дали тази шейна ти харесва и какво мислиш за предложението ми?

# 63
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте на всички мами и ЧНГ. Да е весела и щастлива за всички! Grinning
Включвам се за първи път и ме интересува как става поръчката на играчки? Може ли наистина да се поръча шейна?

# 64
  • Мнения: 324
Спящата красавица, ако сме само двете ще се оскъпи безсмислено, защото ще делим доставката само на две. Тя, мисля, че беше 20евро. Освен това аз ще имам разходи и за куриер до Варна.
А пък с marianik сме в един град и ще ми е по-лесно да си я взема /ако мога да я поръчам от PREISSTURZ, разбира се. Ако не, няма да се сърдя  Wink/.
Ако се съберем повече желаещи за шейнички, може и да помисля, за да не товарим тази поръчка.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 260
Ами, мога да пусна и отделна тема само за шейната, да пусна линк към нея в някои от темите за шейни, гледам, че и poly_si пита за шейна. Може и да се съберем повече! Абсолютно си права, че, ако сме само двете, няма никакъв смисъл. Както и от шейна примерно през май.  Joy От друга страна на мене също ще ми е проблем дори самото изпращане по куриер. В една от темите вече писах - работата ми е такава, че не мога да внасям и изнасям нищо без да мина през рентген и полиция, т. е. не мога да извикам куриер там; не мога да излизам без подпис на търговския или изпълнителен директор, за да свърша някоя работа, включително и служебна; дори и мобилния не мога да си внасям, така че през деня в работни дни не може да ми се звъни на него. Всъщност мога да извикам куриер в събота до вкъщи, но така ще е още по-скъпо. Остава или майките, с които ще се комбинираме, да са от София, или някоя моя съгражданка да се заеме с разпращането.  Hug

# 66
  • Мнения: 1 984
Здравейте момичета, ако може и аз да се прикрепя към вас с поръчка за шейната.  Praynig Ще следя темата, имайте ме в предвид.

# 67
  • София
  • Мнения: 6 260
Момичета, все пак пуснах отделна тема за шейната: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254902.new#newHug

# 68
  • Варна
  • Мнения: 208
И аз се включвам в поръчката.  Crazy
Само кажете краен срок за заявяване на продуктите.

# 69
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
И аз ще си избера нещо Grinning

# 70
  • Банкя
  • Мнения: 823
Ако ще има скоро поръчка и аз ще се включа Grinning

# 71
  • Мнения: 3 457
и аз бих се включила  Peace

# 72
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Линк с дървени играчки  Praynig

# 73
  • Банкя
  • Мнения: 823
Това смайли успя да ме накара да се поразровя - заповядай да разгледаш тук Wink

# 74
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Бих се включила и аз, ако нямате нищо против. Избрах си някои неща.
Акси   bouquet  bouquet  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт