Буди се в два през нощта, игри до сутринта

  • 1 786
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Дано отмине. Иначе да ви се похваля, ние вече свикнахме да ставаме в два часа. Даже спорим с мъжа ми кой да го забавлява, за да може другия да си поспи. То май децата ни правят режима, а не ние техния, колкото и да не искаме да си признаем.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 727
Здравей Валери!
Моите момци бяха така до третия месец. Само че не само че не спяха, ами и яко рев Simple Smile
Случи ни се обаче да пътуваме и 2 дни поред ги будехме в 6 сутринта, за преобличане и хранене - тъкмо бяха заспали. И след това събужданете пак си заспиваха, ама някак си им се измести режима и почнаха да спят повечко през нощта. Сега всяка сутрин таткото в 6 ги буди, храна, чист памперс и пак лягат докъм 10. Иначе преди към 5-6 часа заспиваха и до 1-2 на обяд спяха непробудно.
Мисълта ми е, може би като ги събудиш първия път сутрин рано, спираш им нощния сън и после вечерта им се приспива в по-нормално време. Е, сега са на 5 месеца и зорлем ги приспя към 12-1 през нощта, но общо взето спят нощно време.

# 17
  • Мнения: 2 100
Нашия е още малък, но определено си мисли, че щом слънцето изгрее трябва да заспи, а вечер няма мира за нас-игри, рев, игри, рев и така до 7 сутринта...  ooooh! Но за разлика от вас, ние с мъжа ми се караме кой ДА СПИ  Joy Joy Joy

Дано скоро си оправи режима! Peace

# 18
  • Мнения: 1 477
У нас има правило-след 16.30 никакво спане!Кой спал-спал.Почваме игра до към 20.30.Гимнастика.Къпане....и той вече полузаспал изяжда млякото и заспива чак до сутринта.Не го оставяй да заспива толкова късно.Ще свикне така и после...

# 19
  • София
  • Мнения: 435
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243287.0 и аз бях пуснала такава тема скоро виж я ако искаш аз нямах много отговори но поне вече знам че не сме само ние така

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
valerie   какво става, още ли сте на този crazy режим  Crazy

# 21
  • Мнения: 5 940
valerie   какво става, още ли сте на този crazy режим  Crazy
Няма да се излагаме, я, той човекът си е с принципи, нощта е за игра. Вече не се оплаквам, свикнах. Сигурно и аз ще се науча да си лягам в шест, ама така не мога да си видя другия мъж. Той също е важен.

# 22
  • Мнения: 5 940
Ние всъщност имаме и друг проблем. Веднъж събудил се от нощен сън, бебока никога не заспива пак в леглото. Следващите спанета задължително са в количката и то не в стаята, в която спим тримата, а в хола. Там е широко и има къде да бутаме количката. В момента, в който заспи, ако случайно решим да го преместим, се събужда на минутата. Задължително трябва да има човек, който от време на време да побутва количката, за да спи нормално. Единственото ни спасение са разходките навън, тогава може и три часа да поспи на свеж въздух. Не ме питайте как бяхме пет дни в тая ужасна мъгла.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ваща хич не е лесна ooooh! Дано отмине този период по-скоро Peace

# 24
  • Мнения: 5 940
Благодаря ви за загрижеността.  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 435
ей споко наистина ще отмине ама колко нерви ще изхабим до тогава само ние си знаем ooooh!

# 26
  • Мнения: 3 069
Етърва ми имаше подобен проблем и направо я бях ожалила.
Всичко мина с времето и сега са добре със спането.

# 27
  • Мнения: 5 940
Етърва ми имаше подобен проблем и направо я бях ожалила.
Всичко мина с времето и сега са добре със спането.
Е, а дано

Общи условия

Активация на акаунт