Фотошоп - Б група (абсолютно начинаещи.....)!(1)

  • 41 091
  • 358
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 456
Eй,Val_Stef ама изобщо не си за тази тема. Или бягай бързо към другата или се включвай
като учителка! Mr. GreenПък мъжо като не е доволен да ходи да пие бира или и той да запрята ръкави и
да ни учи!!! hahaha

Мама Цоци и jmoto, лекси благодаря!
И аз съм да спрем с уроците и да обобщим всичко т.е какво следва да можем да правим
от началото на темата, контролно с обща снимка и чак тогава продължаваме.

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 13:47 от muzka1

# 346
  • Мнения: 6 164
Опаа!    bouquet
Записвам се и аз - позакъснял първолак! Mr. Green
Аз още точка 1. не съм отметнала...

Откъде да си намеря Фотошоп, подшушнете?

# 347
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Опаа!    bouquet
Записвам се и аз - позакъснял първолак! Mr. Green
Аз още точка 1. не съм отметнала...

Откъде да си намеря Фотошоп, подшушнете?

Шушу-мушу, от Арената Mr. Green

# 348
  • Мнения: 1 466
А как вадя фона, за да сложа там снимката?

Можеш да сложиш снимката и фона един до друг.
Виж тук:

Активния слой е синия, т.е. в момента работиш върху него.

# 349
  • Мнения: 6 164
Аз търсих в Замунда, ама какво съм търсила не знам. Сега видях, че на 1ва стр. на Лекси са й дали линк от Замунда. Blush

# 350
  • София
  • Мнения: 1 456
И имам едно предложение!Да вземем коя да е готова рамка от типа на val_stef(с елементи и джиджавки )
и някой да обясни стъпка по стъпка как е направена. Ама като се започне от
включвам компютъра Mr. Green Май тогава ми се струва, че нагледно ще видим
и пътя и резултата.
Какво ще кажете учителки любими...

# 351
  • Мнения: 1 466
muzka1, аз не виждам кой знае каква разлика между твоите рамки и тези и на val_stef. Просто сте избрали различни елементи, но като техника няма разлика, така че не ти  е необходимо подробно обяснение Simple Smile

# 352
  • Мнения: 502
Успях най - накрая. newsm44
 Благодаря!

# 353
  • София
  • Мнения: 1 456
muzka1, аз не виждам кой знае каква разлика между твоите рамки и тези и на val_stef. Просто сте избрали различни елементи, но като техника няма разлика, така че не ти  е необходимо подробно обяснение Simple Smile

 newsm78 Аз се опитах да направя нещо такова , но или елементите не идваха върху снимката
или не можех да маркирам без значение с кой инструмент по-тънките въженца. #Crazy

# 354
  • Мнения: 1 466
Аз до колкото виждам елементите ти са върху снимката. Дори твоите снимки и елементи имат обем Simple Smile Можеш да местиш слоевете, като просто ги хванеш с мишката (като я сложиш върху слоевете, тя става на ръчичка) и ги местиш нагоре или надоло. Най-горния слой е върху всички останали Simple Smile

За да маркираш малки елементи, първо увеличи с Ctrl и + изображението, независимо, че ще започнеш да го виждаш размазано. Така можеш да го маркираш по-прецизно. При селектиране на сложни обекти по принцип се използват други похвати, но за съжаление няма как да ви ги обясня докато не напреднете повече, защото просто няма как да ги разберете.

# 355
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз до колкото виждам елементите ти са върху снимката. Дори твоите снимки и елементи имат обем Simple Smile Можеш да местиш слоевете, като просто ги хванеш с мишката (като я сложиш върху слоевете, тя става на ръчичка) и ги местиш нагоре или надоло. Най-горния слой е върху всички останали Simple Smile

За да маркираш малки елементи, първо увеличи с Ctrl и + изображението, независимо, че ще започнеш да го виждаш размазано. Така можеш да го маркираш по-прецизно. При селектиране на сложни обекти по принцип се използват други похвати, но за съжаление няма как да ви ги обясня докато не напреднете повече, защото просто няма как да ги разберете.

Много ти благодаря! Продължавам.... yesyes

# 356
  • Мнения: 2 196
Аз искам да благодаря на моля другарките за уроците и търпението.
Справяте се чудесно с обясненията,щом дори и аз ги разбирам,а досега съм отваряла фотошопа само за да си намалявам снимките .   bouquet

# 357
  • София
  • Мнения: 1 456
Сега пък като си местя снимките стават огромни! Къде ли натиснах??? newsm78

# 358

Общи условия

Активация на акаунт